Anthonie Waldorp. 1803 - 1866. Hollands gezelschap op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: 68 x 52 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie in het gras. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Louis Claude Mouchot. 1830 - 1891. Franse school. Frans kasteel met park en vele figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: 81 x 55 cm. In goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Moderne abstracte figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.
Jan Holtrop. 1917 - 1995. Beek met knotwilg en grazende koeien Gelderse vallei. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 39 cm. In goede staat.
Monogram toegeschreven aan Gesina Terborch. 1663 - 1690. Zeldzaam werk !! Adelijke dame bij tuinvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 62 cm. In goede staat.
Joop Kropff. Scheepshelling Scheveningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 100 cm. In goede staat.
Jan van Ravenzwaay. 1789 - 1869. Verso etiket origineel Jan van Ravenzwaay Oosterhout etc. Hollandse boerderij met vele figuren en vee (melktijd). Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29 cm. In goede st...
Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Besneeuwde dorpsstraat met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.
Henk Schuring. Enschede, 1928 - 1984. Groot abstract figuratief landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 145 x 197 cm. In goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Stadsgezicht met gracht en vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 58 x 38 cm. In goede staat.
Italiaanse school. Italiaanse ruïne met veel vee en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 39 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Figuren bij marktkraam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 33 x 43 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Jonge kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.
Alex Marcette. 1853 - 1929. Vissersboot met visser op strand. Gouache op papier. Afmeting: 68 x 48 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Schelpenvisser in paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1965. Winters havengezicht met vele boten. Recentelijk professioneel gereinigd. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Stadse bouwput in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 20 cm. In goede staat.
Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Landschap met koeien, figuren, knotwilgen, dorp en ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1850. Duitse school. Berglandschap Zuid Tirol met herders bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 41 cm. In goede staat.
Paul Permeke. 1918 - 1990. Belgische school. Zeegezicht met branding. Afmeting: 29 x 38 cm. In goede staat.
J.J. van Leeuwen (Den Haag). Hollands bloembollenveld. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jozef Jodocus Moerenhout, 1839. 1801 - 1874 Antwerpen. Wintergezicht bij paardenhuif met figuur en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 31 cm. In goede staat.