J. van de Zwaart. Stilleven met fruit etc. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.
Monogram J.P.K. de J. 1856. Hollandse school. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.
Binnie Oosterbaan. Spelende kinderern bij bos. Aquarel op papier. Afmeting: 27,5 x 20,5 cm. In goede staat.
Decoratief handgeschilderd icoon met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 10,5 x 2 cm. In goede staat.
J. Hendriks. Antiek interieur. Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kan met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
A.G.A. Krumme. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.
Twee lithografieën. M. Houtman, Naïeve figuratieve voorstelling + Joan Dinsbach. Lithografieën op papier. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Figuren bij strohut. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 25 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Stilleven, vaas met orchideeën en parelketting. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Jan G. van Loon. Abstract gezicht. Lithografie op papier op aluminium. Afmeting: 69 x 49 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
M.E. Willemse-Vervloet. (Maria Elisabeth). 1914 - 1964. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 49 cm. In goede staat.
Peter de Rijcke '89. Zeist 1945. Nr. 34/100. Noord Hollands landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 64 x 49 cm. In goede staat.
Kees de Goede. Nr. 9/200. Jouw wereld mijn wereld. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 74 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
B. Kloppe. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met bloemen en pompoen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
P. Vosman. 20e Eeuw. Heidegezicht met Drentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
T. Cmenonob. Russische school. Bosgezicht met berkenboom en kraaien. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Oude antieke steendruk naar een schilderij van Morland, Engraved by W. Ward. Titel: Travelors. Steendruk op papier. Afmeting: 52 x 42 cm. In goede staat.
Monogram A.R. Landschap met boerenhuis en figuren. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Landweg met boerin en koe. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
J. Braakensiek. Antieke lithografie. Prinsjesdag. Scheurtje. In 19e eeuwse Empire-lijst. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 26 cm. In redelijke staat.
Monogram. Franse karikaturist. 20e Eeuw. Nero op trap met bananenschil. Afmeting: 27 x 18 cm. Aquarel op papier. In goede staat.
Affiche op karton door D.A. Bueno de Mesquita. 1898 Regerings Jubileum 1923 Koninging Wilhelmina met spreuken. Afmeting: 39 x 30 cm. Litho op papier. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Glazen vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: 46 x 34 cm. In goede staat.
John P. Clewe ? 19e Eeuw. Twee berglandschappen. Aquarellen op papier. Afmeting: 11 x 8 cm. In goede staat.
L. Deder. Twee antieke gravures. 17e Eeuw. Eén afbeelding paardenmarkt door C. Decker fecit. pv. Smith excul. Eén afbeelding van het generaliteits kruitmagazijn. Gravures op papier. Afmeting: 28 x 25 ...
Henk Schaer. Arnhem. Stilleven met fruit en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 34 cm. In goede staat.
J. van Oosten. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. van Oosten. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 85 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Figuren aan het bidden voor de maaltijd. Circa 1900. Sepia op papier. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse religieuze steendrukken. Naar Anthony van Dijck pinx Lith. de Gerard. Lithografie op papier. Afmeting: 44 x 32 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Boerderij aan het water met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. Klein. Circa 1930. Hollandse dorpstraat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1898. Stilleven met gemberpot, bloemen, klepkan en snotneus. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 40 cm. In goede staat.
Suzanne Ribberink. 1968. Den Haag. Naïeve figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 20 cm. In goede staat.
Kyrillisch gesigneerd. Bloemen. Gouache op zijde. Afmeting: 58 x 100 cm. In goede staat.
F. Stock. Duitse school. Circa 1920. Bos met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.
Floor van Veen 1995, gemengde techniek op papier, Titel "Roze Haas" 14x24cm. Cond.: G
Giele Roelofs. 1907 - 1976. Twee tekeningen Joodse figuren met keppel. Tekening op papier. Afmeting: 15 x 11 cm en 14 x 12 cm. In goede staat.
Jongensportret door R. Bleeker, 1930. Potlood/pastel op papier. Jongensportret, Duitse school, door Schindler-Klebusch (Hermine). Lithografie. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.
Twee werken van Patty Harpenau. Amsterdam 1959. 'Twee expressieve eieren composities'. Lithografieën op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. Noord-Duitse visserman. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.