This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, October 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Antiek beeld, 1900
Result: 70 EUR

Groot antiek gepolychromeerd beeld van een rokende negroïde jongen, asbak in de hand, sigaret mist. Circa 1900. Gips. Hoed gerestaureerd. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.

Adolf Hacker, Portret Zuid-Duitse man met baard
Result: 140 EUR

Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.

E. Wolff, Pluimvee bij voerbak
Starting price 70 EUR

E. Wolff. Duitse School. Pluimvee bij voederbak. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur, Chinese god op rots
Starting price 100 EUR

19e Eeuws Chinees bronzen figuur. Chinese god op rots. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Vuurvergulde Charles Dix figuur, 19e eeuw
Starting price 200 EUR

Antieke 19e eeuwse vuurvergulde Charles Dix figuur. Op latere zwart marmeren basement. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Lot zilveren vorkjes/schepjes, 1911
Starting price 110 EUR

Lot zilveren lepels en vorken, 833/000, 2 suikerscheppen met filetrand, een roomlepel en 2 vleesvorkjes met graveerwerk. ca 57 gram. In goede staat

2x Engelse lampen
Starting price 250 EUR

Twee antieke Engelse porseleinen lampenvoeten met messing en emaille beschildering. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke porseleinen figuren
Result: 25 EUR

Vier oude/antieke porseleinen figuren. Drie maal 19e eeuw, Frankrijk, goed. Eén maal Dresden, 20e eeuw, licht beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Tinnen klepkan
Starting price 130 EUR

Grote gemerkte antieke tinnen klepkan met ramskop op deksel. Gemerkt, kroon A.P.J. en A.M. Afmeting: 34 x 17 cm ø. In goede staat.

Mariabeeld met kind Jezus, 18e eeuw
Result: 650 EUR

Groot 18e eeuws houtgestoken Maria beeld met kindje Jezus, cherubijnkoppen met rest polychromie. Italië of Zuid-Duitsland. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.

5x Chinese borden
Starting price 30 EUR

Vijf maal Chinees porseleinen Familie Verte bordjes met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: ø 13,5 cm. In goede staat.

2 Bijbels met zilver
Starting price 180 EUR

Twee bijbels met zilveren slot, 833/000. Bijbel met bruin lederen kaft met gecontourneerd zilveren slot versierd met biedermeier bewerking, MT.: C.v.Gelderen Pz Schoonhoven, jl.:h:1867 9x16x6cm, bijbe...

2x Dekselvaasjes met Foo hond
Result: 30 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Eén deksel gerestaureerd. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

Kroonluchter met prismen pegels
Starting price 100 EUR

Grote oude 10-lichts kroonluchter met prismen pegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 46 x 70 cm ø. In goede staat.

Theo van Wijngaarden, Visser in boot bij avond
Starting price 170 EUR

Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Visser in boot bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Groot zeegezicht schepen in strorm
Starting price 200 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.

Ikoon
Starting price 70 EUR

Decoratieve, met koper beslagen ikoon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 2,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws 4-pas tegeltableau
Result: 35 EUR

18e Eeuwse mangaan 4-pas tegeltableau met florale decor. Eén hoekje beschadigd. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden creolen
Result: 100 EUR

Gouden creolen, 585/000, uit vierkante buis met gematteerde bewerking en een gegraveerd patroon. Breedte 4 mm. ø 24 mm. ca 5,1 gram. In goede staat

Antiek zilveren knipkoker, 18e eeuw
Starting price 280 EUR

Zeldzame 18e eeuwse antiek zilveren knipkoker met fraai gegraveerd familiewapen. Onduidelijke keuren aan de binnenzijde van het deksel. Circa 1750. Enkele deukjes, verder in goede staat. Afmeting: 9 x...

Gouden broche met carneool
Starting price 150 EUR

Gouden broche 585/000 met carneool. Ovale broche met roodbruine carneool in een gladde GG zetting, ø 35x27 mm. ca 11.9 gr

Kindertafel + stoel
Starting price 25 EUR

Oude eikenhouten kindertafel en mahonie kinderstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 65 cm. In goede staat.

2x Chinese beeldjes, Blanc de Chine
Result: 90 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine figuren. Minimale chips geisha. Vinger beschadigd oude man. Gemerkt. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse wandschotel 1701
Result: 45 EUR

Antieke Duitse messing gehamerde wandschotel met damesportret. Anno 1701, MT, Dau. Met rondom druivenranken. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.