Lot zilver bestaande uit een schaaltje met een bewerkte rand met C-voluten, 8x6cm, een kleine peper- en zoutstrooier, rond gefacetteerde model, 22x35 mm, een ovaal specerijenbakje met cannelures en ee...
Drie maal authentieke Romeinse glazen voorwerpen. Bestaande uit: Flacon met noppen, goed. Knijpflacon, goed. Schaaltje met geribbelde structuur, gerestaureerd. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/goede s...
Grote zilveren mand, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model voorzien van gezaagd floraal en rasterpatroon, geplaatst op 8 gekrulde poten. MT.: B.W.Eldik, Zutphen ca 868 gram 38x29x9cm. In goede sta...
Groot lot diverse oude postkaarten, onder andere WO II, 50-er jaren Berlijn. Sportplaatjes divers, onder andere voetbal, Hollandse voetballers, voor-oorlogs etc. Afmeting: 19 x 26 x 13 cm. In redelijk...
Groot oud 48-pas tegeltableau. Met spoorwegen - industrie voorstelling. Handgeschilderd. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Zeer grote gesigneerde glazen pijpvaas. Gesigneerd Charder. Charles Schneider, 1881 - 1953. Kleur: Oranje-rood. Afmeting: 83,5 x 20 cm ø. In goede staat.
S. Bonkers? 19e Eeuw. Dame met parasol bij dorp. Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 35 cm. In goede staat.
A.G.A. Krumme. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Slagring met gematteerde bewerking bezet met 4 brilajnt geslepen diamanten in een 4 poot chaton, totaal ca 0,30 ct. ø 55 ca 4,1 gram.
Bijzondere geelgouden hanger, 750/000, met amethist en turkoois. lantaarnvormige hanger met vier grote ovaal gefacetteerde amethisten, 10x8mm, en 8 cabouchon geslepen turkooisen, ø 3,5mm. De hanger is...
Collier van gefacetteerde rookkwarts kralen, in het midden voorzien van een groot zilver, deels verguld kruis bezet met diverse kleurstenen. Het collier is versierd met 12 gouden bolletjes, 585/000. G...
Zilveren collier met hanger, 835/000, van Cris Agterberg. Driehoekige opengewerkte hanger met spiraalbewerking met onderaan de hanger een peervormige maansteen. De hanger is bevestigd aan en zilveren ...
Roodgouden choker, 585/000, met diamanten. "Diamond by the yard". Fijn roodgouden ankercollier bezet met 12 briljant geslepen diamanten in een gladomzetting. Totaal ca 0,58 ct. 45 cm. ca 3,0 gram. Ni...
Kristallen tazza en bonbonniere op zilveren voet, 833/000. Tazza voorzien van kristallen ronde schotel met ruitslijpel en rand geplaatst op een ronde zilveren voet met randen. ø23x18cm, en een ovale k...
Peter de Rijcke '89. Zeist 1945. Nr. 34/100. Noord Hollands landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 64 x 49 cm. In goede staat.
Groot Frans onyx met marmer Art Deco klokkenstel met hert. Circa 1930. Chip. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 73 x 51 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans 8-regulateur. Circa 1890. Lichte wormbeval. Afmeting: 95 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met originele paardjeskroon en facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Brede zilveren armband, 925/000, ZEUZ, met pennenschakels, voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 27 mm. lengte 21 cm, ca 106 gram. In goede staat
Drie maal oud/antiek kristal/glas. Bestaande uit: Gegraveerde met zilveren rand karaf (aanslag). Glazen karaf met plated houder. Bonbon-dekselschaal. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.
Zeven maal oud Copier Leerdam glaswerk. Pijpvaasje chip. Rest goed. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen hanglamp met bekroonde leeuwenkoppen. Tien-lichts. Circa 1920. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Voor-oorlogse sextant in mahonie kist met sextant attest in het Duits. Afmeting: 18 x 30 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Zwitserse vruchthouten cylinder speeldoos met bandintarsia. Niet actieve oude wormbeval. Mooie goed functionerende klank. Afmeting: 42 cm. In goede staat.