Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervaas met florale decors en paradijsvogel. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 79 x 29 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kinderstoel. Afmeting: 62 x 35 x 35 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari kaststel. Bodemrand dekselvaas beschadigd. Tuin decors met goud. Afmeting: 18 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen theebus met rondom figuren decor en bodemmerk. Afmeting: 17 x 10 cm ø. In goede staat.
Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire kastje met halve zuilen en kapitellen en jalouziedeuren. Circa 1820. Afmeting: 83 x 42 x 85 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil staande kapstok met vier Majolica tegels, spiegel en opbergvak. Circa 1915. Afmeting: 210 x 90 x 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse essenhouten fineer Biedermeier-stijl damesschrijfbureau met bandintarsia en geeboniseerde houten lijsten. Afmeting: 79 x 44 x 89 cm. In goede staat.
Originele Bruno Magli tas. Bologna Italia. Met dobbelstenen, binnenin verguld. Canvas. Afmeting: 22 x 30 x 9 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse porseleinen dekselvaas met florale decor. Gemerkt Roloff. Circa 1920. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen gemberpot met bodemmerk. Spelende Chinese figuren. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Gesigneerd ORR. Mogelijk Louis Orr. Amerika 1879 - 1961. Boeren interieur, moeder met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met bodemmerk. Hert in landschap en florale coulissen. Eén chip. Afmeting: 4,8 x 15,4 cm ø. In redelijke staat.
Twee antieke 18e - 19e eeuwse tinnen kraantjeskannen. Eén beschilderd, deukjes. Eén mist kraansluiting. Afmeting: 40 - 46 cm. In redelijke staat.
Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.
Vijf-delige oude tinnen set. Voor-oorlogs met dienblad, roomstel, koffiekan en kandelaar. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.
Eikenhouten Barok-stijl commode met sterpoot en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee horloges, een vierkant gouden horloge, 585/000, Roamer, met nylonband en een Tissot dameshorloge goldplated, seaseven, klein rond model, kroon ontbreekt.
Drie Engelse Windsor armleunstoelen gemaakt van beukenhout. Tweede helft 20e eeuw. Goede kwaliteit. Afmeting: 114 x 66 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Louis Seize spiegel met ovaal schilderij op metaal en intarsia. Circa 1800. Beschadigd, maar stukjes los fineer erbij. Afmeting: 117 x 57 cm. In goede staat.
Zes delen Hollands Makkums polychrome aardewerk. Bestaande uit: Schenkkan, en vijf schalen. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten Biedermeier-stijl voetenbank met goede Biedermeier stoffering. Afmeting: 38 x 63 x 35 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met kustplaatsen decor. Afmeting: 22 x 21 cm ø. In goede staat.
Collier van gefacetteerde citrienkralen, 8 mm, bevestigd aan een gladde ovale geelgouden sluiting. lengte 43 cm. In goede staat
19e Eeuwse eikenhouten dressoir uit Frankrijk. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 130 x 53 cm. In zeer goede staat.
Oude Chinees porseleinen zes-kantige vaas met figuren, rotsen en florale decors. Afmeting: 19,5 x 14 x 16 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, gevlochten model, verlopend in breedte, met poly en matte bewerking, bezet met 7 blauw saffieren in 4 poot chatons. Voorzien van bakslot met veiligheid. ca 18,45 gram breedt...
Vijf maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee graanmaten, kraantjeskan, tabaksdoos, en één kan (Martins Guernsey). Afmeting: 19 - 37 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinese Kantonese schaal met Familie Roze decor, floraal, vogels, vlinders + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 32,5 cm ø. In goede staat.
Chinees zilveren spangcollier, BWG, verlopende ronde spang versierd met floraal graveerwerk met aan de uiteinden krullen waaraan een rechthoekig stuk zilver is bevestigd versierd met 3 knopen. ø 15cm....
Twee maal antieke Engelse mahoniehouten bestekcassettes met visbestek. Circa 1900. Afmeting: 6 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde Russische St. Petersburg dekseldoos. Beeldentuin + driemaster decor. Gesigneerd. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet met halve Korinthische zuilen en bronzen beslag. Circa 1800. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 220 x 165 x 60 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met tekens + Kang Xy bodemmerk. Afmeting: 48 x 19,7 cm ø. In goede staat.
Prachtige Hollandse wortelnoten orgelgebogen porselein vitrinekast. Recentelijk schellak gepolitoerd. Afmeting: 220 x 155 x 44 cm. In zeer goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met volle zuilen en messing vuurvergulde kapitellen. Met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 215 x 160 x 55 cm. In goede staat.
Bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudheid). Vermoedelijk Perzië. 1000 voor Christus. Paar kleine randrestauraties. Afmeting: 15 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zilveren slavenband, 925/000 Fins, met ovale schakel aan de bovenzijde bezet met een zirconia in een gladomzetting, 11mm. MT.: E.Granit&Co ø 60x48mm. ca 11 gram. In goede staat
Zilveren 835/000 breischede met diverse bewerkingen, onder andere lelyrand. Mr. J. Schrijfsma - Sneek. Circa 1845. Afmeting: Lengte 11 cm. Gewicht: circa 13 gr. Clip ontbreekt. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met gecontourneerde omranding. Diverse decors. Afmeting: ø 21 - ø 33 cm. In goede staat.
Oud/antiek terracotta tuinbeeld. Mannen torso. Patina + chips. Afmeting: H 75 cm. in redelijk/goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met brocot balans. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 36 x 64 x 48 cm. In goede staat.
Mooie antieke eikenhouten Friese staartklok. Circa 1800. Met mooie beschilderde wijzerplaat, spiegels en wekkerfunctie. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gebroeders Resch regulateur voor twee gewichten. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 116 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.
Oude Jugendstil-stijl vergulde jardiniere met zweepslag decor en vrouwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 49 x 18 cm. In goede staat.
Grote witmetalen oorringen(clips) gemerkt Chr. Dior 1972 Germany. ø 33 breedte 6 mm. In goede staat
Antieke Bentheimer zandsteen voederbak. Afmeting: 105 x 25 x 37 cm. In goede staat.
Duitse 18e eeuwse notenhouten staande klok met seconden en datum aanduiding. Recentelijk professioneel schellak gepolitoerd. Afmeting: H 238 cm. In goede staat.
Lot met sorbetlepels, met 6 zilveren, één gebroken en 2 stalen lepels met ankervormige dopjes. 23 cm.
Antiek weerstation met klok. Achtdaags-uurwerk. Circa 1920. Barometer/thermometer + klok. Functies niet getest. Afmeting: 16 x 32 x 8 cm. In goede staat.
Twee zilveren strooilepels, 833/000, rechthoekig model met gezaagde bak voorzien van steel met filetrand, en een gecontourneerde bak met gezaagd ster en puntpatroon, voorzien van gecontourneerde steel...
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met parelmoer en druivenranken. Circa 1900. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese stoelklok met maanstand, wekker en datumaanduiding. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Antieke bronzen hanglamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 47 cm ø. Eén arm gerestaureerd. In redelijke staat.
Oude Duitse Volkstedt porseleinen figurengroep met goud decor. Muziekles. Afmeting: 14 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Vier zilveren sieraden Egypte, een klemarmband met egytische hierogliefen, een langwerpige broche met o.a. een sfinx, en een hanger met farao Nefertiti, en een grote hanger met een farao . Totaal ca 4...
Antieke porseleinen tafellamp met messing basement. In amfora vorm. Circa 1900. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. Eén maal chinoiserie transition, minimale randglazuurschade. Eén maal bloempot decor, De Bijl. Randschade. Afmeting: 35 - 39,5 cm. In redelijk/goede...
Statenbijbel met zwart lederen kaft en dubbele zilveren sloten, 833/000, Empire stijl met lijnbewerking en bloemelement. MT.: J.v.d.Berg, Schoonhoven, jl.:B:1836 10x16x8cm. In goede staat.
Antieke Franse romantische pendule met achtdaags uurwerk, halfuur slag en veerslinger. Verguld compositie metaal met albast. Circa 1870. Achterkant gesoldeerd. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.
Kapitale Duitse Thüringen porseleinen beeldengroep met goud decor. Handbeschilderd. Vier figuren bij draagstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 27 cm. In goede staat.
Kristallen schotel met aculade vormige rand en een sterslijpsel voorzien van zilveren gecontourneerde beugel versierd met graveerwerk. MT.: A.A.G.Santfort, Zwolle jl.: d:1863. ø29x22cm. Enkele chips v...
Lot met 2 saffieren ovaal gefacetteerd, 8,52 ct en 7,86 ct, voorzien van insluitsels.
19e Eeuwse Franse comtoise met datumaanduiding en pracht slinger. Afmeting: 42 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Louis Seize pendule. Circa 1800. Twee-kleurig, met vuurverguld messing. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Friese kerfsnede offerkist voor muntinworp. Kerkelijk. Zeer gedetailleerd.! Afmeting: 21,8 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Zes schitterende 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met bloembak decors en florale omranding. Geen beschadigingen. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors. Octagonaal. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Zilveren oorhangers, 925/000, met peervormige hangers. Ronde knop bezet met een lapis lazuli voorzien van een peervormige hanger van lapis lazuli met zilveren huls en rand. lengte 49 mm. Nieuw
Antiek vergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Collier van gekleurde zoetwaterparels en amethist met een handgemaakt zilveren hanger met een fossiel agaat, een peridot, amethist en granaat. lengte 80 cm. 8 cm. In goede staat
Zeldzame antieke Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk op glazen bel, houten assen + houten tandwielen. Originele beschildering, gewichten en peerslagen. Afmeting: 42 x 19 x 27 cm. In goede staat.
Twee maal oud Amerikaans gietijzeren Diecast speelgoed. Bestaande uit: Raderboot, City of New York en een brandweerauto. Afmeting: 20 - 38 cm. In goede staat.
Elf zilveren lepels, 833/000, met een bewerkte steel bekroond met een pijprokend figuur. Totaal ca 205 gram. 13,5cm. In goede staat
Zilveren kluwenmandje, 833/000, rond model opengewerkt met schubbendecor voorzien van parelrand. Met hengsel met parelrand.ø10x10cm. MT.: Koninkijke Begeer & Vos, Utrecht, jl.: M:1922. ca 81 gram. In ...
M.E. Willemse-Vervloet. (Maria Elisabeth). 1914 - 1964. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 49 cm. In goede staat.
Drie maal divers oud kristal. Bestaande uit: Drie amandel geslepen stopkaraffen. Chips. Afmeting: 28 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers oud/antiek waaierkristal. Onder andere: Bonbonschaal, menages, dekseldoos, vaas. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Kristallen boter- en kaastolp met zilveren knop, 833/000. stolpen versierd met waaier en ruitslijpsen geplaatst op een onderschotel met bewerkte rand. De stolpen met een zilveren knop. ø22x20cm en ø16...
Twee antieke keramieken kastkommen met chinoiserie decor. Circa 1890. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.
Onduidelijk monogram. Hollandse School. Circa 1920. Rietsnijder in poldergebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.
Twee bijzondere melkglazen boterpotjes op ronde onderschotel met deksel voorzien van zilveren knop en hals, 835/000, met pointilleerwerk en florale gravures. ø13,5x13cm. Minimale chip, verder in zeer ...
Twee antieke Chinese Kantonese vazen. Circa 1930 of ouder met krijgers en salamanders decor. Afmeting: circa 25 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. De val. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met 3 banden bezet met diverse achtkant geslepen diamantjes. Breedte 7,5 mm. ø 57. ca 4 gram. In goede staat
Oude/antieke Oosterse vier-armige bronzen boeddhistische figuur. Groene patina. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Vier oude keramieken vazen waarvan drie gesigneerd. Eén blauw, gemerkt met S met staf. Eén terracotta dubbelvaas, P. Louwers. Eén bruin-grijs, monogram K.H. Eén beschilderde vaas, 30-er jaren. Afmetin...
Zilveren 835/000 suikerschep + drie lepeltjes. Art Deco suikerschep en drie theelepeltjes met fraai gegraveerde stelen. MT.: A.J. Driesen, Schoonhoven. Circa 1910. Lengte: 11 cm. Gewicht: circa 41 gr....
Groot antiek Frans compositie metalen figuur. Koudbeschilderd. Originele polychromie. Meisje met fruit. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee zilveren bruidegomspijpjes, 833/000, één met een ruiter te paard en één met een knoop. Beiden wat gedeukt. 11-12cm.
Geelgouden choker, 750/000, met briljant. choker met in het midden een flexibel gedeelte bestaande uit een soort schubben bezet met 8 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. Bevestigd aan een ...
Geelgouden horloge, 585/000, met goudkleurige wijzerplaat met cijfers en een decentrale secondewijzer. mechanisch. ø 34 mm. Voorzien van geelgouden gevlochten band, 750/000, met bakslot en veiligheid....
Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.