This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, October 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

L. Alleman, Meisje met ezel
Result: 65 EUR

L. Alleman. Meisje met ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Chinese inktpot, 19e eeuw
Starting price 40 EUR

Antieke 19e eeuwse messing reisschrijfset. Penhouder + inktpot. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Oosterse bronzen boeddha
Result: 100 EUR

Grote oude/antieke Indiase of Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Tinnen kastanjevaas, 1800
Result: 40 EUR

Tinnen Louis Seize kastanjevaas met leeuwenkoppen. Handbeschilderd, vee decors. Circa 1800. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.

2x Bevrijdings kalenders
Starting price 50 EUR

Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

WO II militaria vest + dolk
Starting price 100 EUR

Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse officiers hoed, 18e eeuw
Starting price 200 EUR

Antieke Franse officiershoed met ijzeren versiering. 18e Eeuw. Lichte slijtage. Afmeting: 43 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chines boeddha
Starting price 150 EUR

Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Boer achter paardenploeg
Result: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Boer achter paardenploeg. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

9x Fietsplaatjes (rijwiel belasting)
Starting price 100 EUR

Negen antieke Hollandse fietsplaatjes (t.b.v. rijwiel belasting). 30er - 40er Jaren. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.

17e Eeuwse gravure, Victorieus zeegevecht
Starting price 50 EUR

17e Eeuwse Hollandse gravure. Anno 1673. Victorieus zeegevecht der Nederlandes tegens de Franse en Engelse vloot den 21 augustus 1673. Admiraal de Ruyter etc. Gravure op papier. Afmeting: 20 x 28,5 cm...

Gerard Krol, Twents landschap
Result: 80 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met boerderij, fruitbomen en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm.In goede staat.

Schwarzwald wandkastje, 1900
Starting price 60 EUR

Duits Schwarzwald wandkastje. Houtgestoken wandkast met ranken. Circa 1900. Afmeting: 48 x 33 x 14 cm. In goede staat.

3x Oude bontjas
Starting price 100 EUR

Drie oude dames bontjassen. Divers. Afmeting: 70 - 110 cm. In goede staat.

Beeld op marmeren voet
Starting price 50 EUR

Cementen damesbuste op marmeren piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.

Antieke bronzen hanglamp, 1920
Starting price 100 EUR

Grote antieke bronzen met messing hanglamp met kariatiden etc. Circa 1920. Tien-lichts. Empire-stijl. Afmeting: 70 x 67 cm ø. In goede staat.

Chinese wijsheer, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse Chinese goudlak van een wijsheer op lotusbloem. Licht beschadigd. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 19e eeuw
Starting price 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Evert Bomhof, Platbodems op de Zuiderzee
Starting price 75 EUR

Evert Bomhof. 1886 - 1949. Zwolle. Platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.

Antiek beeld, 1900
Result: 70 EUR

Groot antiek gepolychromeerd beeld van een rokende negroïde jongen, asbak in de hand, sigaret mist. Circa 1900. Gips. Hoed gerestaureerd. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Hermes
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1910. Hermes met lams en kraaien. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling
Starting price 100 EUR

Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur, Chinese god op rots
Starting price 100 EUR

19e Eeuws Chinees bronzen figuur. Chinese god op rots. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Ongesign., Interieur met kaarslicht
Result: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Interieur met kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 49 cm. In goede staat.