Jan te Wierik. 1995. Nr. 58/80. 1954 - 2002 Rekken. Lithografie op papier. Abstract figuratieve compositie. Afmeting: 113 x 58 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Zeldzame vuurvergulde bronzen Louis Seize vazenpendule. Circa 1780. Afgevlakt uurwerk onderkant. Blanc Files Palais Royal. Versiert met Oosterse draken. Groot uurwerk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag,...
Zilveren kluwenmandje, 833/000, rond model opengewerkt met schubbendecor voorzien van parelrand. Met hengsel met parelrand.ø10x10cm. MT.: Koninkijke Begeer & Vos, Utrecht, jl.: M:1922. ca 81 gram. In ...
Jat uit getorst hout met zilveren gezaagde randen met kwarts en lapis lazuli. 29 cm.
Kristallen kaasstolp met zilveren knop, 835/000, Kaasstolp met onderschotel met accoladevormige slijpsel en ster op de bodem, voorzien van stolp met ovaal en lijnslijpsel voorzien van zilveren knop me...
Bijzondere geelgouden hanger, 750/000, met amethist en turkoois. lantaarnvormige hanger met vier grote ovaal gefacetteerde amethisten, 10x8mm, en 8 cabouchon geslepen turkooisen, ø 3,5mm. De hanger is...
Twee maal oud Amerikaans gietijzeren Diecast speelgoed. Bestaande uit: Raderboot, City of New York en een brandweerauto. Afmeting: 20 - 38 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Engelse School. Circa 1910. Schotse Hooglanden met koeien. Lithografie op papier. Afmeting: 13 x 35 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met steen. Brisures met daaronder een driehoekig gevormde hanger met een ronde chaton met een steentje. Lengte 38 mm, ca 2 gram. In goede staat
C. Balwé. Circa 1920. Boerenschuur met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen loddereinfles met zilveren montuur en dop. Diverse voorstellingen, compleet met zilveren binnenstopje. Nederlands gekeurd. Circa 1875. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.
Lot zilver bestaande uit een schaaltje met een bewerkte rand met C-voluten, 8x6cm, een kleine peper- en zoutstrooier, rond gefacetteerde model, 22x35 mm, een ovaal specerijenbakje met cannelures en ee...
Leuk antiek Jugendstil kinderservies. Circa 1915. Bestaande uit: Theepotje, melk+suiker en zes kop + schotels. Afmeting: 4 - 10 cm. Eén kopje haarlijn. In redelijk/goede staat.
Zwart velouren tas met zilveren beugel, 833/000, rechthoekig gecontourneerde beugel versierd met biedermeier graveerwerk. Met jasseronketting. Schoonhoven. Breedte beugel 10 cm. In zeer goede staat
Zilveren 835/000 Biedermeier vleesvork met gecontourneerde steel en fraaie scherpe florale graveringen. Mr. J.H. Schouten - Amsterdam. Anno 1875. Lengte: 19 cm. In goede staat.
Drie maal oud tin. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met eikel decor. Dekseldoos met bloemen, vlinder decor. Schaal, floraal met insecten decor. Tweemaal Frieling Zinn, één maal Peltro tin. Afmeting...
Twee bijzondere melkglazen boterpotjes op ronde onderschotel met deksel voorzien van zilveren knop en hals, 835/000, met pointilleerwerk en florale gravures. ø13,5x13cm. Minimale chip, verder in zeer ...
Twee antieke Chinese Kantonese vazen. Circa 1930 of ouder met krijgers en salamanders decor. Afmeting: circa 25 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse bronzen figuren op ezels + Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 6 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, luna schakel met plaatjes, verlopend in breedte. Voorzien van bakslot en veiligheid. lengte 44 cm, breedte 3-7 mm. ca 18,3 gram. In goede staat
B. Malaes. Circa 1900. Landschap met wandelaar en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 suikerschep + drie lepeltjes. Art Deco suikerschep en drie theelepeltjes met fraai gegraveerde stelen. MT.: A.J. Driesen, Schoonhoven. Circa 1910. Lengte: 11 cm. Gewicht: circa 41 gr....
Antiek zilveren theebus met gedreven florale afbeeldingen en theedrinkende heer en dame. Deksel met gedreven afbeelding van een vogelpaartje. Deksel is tevens te gebruiken als maatbekertje. Diverse ps...