Vroeg 19e eeuwse Hollandse bakbarometer, Louis Seize, door Joosten. Met tinnen plaat, mahoniehout. Afmeting: 131 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten kussenkast met kussen op de deuren. Met inlegwerk, kap met twee leeuwenkoppen met daartussen uitgesneden blad en druiven decor. Onder één lade en binnen in drie lades ...
Antieke Engelse bruin lederen Chesterfield fauteuil met houten poten. Circa 1930. Met patina. Afmeting: 96 x 110 x 90 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed in de kleuren rood, blauw en bruin. Abstract floraal. Afmeting: 300 x 202 cm. In goede staat.
Antiek Frans Samson de Paris vijf-delig kaststel met wapen en florale decors. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 23,5 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. Eén maal chinoiserie transition, minimale randglazuurschade. Eén maal bloempot decor, De Bijl. Randschade. Afmeting: 35 - 39,5 cm. In redelijk/goede...
Vier antieke Chinees porseleinen vazen met figuren, teksten, Foo-honden decor. 19e Eeuw. Grote vaas, één minimale chip bovenrand, verder goed. Afmeting: 28 - 39 cm. In goede staat.
Zilveren cabaret met geribde rand geplaatst op 3 poten. ca 553 gram. ø 24 cmx2,5cm. In zeer goede staat
Collier van zwarte parels met gouden bollen en slot met diamant. 585/000. Collier van barokke parels met 8 gefacetteerde geelgouden bolletjes en een vierkant gecontourneerde sluiting versierd met grav...
Zilveren kluwenhouder met rokhaak, 833/000. Kluwenhouder met ribbewerking, MT.: R.Reinders, Leeuwarden, jl.: V:1855, met rokhaak met ovaal schild met graveerwerk, MT.: A.C.Haagen, Meppel, jl.:M:1821. ...
18e Eeuwse geelgouden bandring met bewerkte rand ribbewerking, bloem en ruitbewerking. Breedte 8 mm, ø 60, ca 5,5 gr. met Amsterdams stadskeur.
B. Hanrath (Bernd). Wild en natuur schilder. Marter. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse speeldoos van palissander met bandintarsia. Mooie klank. Vlinder moet worden afgesteld. Kam heel. Afmeting: 14 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Oude mysterieuze klok met bronzen figuur en marmeren basement. Slingerveer ontbreekt. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhout met palissander Renaissance-stijl kast met dikke kussenpanelen, halve Korintische zuilen, leeuwenkoppen, koperen ringen. Uitneembaar, vier-deurs, twee lades. Circa 1890. Afmeting: ...
Klein eikenhouten Fries kabinetje. Circa 1800. Onderstuk enkel gebogen, bovenstuk met volle zuilen en kap met guirlande en timpaan. Afmeting: 230 x 152 x 47 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Halfnaakte dame. Onslow Foro? Circa 1910. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese houtgestoken polychrome figuur op lotusbloem met polychromie. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Zes maal antieke Duitse porseleinen Meissen borden. Opengewerkt, met Streublümchen decor + goudrand. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: ø 20,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Sang du Boeuf diepe schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,7 x 20,4 cm ø. In goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen kop en schotels met deksels. Eén schotel haarlijn, rest goed. Eén kopje haarlijn, rest goed. Vier deksels lichte randchips. Twee goed. Afmeting: ø 8 - 15 c...
Twee grote 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen siervazen met Familie Rose decors, figuren, goud, bloemen, salamanders etc. Grote vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 36 - 45,5 cm. In redelijk/...
Oude Chinees porseleinen vaas met brons-kleurige theeglazuur en koppen met ringen. Afmeting: 26 x 17 cm ø. In goede staat.
Vier aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen draken kop + schotels met goud decor. Eén kopje gelijmd, één kopje haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtig edox dames horloge, First Lady, met stalen kast bezet met diamanten, 0,11 ct. Voorzien van bruin leren band met print. Voorzien van garantiebewijs en doos.
Bijzondere ovale zilver vergulde doos, BWG, in Fabergé-stijl voorzien van kristallen bodem, scharnierend deksel, versierd met laurerkransen, floraal decor en diverse emaille bewerkingen in verschille...
Grote antieke Franse bronzen Cartel wandklok in Louis Seize-stijl. Circa 1850. Met ramskoppen, guirlandes, emaille wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 68 cm. In goede ...
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Figuren bij marktkraam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 33 x 43 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen Mercurius op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Zilveren bestek, 833/000 en 925/000, rond model met filetrand, met een saus- en soeplepel, 6 tafellepels, 5 dessertlepels en 6 tafelvorken. 21 cm. MT.: Gerritsen en van Kempen, verschillende jaarlette...
Twee grote Duitse Rosenthal porseleinen dekselcoupes, Kunstabteilung. Met landschappen en goud decor. Naar A. Keitel. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Geelgouden choker, 585/000, met zilveren opleg in Victoriaanse stijl bezet met diamanten met oud slijpsel en cultivé parels. Bevestigd aan een geelgouden ankercollier. 45 cm. ca 12,5 gram. In zeer goe...
Constantin Stoitzner. 1863 - 1934. Duitse School. Visservolk op de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
Henk Schuring. '64. 1928 - 1984. Zwolle. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Bomschuiten bij de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse ikoon op zink geschilderd. Met goud decor. Olieverf op zink. Afmeting: 59 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke grote duivenkooi met originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: 110 x 90 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Russische arreslee met koppen. Twee-zits. Creme-goud kleurig. Afmeting: 130 x 130 x 90 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok. Eiken met mahonie. Achtdaags-uurwerk. Mooie beschilderde wijzerplaat. Stonehouse Leeds. Met seconden en dag-aanduiding. Afmeting: 230 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten uitneembare kuifkast. Louis Philippe. Circa 1870. Met schappen en lades achter de deuren. Zijkanten fineerschades. Afmeting: 240 x 145 x 45 cm. In redelijk/goede sta...
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok secretaire met origineel beslag, sloten en klauwpoten. Dubbel gebogen. Fraai binnenleven met intarsia. Enkele krimpnaden zijkanten. Afmeting: 100 x 60 x 110 cm. In...
19e Eeuwse Engelse één-deurs mahoniehouten vitrinekast met bandintarsia en oud glas. Afmeting: 167 x 68 x 38 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervaas met florale decors en paradijsvogel. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 79 x 29 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 28,7 cm ø. In goede staat.
Mooie 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze linnenpers met gebogen commode en ringbeslag. Circa 1760. Minimale fineerschade. Afmeting: 205 x 100 x 60 cm. In goede staat.
Roodgouden ring, 585/000, met morganiet en diamant. Ring met een rond, een ovaal en een rechthoekig gefacetteerde morganiet, totaal ca 3,17 crt, voorzien van een gespleten band met bewerking en achtka...
Zeer grote vergulde Zweedse Cartel wandklok met peerless uurwerk, achtdaags, halfuur-slag op bel. Afmeting: 91 x 47 x 15 cm. In zeer goede staat.
Bijzondere gouden broche, 750/000, in de vorm van een wesp, gemaakt met diamanten, totaal ca 0,10 ct, robijn en een ovaal cabouchon geslepen groen agaat in een scharnierende zetkast. Bijzonder gedeta...
Gouden ronde hanger, 585/000, versierd met een Franse lelie gemaakt uit diamanten met een oud slijpsel. ø 20 mm. ca 3,6 gram. In goede staat
Fraaie geelgouden hanger, 585/000, met jadefiguur en diamant. Handgemaakte hanger met een Guan Ying figuur gesneden uit jade, geplaatst in een gekrulde rand versierd met 7 briljant geslepen diamanten,...
Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Met boek. Twee meisjes in winterkleding. Pastel op papier. Afmeting: 24 x 15 cm. In goede staat.
Renso Tamse. Wild en natuur schilder. Zwaan. Aquarel op papier. Afmeting: 52 x 97 cm. In goede staat.
Naar J.H. Verheijen. 19e Eeuw. Stadsgezicht met paard en figuren. Afmeting: 50 x 41 cm. In goede staat.
Grote Napoleon III Empire hanglamp. Gepatineerd en verguld messing. Electrisch, 7-lichts. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinese/Japanse bronzen siervazen met draken en olifant basement. Twee-delig. Afmeting: 38 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk en mooie beschilderde wijzerplaat. Met seconden en datum aanduiding. Afmeting: 225 cm. In goede staat.
Oude bruin lederen armleunstoel met patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 87 x 82 cm. In goede staat.
Drie maal authentieke Romeinse glazen voorwerpen. Bestaande uit: Flacon met noppen, goed. Knijpflacon, goed. Schaaltje met geribbelde structuur, gerestaureerd. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/goede s...
17e - 18e Eeuwse grote Chinees porseleinen sierschotel met bodemmerk en florale decor. Twee haarlijnen en één chip. Afmeting: ø 37 cm. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met apart zeldzaam bodemmerk. Met florale decor. Afmeting: ø 35,5 cm. In goede staat.
Buiten gewoon grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels, eenden, floraal en goud decor. Afmeting: ø 61,5 cm. Eén oude haarlijn. In redelijk/goede staat.
Kleine antieke notenhouten symphonium speeldoos met diverse speelplaten. Circa 1900. Afmeting: 11 x 17,5 x 14 cm. In goede staat.
Twee grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 50 cm ø. In goede staat.
Twee grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 ø cm. In goede staat.
Louis Seize commode/klap buffet. 18e Eeuws. Mahoniehout gefineerd met diverse intarsia, zijwanden met schuifplanken. Als het opgeklapt is zit er binnen in een zinken wasbak. Meubel is recentelijk prof...
Geelgouden armband, 585/000, met bolle gourmetschakels, voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 6 mm. ca 20, 6 gram. 18 cm. In goede staat
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier van 2 rijen tonvormige bloedkoralen, ø5,5x7mm, bevestigd aan een gouden sluiting, ø 20 mm, met geschulpte rand en bezet met 7 bloedko...
Antieke geelgouden hanger en broche, 585/000, met bloedkoraal, streeksieraden. Hanger gemaakt van een miutsenbel met peervormige hanger met baard en bloedkoraal, 6cm, en een ovale broche met baard en ...
Bijzonder zilveren zakhorloge, Frankrijk, Wijzerplaat beschreven met "De Bolle a Paris". Met bijzondere stofdeksel met venster. ø 54 mm. In zeer goede staat
Guy Olivier. 2007. 1964 - . Dame met wijnglas. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Stilleven met fruit, porselein, tin, glas en kreeft. Professioneel gereinigd en gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 76 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Jumbo volgens Brood. Zeefdruk op papier. Afmeting: 90 x 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1821. Damesportret. Gedoubleerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 64 cm. In redelijke staat.
Twee maal 19e eeuwse Franse porseleinen olielampen met goud + florale decors. Op losse voet. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.
Antiek vergulde messing sabel met houten heft, lemet geblauwd, gegraveerd en verguld. Met originele lederen schede. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Winterhalder Hofmeier tafelklok met kwartier-slag. Circa 1900. Architectonische vormgeving met gevel en Korinthische vlakke zuilen. Afmeting: 33 x 23 x 44,5 cm. In zeer goed...
Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet met halve Korinthische zuilen en bronzen beslag. Circa 1800. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 220 x 165 x 60 cm. In goede staat.
Drie-delige Amsterdamse School-stijl zitgarnituur. Bestaande uit: Salontafel, 60 x 91 cm ø. Armleunstoel, 110 x 77 x 83 cm en een bank, 104 x 80 x 105 cm. Twee soorten hout met bolpoten. Circa 1920 - ...
Duitse 19e eeuwse Renaissance-stijl notenhouten (wortel) slaapkamer met robbelijsten. Bestaande uit: Twee bedden (85 x 200 cm), twee nachtkastjes (80 x 50 x 42 cm). Behoeft enige aandacht. In redelijk...
Prachtig eikenhouten Engels rolbureau. 'D model', circa 1920. Bureau is van zeer goede kwaliteit. Rol werkt perfect, zijkanten mooi met panelen. Lades zijn vergrendeld als de rol dicht is. Afmeting: 1...
Antiek Japans lakwerk damesbureau met vier lades en twee deuren. Met landschappen, vogels en goud decor. Afmeting: 140 x 46 x 76 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Willem III schrijfsecretaire met rol-cylinder en uitschuifbaar blad. Lades achter deuren bij opstand. Vogeloog ahorn fineer in lades binnenleven. Circa 1870. Afmeting: 208 x 100 ...
19e Eeuwse Duitse essenhouten fineer Biedermeier-stijl damesschrijfbureau met bandintarsia en geeboniseerde houten lijsten. Afmeting: 79 x 44 x 89 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws houtgestoken Heilig figuur met originele polychromie. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse porseleinen Sevres vaas met goud decors. Handgeschilderde figuren, putti en floraal decor. Met bronzen monturen. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotels met landschap (chips) en twee maal florale decors (goed). Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen bloempot met verguld messing armatuur met draken. Afmeting: 33 x 30 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvaas met goud decor, vogels, floraal. Deksel gelijmd en niet origineel. Verder in goede staat. Afmeting: 69 x 33 cm ø.
Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale emaille decors en goud decor. Divers. Eén chip. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees. Bestaande uit: Theepot met tekst en bodemmerk en een wierookbrander, theeglazuur + bodemmerk, florale decor. Afmeting: 15 x 14,5 x 9 cm ø en 9 x 10 cm ø. In goede staat.
Vier oude/antieke Chinees porseleinen schotels + bord met bodemmerk. Florale decors. Grote gele schotel gelijmd. Afmeting: ø 14 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Set van vijf 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met vazen, florale en goud decors. Gecontourneerde omranding. Eén bord bakfout. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen blauw-wit drakenbord met bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 16,2 cm ø. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met florale decors en capucijner-glazuur. Eén vaas goed. Eén vaas chip rand + haarlijn. Afmeting: 24 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse houtgestoken Barok heilige figuur met originele polychromie. Afmeting: 51 cm. In goede staat.