Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose florale decor en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Eén deksel gerestaureerd. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee Delftse zeshoekige porseleinen knobbelvazen met diverse landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees geglazuurde terracotta Foo-hond. Mooie kwaliteit ! Afmeting: 14 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Drie maal Hollands aardewerk. Twee maal Porceleyne Fles en wandtegels; Drente, Wilhelmina 1898 - 1948, Makkums wandhouder. Porselein. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Drie delen Delfts Porceleyne Fles keramiek. 20e Eeuw. Eén pijpvaas. Eén kannetje. Eén groot sierbord. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.
Zilveren fotolijst, 835/000 en een tafelstukje, BWG. Ovaal fotolijstje met bewerkte rand met bladmotief, 9x12cm, en een tafelstukje met 2 bakjes geplaatst op 4 krulpoten en greepje, voorzien van repar...
Zilveren ring, 925/000 met bloedkoraal en markesietsten. Ovaal gecontourneerd model. 2,5x1,5mm. ø 47.
Twee zilveren collier, 835/000, een fijn slangen Y-collier versierd met zilveren en lapis lazuli bollen, 42 cm, en een collier met vierkante schakel versierd met zilveren bewerkte en jade kralen. 80 c...
Zilveren oorhangers, 925/000, met peervormige hangers. Ronde knop bezet met een lapis lazuli voorzien van een peervormige hanger van lapis lazuli met zilveren huls en rand. lengte 49 mm. Nieuw
Zilveren horlogeketting, 800/000, massieve bolle gourmetschakel met veeroog en karabijn. lengte 25 cm. ca 34 gram. In goede staat.
Diverse horloges met o.a. een cassette met een set met 2 double horloges, Xmarine, een lorus sports horloge, een dameshorloge met bedels, een bicolour horloge FLR, en een horloge met zwart leren band....
Zilveren rozetring, 925/000, met rond gefacetteerde amethisten en een brede deels opengewerkte band. ø rozet 19 mm, ø60. ca 8,2 gram. Nieuw
Zilveren 835/000 cakevork met fraaie opengewerkte florale afbeeldingen. MT.: Niekerk - Schoonhoven. Keurkamer Amsterdam. Anno 1932. Lengte: 22 cm. Gewicht: circa 33 gr. In goede staat.
Zilveren opengewerkte cakevork met fraaie twee-zijdige bloemsteel. MT.:Hooijkaas - Schoonhoven. jl. D 1938. Afmeting: L 17,5 cm. Gewicht: circa 18 gr. In goede staat.
Slacouvert met zilveren grepen, 950/000, Frans. lepel en vork voorzien van vergulding bevestigd aan een zilveren gecontourneerd heft met bloem en bladversieringen. 27,5 cm. In originele cassette.
Zilveren collier, 925/000, met half bolle schakels voorzien van een gematteerde bewerking met glimmende cirkels. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 5 mm. lengte 43 cm. Ca 19,8 gram. In goede ...
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met gemberpot en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Juanele. Stilleven met fruit, kruik en wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Juanele. Stilleven met kruik en fruitmand. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Vier gesigneerde Hollandse werken. J.C. Kromhorst van de Meer, aquarel, dorpsstraat. David Bles, reproductie. Ets, onduidelijk, gracht. Kees Broerse, bosgezicht, Oost Indische inkt. Afmeting: 24 - 49...
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
B. Taning. Tweede helft 20e eeuw. Portret jonge Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Oude Yashica camera FX-D Quartz met auto-revuenon lens No. 793957 + Yashica lens extra auto Yashinon. Afmeting: 20 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Drie originele bronzen ringen. Oude de oudheid Romeins etc. Afmeting: circa 2 cm ø. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Bloempot, appelketel, maten, houders, olielamp etc... Afmeting: circa 10 - 40 cm. In goede staat.
Drie maal oud snijwerk. Onder andere: Afrikaanse buste, 20e eeuw. Antiek krishandvat en een Balinese danser, polychromie. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Lot diversen met o.a. beugels en diverse kralen tassen en een rokklem.
Twee Afrikaanse speren. 20e Eeuw. Afmeting: 96 - 143 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing tabakspijpenhouder met pijpen + messing dekseldoos. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke messing sluitgewichten, waarvan één origineel en één replica. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Twee kopergeslagen wandschilderijen met taveerne voorstellingen. Circa 1900. Afmeting: 50 x 39 cm. In goede staat.
Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Twee kleinere Jugendstil keramieken dienbladen met vernikkelde omranding. Circa 1915. Eén pootje los er bij. Afmeting: 34 - 36 cm. In goede staat.
Antiquarisch boekje WO II. Infanterie Königin der Waffe, Waffenhefte des Heeres. Deutscher Volksverlag GmbH München. Afmeting: 21,5 x 14,8 cm. In goede staat.
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Lot met poppenaccessoires: oorijzers, kapspelden, streekspelden knopen en een tasje.
Antieke compositie metalen Romeinse strijdwagen met originele polychromie. Circa 1870. Figuur mist stukje onderarm. Afmeting: 31 x 33 x 12 cm. In redelijke staat.
Lot 19e eeuws kristal. Amandelgeslepen. Eén maal gembercoupe, chips. Zeven maal schaaltjes, chips. Afmeting: 13 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Kunstglazen atelier Willem Noyons vaas/schaal. Omkeerbaar te gebruiken!. Eén minimale chip. Afmeting: 22,5 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee antieke opaline beschilderde glazen vazen met twee extra deksels. Circa 1900. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.
Vijf glazen flacons waarvan er twee onduidelijk zijn gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Art Deco glazen vazen met violet-chrome effect. Circa 1930. Afmeting: 21,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Groot lot divers oud/antiek serviesgoed. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: borden, Empire vazen, kopjes, schalen etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 30 x 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude/antieke porseleinen figuren. Drie maal 19e eeuw, Frankrijk, goed. Eén maal Dresden, 20e eeuw, licht beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes handbeschilderde porseleinen borden met diverse figuren decors. Door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse steengoed bierpullen met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Twee aparte 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte omranding en bloem decors. Eén haarlijn en één chip. Afmeting: ø 31 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen 19e eeuws Chinees porselein. Twee Familie Rose bordjes, één beschadigd. Eén Familie Rose kop + schotel, goed. Afmeting: 11 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Porceleyne Fles dekselpotten. Circa 1920. Eén keer groot, bovenrand gelijmd. Eén keer klein, gaaf. Afmeting: 14 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Chinese/Japanse sierschotels. Eén maal China, floraal, beschadigd. Eén maal Japan, floraal + vogel, goed. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In matig/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met teksten. Vaas en houder bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Bovenrand gekramt. Afmeting: 22 x 12,5 cm ø. In redelijke staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 - 60 cm. In goede staat.
Lot divers porselein. Onder andere: K.P.M., Meissen en onbekend. Bestaande uit: Kop+schotel, Meissen. Drie borden K.P.M. + één schotel. Twee maal kop + schotels + gebaksbord, en één dekseldoos K.P.M. ...
Twee antieke keramieken presenteertablets met landschap en florale decor. Met vernikkelde messing omranding. Afmeting: ø 26 - 32 cm. In goede staat.
Twee klederdracht sieraden, een witmetalen vierkante gesp opengewerkt met rode stenen, 63x63mm, en een geelmetalen gesp, ovaal gecontourneerd met licht blauw gefacetteerde ovale stenen. 64x74mm. In g...
Zilveren oorhangers, 925/000, met peervormige hangers. Ronde knop bezet met een lapis lazuli voorzien van een peervormige hanger van lapis lazuli met zilveren huls en rand. lengte 49 mm. Nieuw
Zilveren oorhangers, 925/000, met peervormige hangers. Zilveren oorhaken met peervormige hanger van Aventurijn in een zillveren huls. lengte 49 mm. Nieuw
Zilveren ring, 835/000, met parel en blauwe stenen. Ring met een rozet met blaadjes bezet met blauwe stenen en een cultive parel. ø 15 mm. ca 3,1 gram. ø 51. In goede staat
Zilveren bruidegomspijpje, 835/000, vermaakt tot broche met kanonsluiting. ca 6,15 gram. In goede staat.
Zilveren slangcollier, 925/000, met een rechthoekige hanger met zirconia's en een vergulding langs de randen. lengte 42 cm. grootte hanger 20x20mm. In goede staat
Lot met diverse sieraden, o.a. een zilverenstreekspeld, een collier met zwarte gefacetteerde kralen, diverse oorclips, colliers, horloge en een alpaca doosje.
Zilveren 835/000 theeschep met gegraveerde vleugelbak en gedraaide steel met gecontourneerd gegraveerde heft. MT.: Wed. A. Pluut, Schoonhoven. Circa 1896. Lengte: 10 cm. Gewicht: circa 9 gr. In goede ...
Zilveren suikerschep. Bak met gedreven afbeelding van een vrouw met spinnewiel en pijprokende man. Gevlochten steel, bekroond door melkmannetje. Onduidelijk MT. Nederlands gekeurd. Circa 1920. Lengte:...
Grote witmetalen oorringen(clips) gemerkt Chr. Dior 1972 Germany. ø 33 breedte 6 mm. In goede staat
J. van Oosten. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 85 cm. In goede staat.
J. van Oosten. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. Klein. Circa 1930. Hollandse dorpstraat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.
Antieke gravure op perkament (huid). Leibzigk (Leipzig). 17e - 18e Eeuw? Iets verkleurd. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd linksonder. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Lot diversen oud/antiek glas, keramiek, porselein. Onder andere: Societe Maastricht etc. Afmeting: 8 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse messing vijzel + stamper en kandelaar. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Hollands kopergeslagen wandkastje met spiegels en borstelset. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 38 x 8 cm. In goede staat.
Antieke toneelkijker in origineel foudraal. Kijker met parelmoer belijmd. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 11 x 4,5 cm. In goede staat.
Kopergeslagen Hollands borstel-spiegelkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 x 9 cm. In goede staat.
Duits keramieken dienblad met druivenranken en messing omranding. Circa 1915. Afmeting: 38 x 24 x 6 cm. In goede staat.
Twee plated glazen schenkkaraffen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vier delen militaria: Antieke boog met darm. Circa 1900. Afmeting: 174 cm. In goede staat, Antieke scherm sabel van ijzer. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat, Antieke flo...
Antiek compositie metalen figuur met putti en fluit. Circa 1880. Afmeting: 18 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Twee naakte jongens. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek kristal. Twee ruitkristallen kaarskandelaren. Eén Boheems bekerglas. Eén cilindervaas, Bohemen. Eén flesvormige vaas, Bohemen. Afmeting: 10 - 31,5 cm. In goede staat.
Acht delen oud Hollands Makkums aardewerk en polychrome. Bestaande uit: Zeven wandbordjes en één schaal. Afmeting: ø 9 -26 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse handbeschilderde Fürstenberg porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goede ...
Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Imari porselein. Eén pijpvaas, 19e eeuw, één chip. Twee maal gelobte borden, 19e eeuw, goed. Eén groot sierbord, eerste helft 20e eeuw, goed. Afmeting: 22 - 24 cm. In redelijk/goe...
Groot lot oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk. (1x Ram). Drie borden, twee tablets, hengselschaal, vaas, flacon, dekselpot. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude keramieken vazen waarvan drie gesigneerd. Eén blauw, gemerkt met S met staf. Eén terracotta dubbelvaas, P. Louwers. Eén bruin-grijs, monogram K.H. Eén beschilderde vaas, 30-er jaren. Afmetin...
Twee porseleinen borden. Eén tablet Fürstenberg naar Rubens door Svetlana Storogenko. KPM bord naar Johannes Vermeer door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 32 - 33 cm. In goede staat.
Vijf grote antieke kastkommen met Chinese decors en goud decors. Circa 1900. Paar minimale chip bij bodemrand. Afmeting: 11 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek Villeroy & Boch Bonn keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Wandbord, vaas en dekselvaas. Voorzien van landschappen en florale decors. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen diep Qung Lung bordje met tuin decor. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Westerwald steengoed dekselpotten met diverse decors. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.