Antiek koperen historisme dekseldoos met figuren en dieren in landschap. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 7,5 x 12 cm. In goede staat.
Twee Russische lakwerk doosjes. Handbeschilderd met scheepvaart decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Twee antieke dekseldozen (thee). Eén maal gecontourneerde schildpad dekseldoos met twee compartimenten en schildpad deksels. Carette. Eén maal mahonie Biedermeier theedoos met bandintarsia. Circa 1830...
Twee grote vijf-lichts bronzen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen sluitgewichten set. Compleet. 17e - 18e Eeuw. Diverse stempels en gravures. Mooie patina. Afmeting: 8,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Empire-stijl vergulde houtgestoken wandkandelaren met dolfijnen. Waarschijnlijk Italië. 19e Eeuw. Afmeting: 28 x 20 x 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaren met heilighart en IHS op klauwpoten. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen kaarskandelaren in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen kaarskandelaren in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Schwarzwald snijwerk. Circa 1900 - 1930. Bestaande uit: Inktstel met beer. Stempelkussen met beer. Stoffer. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen bloempot met bodemmerk en florale decor met roofvogels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 20 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese of Japanse bronzen vaas met draken en florale decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese of Japanse tinnen vazen met messing florale decors. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek Japans bronzen schaal met bamboe, libelle en kippen. Gemerkt. Afmeting: 3 x 16 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke bronzen Chinese cloisonne tempelleeuw. Florale decor. Afmeting: 28 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij in originele koker. Rots en dorp. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 155 x 60 cm. In goede staat.
Twee antieke bouillors, messing vernikkeld. Circa 1900. Eén bodemrand iets verbogen, één deksel iets verbogen. Afmeting: 35 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke kopergeslagen Amsterdamse school schaal. Circa 1915. Ongemerkt. Afmeting: ø 32 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl tinnen schaaltje. Dame met pauw. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Twee decoratieve messing fotolijsten in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Russische arreslee met koppen. Twee-zits. Creme-goud kleurig. Afmeting: 130 x 130 x 90 cm. In zeer goede staat.
Vier-delige kaptafelset met malachiet, floraal met putti en messing. Afmeting: 17 - 37 cm. In goede staat.
Drie maal oud tin. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met eikel decor. Dekseldoos met bloemen, vlinder decor. Schaal, floraal met insecten decor. Tweemaal Frieling Zinn, één maal Peltro tin. Afmeting...
Twee grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 ø cm. In goede staat.
Reclameplaat uit de 40er - 50er jaren van Tungsram Krypton gloeilampen. Op blik gelithografeerd. Afmeting: 35,5 x 23 cm. In goede staat.
Oud polychrome beschilderd carrouselpaard. Gemonteerd op standaard. Staart mist. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 90 x 28 cm. In goede staat.
Antieke messing scheepskompas met elektrische verlichting. Circa 1930. Afmeting: 25 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Antieke bronzen hanglamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 47 cm ø. Eén arm gerestaureerd. In redelijke staat.
Wit marmeren zuil, iets geaderd. Voorstellend Korintische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Marmeren zuil, zalm-kleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 88 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren cassolettes met vergulde bronzen ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antiek voor-oorlogs scheepskompas met bronzen behuizing. Afmeting: 70 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse vruchthouten cylinder speeldoos met bandintarsia. Niet actieve oude wormbeval. Mooie goed functionerende klank. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote antieke houtgestoken wandconsole met Indische vrouwenkop. Twee kleurige polychromie. Circa 1880. Afmeting: 45 x 40 x 17 cm. In goede staat.
Oud reclamebord. Tweede helft 20e eeuw. Aspro Microfined. Als nieuw. Afmeting: 110 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.
Oude beige damasten servet. Ontwerp M.C. Escher 1955. Voor van Dissen & Zn. Enschede. Afmeting: 59 x 57 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen kaarskandelaar met olifant en lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 35 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen kaarskandelaar met olifant en lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 35 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met ketel en comfoor. Empire-stijl, met zuilen en messing. Afmeting: 50 x 33 cm ø. In goede staat.
Zeldzame antieke grote duivenkooi met originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: 110 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen hanglamp met bekroonde leeuwenkoppen. Tien-lichts. Circa 1920. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese of Japanse bronzen pot met draken decor. Afmeting: 32 x 29 cm ø. In goede staat.
Antieke Italiaanse marmeren schaal met Pietra Dura inlegwerk. Floraal, met geschulpte omranding. Afmeting: 42 x 36 cm. In goede staat.
Oude bronzen staande lamp met bronzen figuur. Neo-Renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 173 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese kerfsnede offerkist voor muntinworp. Kerkelijk. Zeer gedetailleerd.! Afmeting: 21,8 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen speelgoedpaard op wielen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 17 x 16 x 10 cm. In goede staat.
Kleine antieke notenhouten symphonium speeldoos met diverse speelplaten. Circa 1900. Afmeting: 11 x 17,5 x 14 cm. In goede staat.
Oude dekseldoos met ivoor imitatie, miniatuurschilderij op ivoor en vergulde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 15 x 21 cm. In goede staat.