Prachtige vroege antieke Chinese bronzen vergulde boeddha (goudlak). Waarschijnlijk 16e eeuw Ming. Restvergulding. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen eend. Door Pierre Chenet. Gepatineerd. Afmeting: 19,7 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese bronzen tempel leeuwen met bodemmerk. Afmeting: 11,5 x 12 x 7 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen ridders, groen gepatineerd. Circa 1880. Afmeting: 41 - 40 cm. In goede staat.
Vier moderne bronzen figuren. Dames met hoed. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antiek bronzen haas met gietstempel. Toegeschreven aan Chenet (Pierre). Gepatineerd. Afmeting: 9,8 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur. Tweede helft 20e eeuw. Drie boeren pratend aan een reling. Afmeting: 20 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Grote bronzen Bengaalse tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 118 x 52 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse bronzen figuren op ezels + Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 6 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Circa 1900. Spaanse jongen met castagnetten. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese boeddha hoofden met bodemmerk. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Zeer groot Afrikaans houtgestoken beeld met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 24 x 30 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuwse houtgestoken Barok heilige figuur met originele polychromie. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Grote bronzen hond op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Oud Chinees houtgestoken figuur met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goed staat.
Bronzen olifant. 21e Eeuw. Op hoge poten, naar Salvador Dali. Afmeting: 28 x 9 x 29 cm. In goede staat.
Grote bronzen vis op marmeren basement. Hoogglans en groen gepatineerd. Afmeting: 36 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Bronzen schedel op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws houtgestoken Heilig figuur met originele polychromie. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.
Bronzen stier. 21e Eeuw. Naar Pablo Picasso. Gesigneerd. Afmeting: 14 x 24 x 5 cm. In goede staat.
Oud albasten figuur op marmeren sokkel. 20e Eeuw. Jongen met splinter in zijn voet. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese houtgestoken polychrome figuur op lotusbloem met polychromie. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
18e Eeuwse houtgestoken Madonna met polychromie. Lichte in-actieve wormbeval. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee grote antieke bronzen plaquettes. Gesigneerd S. Norga. Silvain Norga. 1892 - 1968. Afmeting: 34 x 22 x 2 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Halfnaakte dame. Onslow Foro? Circa 1910. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Soldaat te paard, door Cecil Brown. 1868 - 1926. Mooie patina. Afmeting: 37 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Acht maal diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Twee uilen, brons. Twee neushoorns, WMF. Vijf maal menselijke figuren. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Twee naakte jongens. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur met putti en fluit. Circa 1880. Afmeting: 18 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Boeskoolmannetje, door Kip. Metaal, brons gepatineerd figuur , Corry Amelaar. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten gesneden figuur. Gevangene aan een boomstronk gebonden. Circa 1900. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse vier-armige bronzen boeddhistische figuur. Groene patina. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Antieke putti met bloemen. Gemonteerd op messing met marmer basement. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Oude bronzen lachende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Afrikaanse of Zuid- Amerikaanse houtgesneden gepolychromeerde politieagent. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee Oosterse bronzen kamelen met figuren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Twee grote moderne bronzen figuren. Dame en heer met mantel en hoed. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen figuur. Koudbeschilderd. Originele polychromie. Meisje met fruit. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen haasje. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10,2 cm. In goede staat.
Franse 19e eeuwse houtgestoken muzikant. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddhistische figuur. Afmeting: H 17,8 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Oude/antieke Indiase bronzen boeddha in Ganesh olifantvorm. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Indiase of Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Afrikaans bronzen figuur. Trommelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen figuur. Liggende Romeinse man. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee bronzen ruiters te paard. 20e Eeuw. Valkeniers. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Oude bronzen naakte dame. Gemonogrammeerd H.M.W. Nr. 2 van 2. Circa 1950 - 1970. Afmeting; 19 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse bronzen boeddha figuur, katachtig met knots. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote oude Oosterse bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Grote oude Oosterse bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren op marmeren sokkels. Circa 1870. Jongen met appels + meisje met pop. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Zuid-Duits houtgestoken (vurenhout) religieus 18e eeuws Barok snijwerk met originele polychromie. Afmeting: 35 x 21 x 12 cm. In goede staat.
18e Eeuws houtgestoken religieus figuur. Notenhout of lindehout. Eén arm mist. Afmeting: 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vier bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal Boeskoolmannetje Oldenzaal, door Kip? En een dame op rots door Jonk, Seigers. En een dame met boerenkool, door Seiger. Afmeting: 10 - 26 cm. In g...
19e Eeuwse bronzen figuur. Dame met iets in haar hand. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: 20,5 cm.In goede staat.
Antiek Frans brons. Circa 1900. Jongen timmert proclamatie aan schutting. Deels verguld. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antiek bronzen jongenshoofd. Circa 1900. Krasjes. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans figuur op zwart marmeren basement. Schrijver. Onduidelijk gesigneerd. Compositie metaal. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Italiaans houtgestoken figuur. Oude man met putti. Gepolychromeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Eikenhouten gesneden baby buste. Circa 1900. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken beelden. Quan Yin en wijsheer. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen plaquette in eiken lijst. Indiaan. Circa 1900. Door H. Mayers 1917. Afmeting: 36 x 36 cm. In goede staat.
Twee grote oude houtgestoken Indonesische beelden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 - 78 cm. In goede staat.
Twee antieke messing figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Arabische koets met figuren. Jachthond. Ongesigneerd. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Groot antiek koper-overlay figuur door Omer Dierickx, 1862 - 1939. Naakte dame. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Koloniale tinnen wandplaquette The Chief, Transvaal Br. Indië, Australië, Afrika etc. Monogram T.H. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen tafelstuk met rood marmeren basement. Twee putti's dragen mand. Door Ch. Perron. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees houtgestoken figuur van een Chinese godheid. Circa 1900. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese houtgestoken Quan Yin. Circa 1900. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur op zwart marmeren basement. Griekse dame op stoel. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antiek bronzen eend op bronzen basement. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 5 cm. In goede staat.
Erotische bronzen 'Vrouwe Justitia' op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 44 x 20 x 23 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kinderbustes op marmeren basement. Lachen, huilen. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Cementen damesbuste op marmeren piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Gesigneerde Gabo compositie metalen buste van een meisje. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen beelden. Circa 1910. Eén maal La Perle, handen/vingers af. Eén maal La Fortune, vingers af. Afmeting: 37 - 41 cm. In redelijke staat.
Grote bronzen Charly Chaplin. 21e Eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Grote bronzen plaquette in notenhouten lijst. Griekse dame met engel. Afmeting: 49 x 36 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl uil. 21e Eeuw. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Fernandez. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese goudlak van een wijsheer op lotusbloem. Licht beschadigd. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Indonesisch houtgestoken figuur van een Hollander? Met originele polychromie. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Groot antiek Samac figuur. Franse boeren vrouw met hark en koren. Circa 1900. In rug zit gat circa 3 cm. Afmeting: H 69 cm. In redelijke staat.
Bronzen danseres op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Groot oud bronzen figuur. Man vecht met tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Bronzen ram op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Oude/antieke bronzen figuur. Zittende man. Circa 1930 of later. Geen signatuur. Afmeting: 10 x 9 x 9 cm. In goede staat.
Groot antiek gepolychromeerd beeld van een rokende negroïde jongen, asbak in de hand, sigaret mist. Circa 1900. Gips. Hoed gerestaureerd. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bronzen figuren met marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10,5 - 15,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese gesigneerde bronzen sculptuur. Drie steenbokken op rots. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 21e Eeuw. Gebonden naakte vrouw op zwart marmeren basement. Afmeting: 11 x 39 x 16 cm. In goede staat.