This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Fleischmann H0 82 4321, 145-CL 031
Result: 60 EUR

Fleischmann H0 82 4321, 145-CL 031, E-lok (TX Logistik) met originele verpakking, in goede staat

2 Zilveren cups
Starting price 100 EUR

Twee zilveren cups, >800/000, één houder gegraveerd met bloemen en hoorns op een ronde voet en één met floraal decor op ronde voet voorzien van vergulding. ca ø5x6cm. Turks gekeurd voor 1923. Totaal c...

Gouden oorknoppen met parel
Starting price 100 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met diamant en parel. Oorsteker met briljant geslepen diamantjes in een soort komma gezet met daaronder een grijze zoetwaterparel, ø 6,5mm, Lengte oorknop 13 mm. ca 2,2...

Antiek benen armband + riem
Result: 50 EUR

Antieke benen armband + oude Oosterse wit metalen riem. Afmeting: 9 - 54 cm. In goede staat.

Roco H0, 62986, SNCF 72006
Result: 140 EUR

Roco H0, 62986, SNCF 72006 met originele verpakking en in goede staat.

Odeurflesje met gouden dop
Starting price 80 EUR

Kristallen odeurflacon met goud, 585/000.Gecontourneerde peervormige odeurflacon met slijpsel voorzien van een geelgouden kraag en dop, 585/000, bol model met floraal decor. 12x5cm. met binnenstop. In...

Afrikaans wand reliëf
Starting price 150 EUR

Groot Afrikaans houten wandreliëf. Beschilderd met twee-dimensionaal hoofd, met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 135 x 61 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

2x Pronkborden, 19e eeuw
Starting price 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse metalen historisme pronkwandschotels met religieuze voorstelling. Ongemerkt. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.

Eiken 3-deurs kast
Result: 500 EUR

Drie-deurs Hollandse boekenkast. Circa 1840 - 1860. Eiken, deels massief. Afmeting: 213 x 238 x 43 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

2x Oosterse ceremonie dolken
Starting price 60 EUR

Twee decoratieve Oosterse bronzen ceremonie dolken met natuursteen en glazen stenen. Tibet. Afmeting: L 28 - 29 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt , 210 x 140 cm
Result: 100 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Keshan/Iran. Met veel rood en blauw. Afmeting: 210 x 140 cm. In goede staat.

Parelcollier met gouden sluiting
Starting price 550 EUR

Collier van 5 rijen parels voorzien van een geelgouden streeksluiting, 585/000. Vijf rijen zoetwaterparels in een lila kleur, bevestigd aan een groot streekslot met appliqueen in de vorm van o.a. palm...

Lot met diverse edelstenen
Starting price 50 EUR

Lot met 2x 50 ct edelstenen met o.a. granaat, parelmoer, amethist, blauw opaal en peridoot.

Tinnen figuren etc.
Starting price 30 EUR

Acht oude tinnen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Ambachten. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.

Oud tuinbeeld, Jongen met mand op schouder
Result: 130 EUR

Oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met mand op schouder. Afmeting: 85 cm. In goede staat.

Antieke Lenzkirch klok, 1880
Result: 700 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch eikenhouten tafelklok met bronzen verguld beslag en kariatiden. Circa 1880. Lenzkirch 1 Million 41/692850. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 60 x 29 x 21 cm. In goede sta...

Gouden oorknoppen met amethist
Result: 130 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met caree geslepen amethist 12x4mm. ca 1,6 gram. Nieuw

Gouden ring met bruine diamant
Starting price 150 EUR

Geelgouden solitairring, 585/000, voorzien van een 6 poot klassiekchaton bezet met een bruine briljant geslepen diamant, ca 0,40 ct. ø 54 ca 3,2 gram. In goede staat

Perzisch kleed, 380 x 262 cm
Result: 275 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed. Floraal, rood etc. Afmeting: 380 x 262 cm. In goede staat.

Zilveren pijpcomfoor, 1868
Starting price 150 EUR

Zilveren pijpencomfoor, 833/00, rond model versierd met graveerwerk, voorzien van koperen binnenbak, geplaatst op een rond houten basement met ivoren voetjes. MT.: J.v.Kempen, Voorschoten, jl.: i:1868...

Tafelklok, Hour Lavigne a Paris
Starting price 200 EUR

Hour Lavigne a Paris. Tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Verguld messing en wit marmer. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse lakwerk dekseldoos
Starting price 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Europese lakwerk dekseldoos met portret. Afmeting: 4 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Antiek dekselkompas, 1900
Starting price 40 EUR

Antiek blikken dekselkompas. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Zilveren collier met knopjes
Starting price 100 EUR

Zilveren collier, 800/000, met rozetjes. Breed collier volledig versierd met rozetjes. Breedte 19 mm. Met haaksluiting. 48 cm. ca 61,3 gram. In goede staat