Grote zilveren kemphaan, 835/000. MT. Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, Amsterdam, jl.:C:1962. 23x13x18cm. ca 480 gram. In goede staat
Geelgouden kruis, 585/000, met robijnen. Kruis met bewerkte gouden uiteinden, in het midden bezet met 5 baquette geslepen roobijnen en in het midden voorzien van een bloem. 37x22 mm, incl oog. 2,2 gra...
Antieke Engelse schrijfsecretaire met origineel beslag, op hoge poten. Circa 1920. Afmeting: 107 x 76 x 41 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse affiches Karl May. Bestaande uit: Old Shatterhand + Der Schatz im Silbersee. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 52 cm. In goede staat.
Zilveren presenteerblaadje, 833/000, schuitvormig model met gezaagde ovalen en voorzien van een parelrand. Voorzien van glasplaatje. MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.:V:1905. 24x14x3cm. ca 240 gram. ...
Antieke Engelse ovale mahoniehouten spiegel. Circa 1900. Afmeting: 67 x 95 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen lepelvaas met 835/000 zilveren bovenrand en twaalf antieke zilveren koffielepels met spitse bakken en spitse stelen, graveringen en initialen. Lengte: 14 cm. Vaas, MT.: Burger & Zn...
Twee maal J.H. Belajouza '98. Oosterse vrouw met kind + Oosterse straat met figuren. Gouache op papier. Afmeting: 10 x 14 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors in coulissen. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.
Zilveren lepels en vorken, 833/000, met 2 lepels en 3 vorken, model prinses, voorzien van gravure aan de achterzijde. MT.: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, jl.:m:1871. 21 cm. Totaal ca 365 gram.
19e Eeuwse messing aker met deksel. Afmeting: 30 x 26 cm ø. In goede staat.
Van Dijk. Circa 1930. Vrouw bij stadspoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Vier Duitse handbeschilderde 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H'. 'Afrika, Europa, Amerika, Asiën'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Bij één figuur vingers licht beschadigd. Afmeting: 1...
Zilveren ring, 925/000, met een rij met 7 ovaal gefacetteerde amethisten, twee met beschadiging, met aan weerskanten een rand met zirconia's. Breedte 9 mm, ø55. nieuw
Grote Afrikaanse tropisch houten boot met mannelijk en vrouwelijke figuren, met accessoires. Afmeting: 103 x 130 x 65 cm. In goede staat.
Art Deco keramieken dameshoofd met blauw-groene iriserende glazuur. Op metalen basement. Circa 1930. Afmeting: 23 x 21 x 8 cm. In goede staat.
Zilveren schenkkan, 950/000, in Louis XVI stijl, versierd met strikken en bloemen. geplaatst op 3 krulpoten en voorzien van schenktuit met acanthusblad en een greep met hout. Pen van het scharnier van...
Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Soliatir oorstekers met een 4 poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,20 ct. Si/P Voorzien van schroefpousettes. Nieuw
Zilveren olielamp, BWG, in de vorm van een lantaarn op ovale voet met bladbewerking, met een gekruld oor met paardehoofd. Op de deksel van de lantaarn zit een zittende lezende vrouw bevestigd. 14x6,5x...
Antieke eikenhouten bijzettafel met lade en roldeur. Circa 1920. Afmeting: 67 x 60 x 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse bronzen cloisonne vaaslamp. Later geëlektrificeerd tot lamp. Afmeting: 39 x 18 cm ø. In goede staat.
Zeven zilveren bestekdelen, Deens 826/000, bestaande uit een opdienlepel, een tafellepel en dessertlepel, 3 vleeswarenvorkjes en een theelepel. Allen voorzien van een steel met hamerslag en een geprof...
Meinert Volkers '87. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Geelgouden oorknoppen, 585/000, soort wolknopjes, ø 11 mm. ca 3,3 gram. In goede staat