This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Antieke Jugendstil schaal, 1915
Starting price 80 EUR

Antieke tinnen Jugendstil schaal in lelieblad-vorm. Afmeting: 19 x 30 x 26 cm. In goede staat.

18e Eeuwse zilveren broekstukken, Urk
Result: 325 EUR

18e Eeuws zilveren broekstuk, ronde knoop met een voorstelling met figuren. ø4,5cm. ca 33 gram.

Duitse Art Deco dekselpot
Starting price 100 EUR

Grote antieke Duitse Art Deco keramieken wildregout dekselpot met oranje glazuur en wildvoorstelling. Gemerkt H.T.E.? Circa 1930. Nr. 16936. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Oud/antiek Frans inktstel
Starting price 90 EUR

Oud/antiek Frans porseleinen inktstel. Gemerkt Les Bleus de Louviere Emaux decores a la Main. Afmeting: 11 x 29 x 16 cm. In goede staat.

2x Antieke Art Deco vazen, 1920
Result: 40 EUR

Twee antieke kopergeslagen Art Deco vazen. Circa 1920. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

4 Zilveren miniaturen
Result: 40 EUR

Vier zilveren miniaturen, 835/000, met een vrouw achter een spinnewiel, 4 cm, een arreslee, 2x4cm, een koets met oog, 2x3,5cm en een ring in de vorm van een hond. Totaal ca 65 gram. In goede staat

Zaanse klok
Result: 30 EUR

Oude Hollandse notenhouten Zaanse klok met bronzen versieringen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

Lassale horloge
Starting price 60 EUR

Dameshorloge, Seiko Lassale, gold plated, rechthoekig model met een fraai gevlochten band. breedte 14 mm. lengte 17,6 cm. 8420-6909

Friese staartklok
Starting price 120 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.

Antieke Junghans regulateur, 1920
Result: 30 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Junghans regulateur met slagwerk op gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Mahonie naaikist, 18e eeuw
Result: 60 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten Louis Seize naaikist met origineel beslag en koperen lijsten. Minimale fineerschade. Afmeting: 14 x 31 x 17 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur boot
Result: 120 EUR

Zilveren miniatuur boot, 925/000, versierd met voluten en floraal decor, met zeil en engelen. Chester jl.:B:1902. Grootte 9x3x7cm. ca 51 gram. In goede staat

Bronzen triptychon ikoon, 19e eeuw
Starting price 190 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen triptychon ikoon met heiligen. Neo Gotisch of ouder. Afmeting: 32 x 26 x 1 cm. In goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Result: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Chinees Imari, tuin decor, randglazuurschade + Familie Verte, floraal/vleermuis decor, randschade. Afmeting: ø 22,5 - 23,8 cm. In redelijk/go...

Antieke Renaissance wandschotel
Starting price 60 EUR

Antieke kopergeslagen Renaissance wandschotel met putti decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.

Lot met diverse edelstenen
Starting price 50 EUR

Lot met 2x 50 ct edelstenen, met o.a. tijgeroog, amethist, lapis en topaas.

Antieke Franse Empire pendule , 1830
Starting price 140 EUR

Antieke grijs-marmeren Franse Empire pendule. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Marmer beschadigd. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.

Oud Japans Satsuma servies, 1930
Starting price 150 EUR

Leuk oud Japans Satsuma keramieken theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker, zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5,5 - 16 cm. In goede staat.

4x Imari kop en schotels
Result: 75 EUR

Vier maal 18e - 19e eeuws Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor. Afmeting: In goede staat.

Antieke regulateur, 1880
Result: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met adelaar en halve zuilen. Circa 1880. Afmeting: 107 cm. In goede staat.

3x Tinnen kannen, 18e eeuw
Starting price 150 EUR

Drie maal 18e eeuwse tinnen kannen. Onder andere: eikeltjeskan en twee maten. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

Groot lot oude waaiers
Result: 25 EUR

Groot lot oude waaiers. In doos. Diverse afmetingen. In goede staat.

Vuurvergulde pendule, Vrouwelijke boogschutter
Starting price 500 EUR

Vuurvergulde bronzen Empire pendule met vrouwelijke boogschutter en palm (Amazonen) of Indiaanse krijger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Antieke Neo Gotische wandkandelaar
Result: 90 EUR

Antieke Neo Gotische vergulde messing 4-lichts wandkandelaar. Afmeting: 62 x 47 x 25 cm. In goede staat.

Divers zilver, naaldenkoker etc. 3x
Result: 60 EUR

Lot zilver, 833/000, met een ovaal doosje met scharnierend deksel en een voorstelling met figuren, MT.: Gerrit Spannet, Amsterdam 1891-1905, 8,5x4x2cm, een luciferdooshouder met voorstelling met figur...

Familie Rose halve-maan vaas
Result: 800 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen halve-maan vaas met Familie Rose figuren decors en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

Zilveren naaldenkoker en schuif
Result: 25 EUR

Zilveren naaldenkoker, achtkantig model met graveerwerk, 835/000, erg gedeukt en een schuif, 800/000, in de vorm van een zwaard, 2 delig, 6,5-11cm. totaal ca 18 gram.

Oorknoppen met bloedkoraal
Result: 100 EUR

Oorknoppen met bloedkoraal voorzien van geelgouden steker en pousettes. ø bolle bloedkoraal 10 mm. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese rollen
Starting price 60 EUR

Twee oude/antieke beschilderde Chinese rollen met tekst + signaturen. Bestaande uit: Berglandschap met figuren + Landschap bamboeboom. Afmeting: 104 x 39 cm + 75 x 35 cm. Aquarellen op papier. In rede...

Chinese siervaas , 19e eeuw
Starting price 90 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen siervaas met figuren decor en tekst. Chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antiquarische boeken
Result: 110 EUR

Vier antiquarische boeken in lamslederen banden. Bestaande uit: Anno 1656. Luft + hof des gemoeds, beschadigd + Het leven van Floridor, eerste deel, 18e eeuw, redelijk + Gulden spiegel, Hendrik Walpol...

2x 17e Eeuwse tegels
Result: 75 EUR

Twee 17e eeuwse polychrome wandtegels met vogel decors. Eén hoek gelijmd + randschades. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Antieke kolompendule, 1850
Starting price 180 EUR

Antieke palissanderhouten kolompendule met plated wijzerplaat, rozen intarsia en vergulde ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Slingerveer gebroken. Afmeting: 46,5 cm. In goede ...

Antieke mandoline
Starting price 50 EUR

Gesigneerde Duitse antieke mandoline. Circa 1900. Met diverse houtsoorten en parelmoer. Gesigneerd Apus. Spanningsscheur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.

Franse comtoise, 19e eeuw
Starting price 35 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang uurwerk en harpslinger. Wijzerplaat beschadigd. Ongereinigd. Afmeting: 47 x 28 x 14 cm. In redelijke staat.

Wortelnoten kabinet, 18e eeuw
Starting price 2.500 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.

2x Neo Renaissance kandelaren, 19e eeuw
Starting price 300 EUR

Twee grote 19e eeuwse Neo Renaissance compositie metalen kaarskandelaren met draagsters. Circa 1880. Eén arm gebroken.
Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.

2x Ivoren bootjes (+certificaat)
Starting price 80 EUR

Twee Afrikaanse ivoren boten met figuren. Circa 1930. Eén handje beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.

Antieke ivoren geluksbal
Starting price 300 EUR

Antieke Chinese ivoren geluksbal op standaard met figuur. Drakenbol, binnenin iets beschadigd. Afmeting: 31 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Hollandse bak barometer
Starting price 400 EUR

Hollandse wortelnoten bakbarometer in Louis Seize-stijl. Door A. Peia Amsterdam. 20e Eeuw. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.

Art Nouveau tafellamp, 1920
Result: 135 EUR

Art Nouveau tafellamp. Compositie metaal op marmeren basement. Met ei-vormige glazen kap. Circa 1920. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Barok commode, 1780
Starting price 1.500 EUR

Duitse notenhouten Barok commode met bandintarsia en hart ingelegd in blad. Circa 1780. Origineel beslag en poten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handballen gepolitoerd. Afmeting:...

Piedestal met moor, 19e eeuw
Starting price 250 EUR

19e Eeuwse houtgestoken piedestal met moor. Twee-kleurig. Afmeting: 95 x 32 x 30 cm. In goede staat.

5 Delen zilver
Starting price 80 EUR

Vijf delen zilver, met 2 kleine trompetvaasjes met golvende rand op ronde voet met parelrand, een kleine zoutstrooier op ronde voet versierd met parelranden, een inktvloeier met gladde zilveren rug en...

Gouden ring met zirconia
Result: 90 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zirconia. fantasiering met diverse zirconnia's. ø 52 ca 2,4 gram In goede staat

2 Gouden broches met diamant.
Result: 85 EUR

Twee gouden broches met zilver en diamant. Twee antieke broches met bloemen bezet met diamanten met een oudslijpsel. Voorzien van veiligheden. De middensteen van de halfronde broche is vervangen door ...

Metalen bureaulamp 60-er Jaren
Result: 40 EUR

60-er Jaren metalen bureaulamp. Donkergroen met vernikkeling. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Messing plated wijwater emmer, 19e eeuw
Starting price 50 EUR

19e Eeuwse messing plated kerkelijke wijwater emmer. Afmeting: 21 x 17 cm ø. In goede staat.

Engelse ladencommode
Result: 150 EUR

Engelse eikenhouten vier-laden commode met bronzen hengsels. Gemaakt van antieke delen. Mooie patina. Afmeting: 100 x 89 x 54 cm. In goede staat.

2 Dozen domino stenen
Result: 35 EUR

Twee dozen met oude domino stenen met been. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.

Lot blakers 7x
Starting price 100 EUR

Lot van zeven antieke messing blakers/kandelaren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

18e Eeuwse linnenpers, 1760
Result: 275 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Barok linnenpers met deur. Circa 1760. Afmeting: 185 x 79 x 52 cm. In goede staat.

Empire chiffoniere, 1820
Result: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire chiffoniere met oren. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 178 x 110 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden oorhangers kornalijn
Result: 110 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met carneool. Oorstekers met een huls met daaraan lange peervormig geslepen pegels van carneool. lengte 45 mm. In goede staat

Gouden ring
Starting price 130 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met roodbruine glanzende steen. 16x8mm, In een gladde rand. ø 51 ca 5 gram. In goede staat

2 Zilveren hangers met parel
Starting price 25 EUR

Twee zilveren V-vormige hangers, 925/000, met parel aan een stalencollier. The joy of victoty.

Zilveren ring
Starting price 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met grote ovale groene steen. ø 50, ø kop 20x16mm, ca 8,3 gram. In goede staat

Zuid-Amerikaanse kinderdraagtas
Starting price 50 EUR

Zuid-Amerikaanse rieten kinderdraagtas met kralen decor en tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 43 x 15 cm. In goede staat.

Grote goudkleurige engel
Result: 50 EUR

Grote goudkleurige engel om op te hangen. Compositie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

2 Zilveren doosjes
Starting price 150 EUR

Twee zilveren doosjes, met graveerwerk, een rechthoekige doos met een afbeelding van figuren met scharnierend deksel, aan de achterzijde voorzien van een gravure, 9x6x2cm, wat gedeukt op de hoeken en ...

Oud spiegelglazen reclamebord
Result: 40 EUR

Oude spiegelglazen Irish Whisky Molon's reclamebord. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 61 cm. In goede staat.

4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880
Starting price 400 EUR

Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.

Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw
Starting price 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.

Louis Philippe bed, 1870
Result: 120 EUR

19e Eeuws wortelnoten Louis Philippe bed. Twijfelaar. Circa 1870. Afmeting: 152 x 55 x 200 cm. In goede staat.

Antieke pianokruk, 1910
Result: 35 EUR

Antieke iepenhouten pianokruk op vier zuilen. Circa 1910. Verstelbaar. Afmeting: 53 x 34 cm ø. In goede staat.

2 Zilveren armbanden
Starting price 40 EUR

Twee zilveren armbanden, diverse gehaltes, een met 6 langwerpige biedermeierschakels en een armband met bloemvormige schakels bezet met granaat. Totaal ca 38,3 gram. In goede staat.

Zilveren klem armband
Result: 100 EUR

Brede zilveren klemband, BWG, met bewerkte banden in het midden, 26 mm, ø ca 58x50mm. ca 89 gram. In goede staat

7 Delen oude camera's, 20e eeuw
Starting price 50 EUR

Lot oude camera's. 20e Eeuw. Onder andere: Twee maal verlichting Narva, Agfa Billy, harmonica camera (box), Pax Germany, Digna Dacora, Photo Box. Niet getest. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede s...

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi
Starting price 40 EUR

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Oude Japanse lakwerk plantenbak
Result: 50 EUR

Oude Japanse houten lakwerk plantenbak met messing handvaten, parelmoer-inleg en zinken binnenbak. Afmeting: 30 x 30 x 29 cm. In goede staat.

Doosje met diverse sieraden
Starting price 50 EUR

Doosje gevuld met verschillende horloges, o.a. citizen, orient, prisma en bifora. Staal en double.

Zilveren nootmuskaatbakje
Starting price 210 EUR

Zilveren nootmuskaatrasp in een bakje, 925/000. Ovaal bakje met pointilleer partoon met scharnierend deksel met rasp en aan de onderzijde een klepje voor de bergruimte van de noot. 5x3x3cm. In goede s...

Witgouden ring met diamant
Result: 90 EUR

Witgouden ring, 585/000, bezet met 3 diamanten. Ring met oplopende kop met balkjes en chatons bezet met 3 achtkant geslepen diamanten. ø 60 , ca 3, 15 gram. In goede staat

2 Zilveren broches
Starting price 80 EUR

Twee zilveren broches met barnsteen, één ronde broche met ronde cabouchon geslepen barnsteen, gemerkt N.E.FROM, denmark, ø 34 mm, en een ronde broche met een bewerkte rand en een rond cabouchon geslep...

3 Zilveren ringen
Starting price 30 EUR

Lot met 3 zilveren ringen, 925/000, een ring met roos, ø 56, een ring met paars emaille en zirconia's, ø56, en een handgemaakte ring met gekleurde stenen, ø60. totaal ca 27,6 gram. In goede staat

Gouden oorknoppen
Result: 85 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met steker en scharnier, in de vorm van een bloem met zirconia's en amethist. grootte 13 mm. ca 2 gram. In goede staat

Antiek pijpenrek
Result: 90 EUR

Antiek notenhouten Jugendstil pijpenrek met messing, visser met zeemonsters. Afmeting: 36 x 55 x 6 cm. In goede staat.

Oud mini schaakspel
Starting price 40 EUR

Oud mini schaakspel met benen speelstukken. Midden 20e eeuw. Afmeting: 1,5 x 15,3 x 15,3 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek koperwerk
Result: 40 EUR

Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee spiegels, vier kandelaren, mandje + figuren. Afmeting: 6 - 37 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Starting price 300 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Witgouden ring oplopend aan de bovenzijde bezet met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,55ct, in een vierpoot chaton. De zijkanten van de ring zijn voorzie...

Zilveren ring met zwart gesneden deel
Starting price 35 EUR

Zilveren ring, 925/000, met zwarte gesneden disk met in het midden een zilveren rozet met zirconia's. onderaan het zwarte deel zit een zilveren gekrulde rand met hangertjes met zirconia's. ø kop 27 m...

Zilveren broche
Starting price 100 EUR

Zilveren broche/hanger, 925/000, rond gecontourneerd broche versierd met zwart emaille schrift. Getekend MdW. ø 46mm. ca 14 gram. In goede staat

Zilveren snuifdoos 1824
Starting price 100 EUR

Zilveren snuifdoos, 833/000, met ribdecor. Antiek zilveren snuifdoosje met een rechthoekig model voorzien van een ribmotief en scharnierend deksel. Voorzien van restauratie op de hoek. MT.: vermoedel...

Zilveren armband Quinn
Starting price 40 EUR

Fraale zilveren massieve armband, 925/000, scharnierende slavenband met verguld stuk aan de bovenzijde. Breedte 4-13 mm. ca 22,8 gram. 58x53 mm. In goede staat

Zilveren sieraden, 4x
Result: 60 EUR

Lot met 4 zilveren sieraden, met een brede draairing met diverse edelstenen en een ring met drie zirconia's, twee armbanden met brede grillige schakels. Diverse gehaltes Totaal ca 90 gram. In goede st...

Gouden broche met camee
Starting price 350 EUR

Prachtige gouden broche, 585/000 met camee. Ovale broche met een rand gemaakt uit filigrain krullen bezet met een fraai gesneden ovale schelpcamee. Voorzien van veiligheidsketting. 38x46mm. ca 10,6 gr...

Lot robijnen en saffier
Starting price 50 EUR

Lot met 3 robijnen, ovaal gefacetteerd, totaal ca 2,1 ct en 3 gele saffieren ovaal gefacetteerd totaal ca 2,45 ct.

Gouden ring met amethist
Starting price 180 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met ovaal gefacetteerde amethist en 14 rond gefacetteerde amethisten. Breedte 9,5 mm. ø 52 ca 4 gram. In goede staat.

Guess herenhorloge
Result: 45 EUR

Guess horloge, staal, met rechthoekige kast en bruin leren band.

2 Saffieren
Starting price 50 EUR

Lot met 2 saffieren ovaal gefacetteerd, 8,52 ct en 7,86 ct, voorzien van insluitsels.

6 Saffieren
Starting price 50 EUR

Lot met zes saffieren, een blauwe ovaal gefacetteerde saffier ca 11,25 ct met gekleurde lijnen en 5 kleinere ovaal gefacetteerde saffieren in groen geel en kleurloos ,met insluitsels, totaal ca 5,11 c...

Lot sieraden met barnsteen
Starting price 50 EUR

Lot zilveren sieraden met barnsteen, drie ringen met een ovale, een vierkante en een ronde barnsteen, een hanger in de vorm van een kruis bezet met 4 barnstenen en een onedele ring met barnsteen, met ...

H.C. Bosman, Paardenkar met stro
Starting price 500 EUR

Hermanus Charles Bosman. 1861 - 1921. Paardenkar met stro en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 29 cm. In goede staat.

H.A. Trigt, Hollandse familie Steuerwald
Starting price 1.500 EUR

H.A. Trigt. Hendrink Albert. 1829 - 1899. 19e Eeuwse Hollandse familie Steuerwald (verso). Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 54 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Sneeuwruimen van Heekplein
Starting price 350 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967. Sneeuwruimen op het van Heekplein. Circa 1917. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot
Starting price 250 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 60 cm. In goede staat.