18e Eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist, omgebouwd tot dressoir. Afmeting: 80 x 160 x 76 cm. In goede staat.
Zilveren kledingborstel, 833/000, ovaal model met voorstelling van Hollands landschap met schepen en molen. MT.: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, jl.: X:1907. Langs de randen beschadigd. 14x8cm. In red...
Geelgouden collier, 585/000, met Venetiaanse schakel, ø 1,8 mm. voorzien van veeroog. 70 cm. ca 15,1 gram. In goede staat
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, voorzien van een geschulpte rand met versiering en ajourbewerking. Het comfoor is geplaatst op 3 houten poten en voorzien van ebbenhouten greep. MT.: Zaanlandse zilversm...
Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Rood van kleur, met dieren afgebeeld. Afmeting: 173 x 112 cm. In goede staat.
Zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. Nieuw