Oude Oosterse messing wierookbrander en grote brons gegoten aap. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Marten Randa. Modern. 1942. Bert Kiewiet. Titel: Dreams. Acryl op linnen. Afmeting: 70 x 123 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten kuifkast. Louis Philippe. Circa 1860. Uitneembaar, met schappen en lades achter de deuren. Afmeting: 235 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier kersenhouten secretaire met kersenhouten binnenleven. Afmeting: 160 x 110 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Man met draaiorgel, kinderen en speelgoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier essen of iepenhouten vitrinekast. Circa 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 183 x 107 x 52 cm. In zeer goede staat.