This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

2x Medaillon schilderij, Kippen+stilleven
Result: 80 EUR

Twee grote medaillon schilderijen. Tweede helft 20e eeuw. Kippen + Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 36 cm. In goede staat.

Oud mozaïek portret, Griekse dame
Result: 35 EUR

Oud mozaïek portret in houten lijst. Griekse dame. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 21 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht met bloemenmarkt
Result: 260 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.

L. van Dam van Isselt, Korf met bloemen
Result: 120 EUR

Lucy van Dam van Isselt. 1871 - 1949. Korf met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

H. Balman, Hollandse ijspret
Result: 120 EUR

H. Balman. 21e Eeuw. Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Holland-Amerika lijn poster/affiche
Result: 135 EUR

Oude affiche/poster Holland-Amerika lijn. Door Ten Broek. Beschadigd. Afmeting: 73 x 48 cm. In redelijke staat.

J. Kelderman, Gracht Amsterdam
Result: 70 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Gracht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

H. de Laat, Poort Den Bosch
Result: 40 EUR

Hendrik de Laat. 1900 - 1980. Poort Den Bosch. Ets op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Fritz Mikesch, Surrealistisch
Result: 90 EUR

Twee werken van Fritz Mikesch. 1939 - 2009. Hongaarse School. Eén maal chromoprint, surrealistisch, 1971. Eén maal werk op papier, surrealistisch, 1968. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Antieke landkaart Schotland
Result: 60 EUR

Antieke landkaart Scotia Regnum. 17e Eeuw. Handingekleurd. Paar lichte beschadigingen bij omranding. Afmeting: 53 x 51 cm. In redelijk/goede staat.

H. van Tankeren, Hollands wintergezicht
Result: 40 EUR

H. van Tankeren. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met schaatsers. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 23,5 cm. In goede staat.

A. Blaetter, Panoramisch landschap
Result: 80 EUR

A. Blaetter. Duitse School. Panoramisch landschap met dorp en bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse houtsnedes
Result: 110 EUR

Twee antieke gesigneerde Japanse houtsnedes in lijst. Figuren voorstelling. 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met schelpen
Result: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met frambozen
Result: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met frambozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Monogram A.P., Eendenfamilie
Result: 60 EUR

Monogram A.P. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

L. Scheen, Havengezicht R'dam met Euromast
Result: 200 EUR

L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam met Euromast. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Willy Bleys, Krant lezende man
Result: 135 EUR

Willy Bleys. Duitse School. 1909 - 1978. Man leest krant. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

V. Avirvarei, Rotterdams havengezicht
Result: 220 EUR

Veronica Avirvarei. 1961 - ...... . Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

J.H. Wijsmuller, Boerenhuis bij sloot in avond
Result: 225 EUR

Jan Hillebrand Wijsmuller. 1855 - 1925. Boerenhuis bij sloot in de avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Reinder Homan, Landschap met herfstbladeren
Result: 50 EUR

Reinder Homan 1996. 1950 - ........ . Nr. 26/75. Landschap met herfstbladeren. Ets op papier. Afmeting: 11 x 11 cm. In goede staat.

Grote oude stadskaart Amsterdam
Result: 80 EUR

Grote oude stadskaart van stad Amsterdam. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 150 x 27 cm. In goede staat.

Franke, Fruit stilleven
Result: 80 EUR

Franke. Circa 1900. Fruitstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 21,5 x 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram J.P.K. de J., Landschap met koeien
Result: 45 EUR

Monogram J.P.K. de J. 1856. Hollandse school. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.