Antiek Frans beeld. Man met lauwerkrans. Au vainquer. Circa 1900. Op houten sokkel. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld. Treurende man. Op houten sokkel. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld. Treurende vrouw. Circa 1900. Angelus. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans beeld. Circa 1900. Vrouw bij rozenstruik en vele vogels. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met polychromie. Heilige met adelaar. Adelaar vleugel gebroken en arm af. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.
Oud Chinees bronzen paard met zadel en maskers. Afmeting: 11 x 12,5 x 5 cm. In goede staat.
Antieke terracotta moeder met kind, met polychromie. Gesigneerd H. Koopman. Circa 1930. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl boekensteun op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd, Francois Pompon. Afmeting: 26 x 11 x 19,5 cm. In goede staat.
Groot oud bronzen figuur. Man vecht met tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Afrikaans houtgesneden figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Vier Oosterse bronzen figuren. Bestaande uit: Drie maal boeddha hoofd + één maal Afrikaans. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans beeld. Jugendstil. Circa 1915. Vrouw met spiegel en cupido met pijl en boog. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren buste. Door A. Bertin. Circa 1900. Jong meisje. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans houtgestoken beeld met vele figuren. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans houtgestoken beeld met vele figuren. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse Franse vergulde bustes op piedestal. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Jongen met boek. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Groot antiek compositie metalen figuur. Clair de Lune. Door Bruchon. Circa 1900. Vrouw met messing maan. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
18e Eeuwse vergulde houten Madonna met kroon + kindje Jezus. Beschadigingen. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen erotische sculptuur. Naar J.M. Lambeaux. 1852 - 1908. Twee naakte dames hebben seks. Overlay brons. Afmeting: 8 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur door E. Patris 1909 - 1981. Oude Chinese man met baard. Op marmeren basement. Afmeting: . In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Madonna met kindje Jezus. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Boeren vrouw. Door H. Plé. 1853 - 1922. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
P.J. Mene. 1810 - 1879. Bronzen haan. Afmeting: 14,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.
P.J. Mene. Twee windhonden. Op onyx basement. Twee maal gesigneerd. Afmeting: 17 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kinderbustes op marmeren basement. Lachen, huilen. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Eikenhouten gesneden baby buste. Circa 1900. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antiek bronzen hazewindhond. Omgeving P.J. Mene. Ongesigneerd. Afmeting: 14 x 16 x 9 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Circa 1880. Boerenvrouw met kip en hond. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 23 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Twee Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees bronzen figuur. Chinese god op rots. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antiek Frans brons. Circa 1900. Jongen timmert proclamatie aan schutting. Deels verguld. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antiek bronzen jongenshoofd. Circa 1900. Krasjes. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken beelden. Quan Yin en wijsheer. 20e Eeuw. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Venus van Milo op marmeren basement. Door Miron. Gesigneerd. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Oude piedestal met buste van Einstein. Meerschuim of kunststof? Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Roepende jongen. Gemerkt ZO - OI. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Stel 19e eeuwse Franse bronzen beelden. Paardenmenners. Naar Coustou. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote terracotta buste van een man. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 25 x 47 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Ongesigneerd. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Oude bronzen kruisridder met schalhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Koloniale tinnen wandplaquette The Chief, Transvaal Br. Indië, Australië, Afrika etc. Monogram T.H. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen plaquette in eiken lijst. Indiaan. Circa 1900. Door H. Mayers 1917. Afmeting: 36 x 36 cm. In goede staat.
Russisch gesigneerde gietijzeren figuur. Circa 1900. Russische ruiter kust vrouw op paard. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen figuur. Dame met iets in haar hand. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Oude bronzen lachende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Oude Chinese gesigneerde bronzen sculptuur. Drie steenbokken op rots. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Acht maal diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Twee uilen, brons. Twee neushoorns, WMF. Vijf maal menselijke figuren. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Antiek bronzen eend op bronzen basement. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 5 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde terracotta plaquette door H. Bucher. Eén chip. Afmeting: 22 x 22 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Cementen damesbuste op marmeren piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Grote bronzen plaquette in notenhouten lijst. Griekse dame met engel. Afmeting: 49 x 36 cm. In goede staat.
Zeer groot eikenhouten gestoken beeld met figuren gemaakt door Ole Langerhorst. 20e Eeuw. Afmeting: 280 x ø37 cm In goede staat. Met origineel boekje.
Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote bronzen adelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ernst Barlach. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen dames torso. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Maillol. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.