Groot oud Duits Rosenthal porseleinen servies, motief Moosrose. Bestaande uit: twaalf soepborden, twaalf ontbijtborden, twaalf grote borden, elf soepkommen met onderschotel, drie schalen, sauskom, ne...
Adrie Verveen. 1912 - 1988. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees Imari porseleinen borden met figuren/kippen en goud decor. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Ghendi met florale/vogel decor. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse bronzen Empire kaarskandelaren met vuurvergulding en brunering. Drie-kleurig. Circa 1830. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en onyx. Circa 1900. Clown. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Zilveren tafelstukken van een eendenpaar, 925/000. Eén maal zittend, één maal staand. Onbekende merken. Gewicht totaal: circa 290 gram. Afmeting: H 12 cm / H 5 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot authentiek Persil emaille reclamebord. Voor 1930. Hoeken bijgeschilderd. Afmeting: 60 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt. Zeer fijn gedecoreerd met een man met pijl en boog en zeer veel dieren. Afmeting: 200 x 142 cm. In goede staat.
Oude Chinese terracotta geglazuurde Sang schaal met draken decors. Afmeting: 5 - 15 cm ø. In goede staat.
Amerikaanse speelautomaat met Nestle reclame. Win a Nestle's Milk Chocolate. Circa 1930. Functioneerd. One penny. Afmeting: 81 x 50 x 18 cm. In goede staat.
Acht stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met florale decor. Twee kopjes haarlijnen, verder goed. Afmeting: 6 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met prunus en icecrack decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 29 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen vazen met figuren/goud decor + tekst. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Grote zilveren schaal, 800/000, Jugendstil, met gezaagd floraal decor en opgelegde druivenranken, doorlopend in de grepen en 4 poten.42x34x14cm. ca 922 gram. Oostenrijk/Hongarije. In zeer goede staat
Antiek bronzen beeld op zwart marmeren basement. Napoleon met tafellamp. Door E. Carlier Veille de Bataille. Afmeting: 22 x 26 x 14 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met bodemmerk, tuin en goud decor. Minimale chip. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen diepe Familie Verte schaal met geisha's met hertenkar. Afmeting: 6 x 28,3 cm ø. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Met peterselie en Geisha's die vlinders vangen decor. Gecontourneerde omranding. Minimale chips randen. Afmeting: 3,5 x 9,8 cm ø. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Man met harmonica lezend in krant. Aquarel op linnen. Afmeting: 28 x 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok spinde met bastion lijsten en ster-intarsia. Afmeting: 97 x 81 x 45 cm. In goede staat.
Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een getorste bewerking met een band pavé gezet met rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,84 ct en een band pavé gezet met diaman...
Zeldzaam authentiek Persil emaille reclamebord. Beetje bijgeschilderd aan de kanten. Voor 1930. Afmeting: 40 x 59 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands religieus tegeltableau. 1903 - 1942. Gedenking. Gesigneerd J. E. Dirkse. Afmeting: 45 x 76 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans klokkenstel met putti en bokalen met kariatiden + wit Carrara marmer. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Compositie metaal. Afmeting: 36 - 44 cm. In go...
Dirk Meeles. 1872 - 1958. Keulse vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse notenhouten gestoken scharenstoelen met petit point stoffering en fratzen. Afmeting: 81 x 56 x 55 cm. In goede staat.
Antieke bronzen jongensbuste op marmeren basement. Marc Paul 1913. Afmeting: 39 x 45 x 25 cm. In goede staat.
M. Roche. Miniatuur. 19e Eeuw. Portret Herzog Wilhelm von Braunschweig in militair uniform. Gouache op ivoor. Afmeting: 8,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands havengezicht met schepen, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 88 x 61 cm. In goede staat.
Zeldzame mahoniehouten Empire armleunstoel met florale intarsia en bronzen strijdwagen plaquette. Circa 1820. Afmeting: 90 x 60 x 58 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen Familie Rose opengewerkte twee-delige olielamp. Met fijn beschilderde florale/goud en figuren in medaillons decor. Afmeting: 26 x 13 x 14 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor in bergachtig landschap. Afmeting: 48 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen diepe schotel met florale en fruit decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met bodemmerk, Republiek, figuren decor. Afmeting: 8 x 28 x 16 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kommetje met bruin glazuur en zes tekens bodemmerk. Eén grote kom met roze-groen glazuur en bodemmerk. Afmeting: 9 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Bronzen dame op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Chinese Familie Rose bloempot met figuren in tuin decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese messing scheepsboeg kanonnen met bewerking. Afmeting: 63 - 64 cm. In goede staat.
Zes zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met vier tekens bodemmerk. Jagers te paard decor. Alle schotels goed, één kopje beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 x 13 cm. ø. In redelijk/g...
Zeldzaam drie-delig 19e eeuws opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met landschappen en goud decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil terracotta dames buste. Friedrich Goldscheider, Wenen. Paar minimale chips. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Japanse Samson Kakiemon theebussen met rondom diverse vogel decors. Met houten consoles. Afmeting: 32 x 11 x 11 cm. In goede staat.
Bloedkoralen collier met geelgouden sluiting, 585/000. Lang collier met bloedkoralen, ø 7 mm, bevestigd aan een tonsluiting met veiligheid. lengte 130 cm. ca 84 gram. In goede staat
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas, twee-delig. Met merkzegel op zijkant hals. Keizerlijk geel, florale decors en groene glazuur binnenkant. Binnenrand versluiting iets kapot. Afmeting: 29 x 1...
Franse vuurvergulde Empire pendule met Arabier te paard. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Afmeting: 34,5 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met een bewerkte Frans gourmetschakel voorzien van ballen met een ribbewerking. Voorzien van een uitgewerkte sluiting versierd met zaadparels. Met bakslot en veiligheid. B...
S. Hass. 1893. Deense/Duitse School. 1848 - 1908. Duits landschap met houtvesters. Met kapitale bladgouden lijst. Afmeting: 177 x 128 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met schuur, boerenpaar en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemenmanden decor en bodemmerk. Eén bord lichte randschades. Eén bord goed. Afmeting: ø 25 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Bijbel met schildpadbekleding, voorzien van dubbele zilvere sloten, hoekstukken en draaghaken met ketting. Het nieuwe testament. MT.: Andries Sets, Rotterdam, jl.: S:1799. 10x15x5cm. Wat barsten in de...
Zilveren molenbeker, 833/000, met een gedreven beker met voluten en floraal patroon. Voorzien van molen met trap en molenaar en een fluitje. Wieken gerestaureerd. ø8x19cm. ca 163 gram. Schoonhoven. In...
Zilveren houder in boekvorm met kantelbaar schild met gravure: vrijheid, gelijkheid broederschap, voorzien van monogram, en aan de andere zijde CEVB met een wapen. Voorzien van belastingkeur voor onge...
Zilveren chatelaine met naaigarnituur, 833/000. Chatelaine met rokhaak voorzien van een peervormig element met c-voluten en een voorstelling met zittend figuur, een schaar met zilveren grepen met flor...
Porseleinen pop, F.G. Gaultier, Parijs ca. 1885. Met een zogenaamd “scroll merk”. Ze heeft een prachtig porseleinen hoofd met zeer, grote kristallen paperweigth ogen. Het heeft nog het originele kurke...
Koppel Engelse antieke vuursteen pistolen. Stanton London met gravering en koperdraad inleg in mahonie kolf. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kom. Zes tekens. 17e - 18e Eeuw. Met Lange Lijs in landschap decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 6 x 11,2 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Zuid-Duitse wandklok met 'Kuhzwanspendel' en houtgepint uurwerk. Slagwerk op twee bellen. Handbeschilderde wijzerplaat. Geen deurtjes. Afmeting: 45 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen klokkendrager. Matroos met peddel. Jugendstil. Circa 1915. Marmeren basement. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen plaquette in originele lijst. Republiek. Circa 1920. Met landschappen decor, tekst en signatuur. Herkomst uit privé verzameling. Afmeting: 26 x 38 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 26 cm. In goede staat.
Originele 17e - 18e eeuwse Hollandse Zeeuwse Renaissance kast. Twee-delig met originele sloten en beslag. Rijk lijstenwerk met ebbenhout en leeuwenkoppen. Zijkanten ingelegd. Afmeting: 164 x 165 x 66 ...
Grote zilveren kemphaan, 835/000. MT. Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, Amsterdam, jl.:C:1962. 23x13x18cm. ca 480 gram. In goede staat
Witgouden ring,585/000, Art Deco stijl, bezet met in het midden 2 briljant geslepen diamanten en in de rand voorzien van 24 single cut geslepen diamanten. totaal ca 0,65 ct P-J ø 56, ca 2,55 gram. In ...
Franse commode met intarsia en marmeren blad. 20e Eeuw. Met florale en marquetterie decor. Afmeting: 88 x 137 x 56 cm. In goede staat.
Prachtig keramieken Art Nouveau, Jugendstil klokkenstel met messing monturen. Circa 1915. Met achtdaags Frans uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 - 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gebeeldhouwde kast met figuren, guirlandes, fruit, koppen etc. Deels 19e eeuw, deels 17e eeuw. Twee-delig, vier-deurs. Afmeting: 190 x 70 x 180 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 35 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Franse gebogen commode met intarsia, brons en marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 71 x 90 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi theebus, 18e eeuw, met floraal/vogels/insecten decor + vaasje met groen glazuur, met florale decor + bodemmerk. Afmeting: 14 x 11 cm ø / 11,5 x 8,5 ...
Van Noort. 21e Eeuw. Figuren op strand Zandvoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Zuid Duitse origineel beschilderde Barok kast. Circa 1780. Twee-delig met losse koplijst en twee lades. Afmeting: 192 x 180 x 65 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Boer met ploegende ossen bij Rutbeek. Olieverf op paneel. Afmeting: 85 x 62 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen kom met florale decors. Dun porselein. Afmeting: 5,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinese porseleinen waaiervormige tegel in houten lijst. Met kippen decor, tekst en signatuur. Afmeting: 112 x 63 cm. In goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met steur, karper en krab decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x 12,8 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk. Chinese optocht met draak decor. Afmeting: 31 - 17,5 cm ø. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met goud, figuren en florale decors. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws houtgestoken kerkelijk Heilig figuur. Later rood gelakt. Afmeting: H 135 cm. In goede staat 1 vinger mist.
Grote 18e - 19e eeuwse Heilige Petrus met kindje Jezus. Vingers af. Lichte oude in-actieve wormbeval. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.
Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuur decor. Kang Xi. Twee goed, één met haarlijn. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas. Geribd. Met bodemmerk en craquele glazuur. Afmeting: 19,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon wierookbrander vaas met bodemmerk en craquele glazuur. Afmeting: 22,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee zeldzame grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met vogel, florale en goud decor. Afmeting: 47 x 25 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor en blad bodemmerk. Afmeting: 24 x 21 cm ø. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapskooi met herder en schapen in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Originele vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Vergulding zijkanten iets slijtage. Afmeting: 33 x 27 x 10 cm. In goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Kop en schotels met karper + steur decor. Vier tekens bodemmerk. Eén maal randschade kopje. Afmeting: 7 x 12 - 8 cm ø. In goede staat.
Twee zeldzame oude Chinees porseleinen kopjes met tekst en bodemmerk. Zes tekens bodemmerk. Twee oude bomen decor. Afmeting: 5 x 7 cm ø. In goede staat.
Zeer grote Jugendstil Majolica piedestal + bloempot met papegaaien en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Twee oudere beschadigingen. Afmeting: 150 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 19e eeuws notenhouten Rococo-stijl houtgesneden schouwstuk met schilderij naar Hondecoeter. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: 230 x 120 cm. In goede staat.
Twee grote antieke marmeren/bronzen cassolettes met zware halsen. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Bijzonder geelgouden zakhorloge met slagwerk, 750/000, met metalen stofdeksel en grijs bewerkte wijzerplaat. De kast van het horloge is voorzien van een spiraalvormige guilloche bewerking. Gestempeld ...
Antiek Nederlands geweer met bajonet. Systeem Snider Delft. Afmeting: 135 cm/67cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden armband, 585/000. Brede armband met geschulpte schakels bevestigd aan een rand uit gevlochten schakels. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 18mm, lengte 20,5 cm. ca 58 gram....
Antieke zilveren tasbeugel, Rococo model, opgebouwd uit C-voluten, voorzien van oog en ketting. 14x13cm. Gestempeld: IDB, Stadskeur Zutphen jl.: 6M: 1786 ca 168 gram.