Elegante witgouden tennisarmband, 585/000, volledig bezet van 54 briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,1 ct. VS/SI- F ca 16,0 gram. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 3 mm. lengte 18 cm. ...
Bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Vissersjongen met speelgoedboot. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Bijzondere grote missaal met zilveren beslag. Missale Romanvm, ex decreto sacrosancti, MDCX. Misaal voorzien van een zwart lederen kaft met zilveren beslag versierd met putti en bladdecor. en voorzien...
Elegant witgouden horloge, Longines, 750/000, met diamanten. Art Deco. Horloge met gematteerde ovale open schakels, in het midden voorzien van een rechthoekige gecontourneerd horloge met ovale blauw w...
Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten rolsecretaire. Circa 1820. In goede gerestaureerde staat en met schellak politoer. Afmeting: 164 x 100 x 62 cm. In goede staat.
Groot Amsterdams model, 19e eeuwse mahoniehouten tafelklok met maanstand en datum. Slagwerk op dubbele bel. Mahonie achterdeurtje mist. Afmeting: 92 x 46 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken apothekers gaper. Afmeting: 59 x 26 x 28 cm. In goede staat.
H.A. Trigt. Hendrink Albert. 1829 - 1899. 19e Eeuwse Hollandse familie Steuerwald (verso). Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 54 cm. In goede staat.
Willem Vester. 1824 - 1895. Hollands landschap met koeien. Bijschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Landschap met schapen, ram en herderin. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.
Zilveren servies, 833/000, 6 delig, model parelrand, met een koffie- en theekan, een melkkan, suikerpot, lepelvaas en een comfoor. Het comfoor heeft een gezaagde rand met ovaal patroon en is geplaatst...
Vroeg 19e eeuwse geeboniseerde Weense tafelklok met Grande Sonnerie kwartierslag uurwerk en Jaquemart mechaniek. Martin Boeck in Wenen. Afmeting: 52 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Antiek zilveren servies, 800/000, 5 delig, met koffie-, thee- en melkkan en een suikerbak. De koffiekan is geplaatst op een comfoor. Het servies is versierd met drijfwerk van putti's en florale afbee...
Antieke zilveren pronkbeker, 800/000, met deksel. Beker op ronde voet, versierd met een cartouche met putti, vier opgesoldeerde vrouwfiguren, en floraal gedreven bewerking. Met op het deksel een adela...
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. Griekse vrouw met hoorn des overvloeds et cetera. Circa 1820. Cijfers wijzerplaat versleten. In goede ongereinigde staat. Afmeting: 51 x 41 x 14 cm. I...
Antieke 19e eeuwse Engelse wandspeeldoos. Gemerkt Star Silver Depot London. Notenhout met bandintarsia en lithografie + zes speelplaten. Kroon mist. Afmeting: 56 x 43 x 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Neuchattel pendule met rozen beschildering en mooi verguld brons. Kwartierslag op twee bellen, uurwerk met originele spillegang. Iets craquele in originele wijzerplaat. Afmeting: 70 cm. In ...
Elegante witgouden choker, 585/000, met diamanten. Cobracollier met in het midden een rij met 14 briljant geslepen diamanten met daaronder een grote rozet met 7 grote briljant geslepen diamanten. Tota...
Bijzondere geelgouden armband, 750/000, met robijn en diamant. Slavenband voorzien van vossenstaart patroon, aan het uiteinde voorzien van een uitgewerkte kop van een springbok met markiesgeslepen rob...
Drie grote Chinees porseleinen vazen met landschappen, figuren, floraal en insecten decor. Balustervormige vaas kapot. Ander stel goed. Afmeting: 45,5 - 47 cm. In matige/goede staat.
Zeldzaam oud Chinees Peking glazen vaas met vogel/vlinder/symbolen decor. Met signatuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok, Louis Quinze vitrine opzetkast (porseleinkast) met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Originele Engelse eiken kast. Zeldzaam. 18e Eeuw. Met panelen in deuren en onderstuk en drie lades. Afmeting: 193 x 181 x 53 cm (hxbxd). In goede staat.