Antieke Japans gesigneerde houtsnede met berglandschap. Houtsnede op papier. Afmeting: 13 x 9 cm. In goede staat.
W. Nietsch. Cartoon-schildering. 60-er/70-er Jaren. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Duitse School. 80-er Jaren. Auerhaan in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
H.J. Wijngaar. Circa 1930. Kustgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Landschap met Indonesische landarbeiders in rijstveld. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
A. Schaap. 20e Eeuw. Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 37 cm. In goede staat.
M. Norma. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 61 cm. In goede staat.
Otto Schulze. München. 1852 - 1930. Tiroler man met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 17,5 cm. In goede staat.
W. Meyer. 20e Eeuw. Romantisch stadsgezicht met paardenkar en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 16 cm. In goede staat.
Louis Corinth. 1858 - 1925. Duitse School. Handgesigneerd. Im Haus bei Thiele. Lithografie op papier. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.
20e Eeuw. Hugo Landheer. 1896 - 1995. Stadsgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: 16 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Aap aan ketting. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1906. Meisjes portret. Pastel op papier. Afmeting: ø 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Portret jonge Rembrandt van Rijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 56 cm. In goede staat.
Monogram W.K.K. 20e Eeuw. Romantisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.
F. Trümper. 2002. Enschede. Zangvogel op tak. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.
Paul van Gijn. Oosterse jongen met aap. Pastel op papier. Afmeting: 22 x 37 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Portret rabijn/monnik. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 19 cm. In goede staat.
Twee maal onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Winterlandschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,5 x 14,5 cm. In goede staat.
H. Antheunis. 1905 - 1975. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 42 cm. In goede staat.
Anneke Elhorst. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 111 x 109 cm. In goede staat.
Jan Jans. 1893 - 1963. Karakteristieke Twentse boeren vrouw. Herkomst tentoonstelling + affiche. Galerie Needien. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
Jan Altink. 1885 - 1971. Gronings landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Jan van Delft. 1928 - . Dorp aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Theo Wiegman. Stilleven, keramieken vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. 19e Eeuw. Landschap met baai, zeilboot en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Interieur met figuren. 'Voorlezen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 44 cm. In goede staat.
H.W. Eckhardt. Circa 1930. Boerenerf met waterput en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
J.W. van Lohuizen. Titel: Bij Arie Spruit alias Caree in de hut 1939. Interieur met twee katten. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 31 cm. In goede staat.
Jonk. 20e Eeuw. (Joop Elferink). Vaas met gele rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Zeldzame kleine 17e - 18e eeuwse gravure van Amsterdam met stadswal. Handingekleurd. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.
Frits Maris. 1873 - 1935. Twee kippen en haan. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
F. Trümper. 2003. Enschede. Auerhaan. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Twee vrouwen in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 20e Eeuw. Pin Up. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
G. Post-Greve. 1913 - 1990. Antieke platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Restsignatuur. Circa 1900. Ezelspan met eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
Sujatno Kompoel. 1912 - 1987. Indonesische haven met boten, figuren en ossenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 42 cm. In goede staat.
Jelle Hoogstra. 1924 - 2003. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jur. M. Beek. 20e Eeuw. Bomschuiten bij strand met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 19 x 24 cm. In goede staat.
H. Balman. 21e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Salvador Dali. Demart pro arte 1990. 'Paard'. Tweede helft 20e eeuw. Zijdedruk. in prachtige moderne lijst .Afmeting: 76 x 80 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Naakte dame. Olieverf op papier. Afmeting: 30 x 41 cm. In goede staat.
Marie Cornett? Circa 1900. Portret dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Vijf maal Jan te Wierik. 1954 - 2002. Vier maal flessen wijn, Jan te Wierik + boek, 1 hond van snoep. Handgesigneerd met lithografieën. Afmeting: 24 - 45 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren in interieur (buste ontbloot). Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 22 cm. In goede staat.
G. Lerin. 20e Eeuw. Franse School. Balletdanseres bij gordijn en bloemen. Olieverf op papier. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.
Suz. Pléyol? 19e Eeuw. Vrouw met katten. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 10 cm. In goede staat.
Jacoba Stuiveling. 1917. Mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 53 cm. In goede staat.
Zeldzaam 50er - 60er jaren reisjournaal met 28 karikatuur aquarellen Indonesië - Rotterdam. Erg leuk !! Afmeting: 24 x 27 x 1,5 cm. In goede staat.
Ohara Koson. Japan. 1877 - 1945. Oosterse vogel. Houtsnede op papier. Afmeting: 17,5 - 33 cm. In goede staat.
Jos Hoevenaar. 1840 - 1926. Gevlochten mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 58 cm. In goede staat.
Bert Robbe. 1912 - 2004. Dame met jarretels. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Landschap met koeien en boerin. Eén restauratie. Afmeting: 80 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
John Leenen. 1943 - . Besneeuwd Hollands landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Drie maal Joseph Bouüaert. 1881 - 1948. Bestaande uit: Infanterie met gewonde soldaat, 16 x 25 cm + Kruisridders, 27,5 x 12 cm + Romeins slagveld, 27,5 x 12 cm. Gemengde techniek op papier. In goede s...
F.A. Philips. 1835 - 1903. Boerderij met vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 50 cm. In goede staat.
Piet Bouter. 1887 - 1968. Landschap met schaapskooi, herder en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
G.J. Ernens. Utrecht 1935 - . Landschap met fazanthaan. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 21e Eeuw. Romantisch Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Negen werken Toon Tieland. 1919 - 2006. Handgesigneerde en gedateerde lithografieën in map + uitnodiging galerie Needien. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.
2x Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee portretten. Dieks Voerman bij Huckriede + Visser in de Vollenhove. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 18 cm / 23 x 18 cm. In goede staat.
Twee portretten door Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee portretten, Twentse man met baard. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm + 27 x 20 cm. In goede staat.
Ant Morel. Circa 1900. Havengezicht. Restauratieplekken. Olieverf op paneel. Afmeting: 90 x 107 cm. In goede staat.
J.H. Verbeek. Circa 1920. Bomschuiten op Noordzee bij Zandvoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herenportret op stoel. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 44 cm. In goede staat.
Gesigneerd J. Melcher. 1878. Zuid-Duits interieur met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 74 cm. In goede staat.
Marten Randa. Modern. 1942. Bert Kiewiet. Titel: Dreams. Acryl op linnen. Afmeting: 70 x 123 cm. In goede staat.
20e Eeuw. Hugo Landheer. 1896 - 1995. Steigerend paard voor kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 65 cm. In goede staat.
D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Olieverf op papier. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.
D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Afmeting: 63 x 70 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
Jurien de Haan. 1986. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 49 x 37 cm. In goede staat.
Geo Poggenbeek. 1853 - 1903. Hollands landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 9 cm. In goede staat.
Gesigneerd V. Avivarei. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Vijf antieke Franse/Belgische ontwerpen. Aquarellen. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij waterpartij. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 17 cm. In goede staat.
Daniels. 21e Eeuw. Strandgezicht met spelende kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
Monogram HKO. Mogelijk Harm Kamerlingh Onnes. Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Canneel. Belgische School. Dorpsgezicht met wandelaars. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 59 cm. In goede staat.
Fritz Rehm. 1871 - 1928. Marktvrouw met groentes. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 60 cm. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse vergulde lijst met 20e eeuwse schildering. Gesigneerd Böhm. Meisje met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.
Bob Stork Damen. Paris 1954. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 25 cm. In goede staat.
Otto Lais. Twee figuren. Gemengde techniek op paneel. Afmeting: 40 x 57 cm. In goede staat.
J. Miedema. 1870 - 1952. Hollands zomers landschap met melkmeisje. Olieverf op tegel. Afmeting: 43 x 29 cm. In goede staat.
Jean Leon. 21e Eeuw. Belgische School. Meisje met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 20 cm. In goede staat.
L. v.d. Vlist. 1894 - 1962. Platbodems bij duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 26 cm. In goede staat.
Alberto Schunk. 1947 - ............... Duitse School. Amor. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Toegeschreven aan Willy Sluiter. 1873 - 1949. Man met aansteker en vrouw in zijn arm. Pastel op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Clemens Briels '89. 1946 - ......... . Antipode figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
J.H. Mastenbroek. 1938. 1875 - 1945. Kade Rotterdam. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 28 cm. In goede staat.
L. de Leeuw. 1941.Winters landschap met wandelaars. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse botanische hortus gravure. Handingekleurd. Caryophyltus Plenus minia to colore. Afmeting: 42 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse handingekleurde botanische hortus gravure. Bellisprolifera Variegata. Gravure op papier. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.