Zilveren theekan, roomkan en comfoor, 833/000. theekan met hamerslag op ronde voet, met greep met acanthusblad. Met bijpassende roomkan. MT.: J.H. Schmidt, Amsterdam 1852-1885, en een zilveren comfoor...
Stel antieke 835/000 zilveren groentelepels met getorste stelen en heft met harten filet. Lengte circa 27 cm. Circa 180 gram. Mr. J. Schijfsma Jz. - Woudsend/Sneek. Anno 1894. In goede staat.
Zilveren servies, 7 delig, 830/000, Deens, met 2 kannen, melkkan, 2 kleine melkkannetjes en 2 suikerbakken, allen geplaats op bewerkte pootjes en versierd met ribben en gekrulde grepen. Deels ovaal en...
Miniatuur houten vitrinekastje, 18x33cm, gevuld met 10 zilveren miniaturen, 835/000, met een fiets, hondenhok, lantaarnlichter, hond bij lantaarnpaal, een midwinterhoorn, kinderen op een hek, parfumfl...
Mooie witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Entouragering met in het midden een grote ovale blauw saffier, 10x8 mm, met een rand met 12 grote briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,20 crt...
Bijzondere geelgouden armband, 750/000, met robijn en diamant. Slavenband voorzien van vossenstaart patroon, aan het uiteinde voorzien van een uitgewerkte kop van een springbok met markiesgeslepen rob...
Prachtige gouden armband, 585/000, met diamant. Slavenband met geel- en witgoud met in het midden een briljant geslepen diamant, 0,18 ct VVSI/TW. Diamonde model Loire. 62x53mm. ca 20,7 gram. Voorzien ...
Prachtige gouden choker, 585/000, met diamant. Choker met omega collier in het midden voorzien van een geel- en witgouden element bezet met een briljant geslepen diamant, 0,18 ct VVSI/TW. Diamonde mod...
Elegante gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met deels een witgouden en geelgouden band met in het midden een briljant geslepen diamant, 0,18 ct VVSI/TW. Diamonde model Loire. ø 60 ca 4,0 gram. I...
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met aan de randen 26 briljant geslepen diamanten met daartussen een rail voorzien van 16 baquette geslepen diamanten. Totaal ca 0,75 ct. Breedte ...
Sierlijke geelgouden ring, 585/000, met een uitgewerkte zetkast met roodgouden elementen en bezet met een smaragd geslepen blauwe steen. 10x12mm. ø 50. ca 5,3 gram. Steen iets afgesleten, verder in go...
Gouden hanger, 585/000, peervormig model met een zeeblauwe gefacetteerde steen. 32x14mm, incl. oog. ca 3,7 gram. In goede staat
Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met een rechthoekige kop, hollopend, volgezet met briljant geslepen diamanten, totaal 1,71 ct. SI/W. 15x18 mm. ø 53. ca 9,2 gram. Nieuw. WVP € 3900,-
Zeer fraaie witgouden ring, 750/000, royal bezet met diamant. Bolle ring met een rij bezet met 5 briljant geslepen diamant, totaal 0,75 crt. De ruimte tussen en rondom de stenen is bezet met 35 brilja...
Grote rouw medaillon uit onyx, met geelgouden element versierd met graveerwerk en aan de achterzijde voorzien van een venster ingelegd met haarwerk met draad en pareltjes. 33x58 mm. In goede staat en ...
Gouden collier, 585/000, met s-vormige schakel. Breed collier met schakels met S-vormige hangers. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 13 mm. lengte 44 cm. ca 31 gram. In zeer goede staat
Witgouden collier en hanger, 585/000, met toermalijn en diamant. Venetiaans collier met ovale rozethanger met in het midden een ovaal cabouchon geslepen toermalijn, Rubelliet, 13x7mm, met een rand met...
Zilveren ketel met kan, 833/000. Met drijfwerk versierde zilveren ketel met catouchen en krullen, voorzien van tuit in de vorm van een vogel, en een roomkan met gedreven decor geplaatst op 3 gekrulde ...
Groninger zilveren brandewijnkom, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model versierd met graveerwerk en twee vertikaal geplaatste grepen. MT.: P.H. Peerlkamp, Winschoten. jl.:W: 1856. 24x13x13,5cm. ca...
Stel zilveren medaillehouders, 800/000, rond model met parelrand en versierd met graveerwerk. ø7 cm. In goede staat
Antieke zilveren staaframmelaar, 833/000, versierd met zilveren belletjes en fluit. Met greep van parelmoer. MT.: N. de Roever, Amsterdam. Circa 1817-1856.14 cm. In goede staat
Stel dikwandige acht-vlaks geslepen kristallen zoutvaatjes met gecontourneerde bovenrand, staande op een hoge 835/000 zilveren opgevulde voet met parelrand. Mr. W. Burger - Haarlem. Rand chips, verder...
Zilveren tabakspot,833/000, Empire, deels voorzien van cannelures. Het deksel is getooid met de afbeelding van een dolfijn. Voorzien van tweetal grepen in de vorm van een leeuwenkop. Geheel geplaatst ...
Houten doos bekleed met zilver, 800/000. Schatkist met opgelegd zilver voorzien van bewerking met krullen, wapen en palmet. 28x17x12cm. In goede staat
Houten doos bekleed met zilver, 800/000. Kleine schatkist met opgelegd zilver voorzien van bewerking met krullen en wapen. 18x13x10cm. Paar kleine stukjes ontbreken, verder in goede staat
Houten fotolijst met zilver, 925/000. Lijst met zilveren voorkant versierd met krullen en cartouche. Voor ovale foto, 8x12cm. Grootte lijst: 16x20x5cm. In goede staat
Twee zilveren fotolijsten, rechthoekig model, één met een brede rand versierd met ruitvormig decor en een lijst met een gegraveerde bewerking. 9x11cm en 7,5x11cm. Diverse gehaltes. In goede staat
Zeer Exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi Opera Vermeille". Sterling dop met gouden kroon, rondom gegraveerd. Nr. 30/1919. In zeer goede staat.
Drie zeskantig geslepen kristallen zoutvaatjes, op zilveren rond gecontourneerde schoteltjes, 925/000, met drie zilveren lepeltjes, 835/000, met schelpvormige bak en bloemenstelen. ø 6 cm. In goede st...
Zilveren kruis, 835/000, versierd met turkoois en markesietstenen. ca 11,2 gram. lengte 6 cm. In goede staat
Zilveren armband, 925/000, met goud en opaal. Een klemband met een klein blauw opaaltje, ø 4 mm, en geelgouden accenten. Breedte armband 4-7,5mm. Totaal ca 17,7 gram. In goede staat
Zilveren klemarmband, 925/000, uitlopend in breedte aan de bovenzijde, met aan de onderzijde het scharnier. 11-21 mm. ca 65,4 gram. In goede staat
Twee zilveren pandora armbanden, 925/000, met diverse bedels. lengte 21 cm.69 gram. In goede staat.
Zilveren choker, 925/000, opengewerkt met Oosterse afbeeldingen, aan de achterzijde ingelegd met schildpad. lengte 46 cm. ca 73 gram. In goede staat
Zilveren slavenband, 925/000, merk Quinn, met V-vromige bewerking aan de bovenzijde. Voorzien van scharnier en veiligheid. Breedte 5-18mm. ca 33,3 gram. In goede staat.
Bree zilveren armband, 835/000, met filigrain. Armband met brede zilveren schakels gemaakt een een filigrain motief, met een bakslot voorzien van veiligheid. Breedte 24 mm, lengte 19 cm. ca 34,2 gram....
Zilveren collier en hanger en een plated chatelaine met hanger. Zilveren collier en hanger met gouden opleg, 925/000 en 750/000. Ankercollier met een rond gecontourneerde hanger met markesiet voorzien...
Lot met zilver, bestaande uit zilveren broches gemaakt uit bijbelslotjes en een bijbelslotje. Eén voorzien van onedele brochering. 4-6 cm. ca 24,5 gram. In redelijk goede staat
Collier van parels gemaakt van organisch materiaal, ø 12 mm, met groen grijs bruin tinten. Voorzien van een witmetalen magneetsluiting. 47 cm. Nieuw
Drie zilveren slavenbanden, 835/000, 2 armbanden met dopsluiting, waarvan één met bewerking en een gladde armband met scharnier. 7-9 mm. ø 2x 54x60mm en 1x 61x68mm. totaal ca 55 gram. In goede staat
Drie zilveren chokers, 835/000, met driehoekig gecontourneerde schakels. 40-45 cm. totaal ca 64,6 gram.
Zilveren kan, 925/000, peervormige model, hoog op een ronde voet met een lambrequin bewerking en voorzien van een tuit met adelaarskop. Ca 702 gram. 27x13x27cm. MT.: Camusso, Peru. In goede staat
Zilveren miniatuur, 925/000, in de vorm van een Aziatische verkoper met 2 tonnen en cups. Geplaatst op een voeten basement. 9x10x10cm. In goede staat
Kleine zilveren strooilepel met een ronde bak met gezaagd patroon en een gekrulde steel met putto hoofd. MT.: Barth. Vos, Amsterdam, jl.F:1740. 8,5 cm. ca 15 gram In goede staat
Zilveren strooilepel, met ronde gecontourneerde bak met zaagwerk en voorzien van een gekrulde steel voorzien van zeepaard. MT.: Simon Decker, Amsterdam, 1786. 12 cm. ca 25 gram. In goede staat
Zilveren bonbonschaaltje, 830/000, rond gecontourneerd model met gezaagd met bewerkte opgelegde rand. 2 stukjes bij het zaagwerk ontbreken, verder in goede staat. ø 12x3,5cm. Totaal ca 56 gram.
Zilveren schaaltje, 925/000, rond model gezaagd met krullen, geplaatst op een ronde voet. ø12,5x6,5cm. Totaal ca 134 gram. In goede staat