Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Circa 1915. Deel houtwerk mist. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.
Groot antiek Frans figuur. Henry Fugere. 1872 - 1944. Fluitspelende man. Fluit mist. Geplaatst op een marmeren basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
J. Lorjé. 1988. Berglandschap met bloemenveld. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Franse eikenhouten comtoise klok met spillegang. Huwelijk. Met gewichten + slinger. Verder in goede staat. Afmeting: H 250 cm.
Groot bronzen Charlie Chaplin beeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Grote Art Deco-stijl bronzen eland op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 42 x 23 cm. In goede staat.
G. Vogt. Duitse School. Circa 1980. Wasvrouw aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte klapmuts kom, met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 9,5 x 20,8 cm ø. In goede staat.
P.A. Schipperus. Kerkje. Aquarel of lithografie op papier. Afmeting: 17,5 x 23 cm. In goede staat.
Jos Hoevenaar. 1840 - 1926. Gevlochten mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen olielamp met vergulde monturen. Voet verbogen. Afmeting: 77 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Blauw/wit met bodemmerken. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 11 - 14,5 cm. In goede staat.
Antiek tinnen Jugendstil figuur. Circa 1915. Vrouw met mandoline. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Kleine handbeschilderde Friese stoelklok. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Bronzen leeuwen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 17 cm. In goede staat.
K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.
Vijf stuks 18e eeuwse gravures stadsgezichten Kopenhagen. Door Johan Jacob Bruun. 1715 - 1789. Gravures op papier. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.
Drie zeldzame Petrus Regout Maastrich bordjes met drakendecor. Dragon. Circa 1900. Afmeting: 16,8 cm ø. In goede staat.
C. Marijnissen? Hollands ijsgezicht met schaatser. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 10,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren damesbuste met brons verguld kleed, hoofd wit Carrara marmer. Ongesigneerd. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositiemetalen bureauklok met vrouw en molen. Circa 1900. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen atlas pendule met marmeren basement. Gesigneerd Gavernier à Paris. Met achtdaags enchapement uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde vier-delige Limoges porseleinen theepot met comfoor. Met landschappen, floraal en goud decor. Porseleinen brandertje oortje los erbij. Verder in goede staat. Afmeting: 25 cm.
Drie maal antiek Jugendstil keramiek met vernikkeling. Circa 1915. Bestaande uit: Tablet, dekseldoos, bloempotje. Afmeting: 13 - 54 cm. In goede staat.