Hollands antiek eikenhouten theekastje met facet geslepen glas en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 89 x 73 x 41 cm. In goede staat.
Willem Dooyewaard. 1892 - 1980. Ballerina. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met lades en schrijflades achter deur. Circa 1890. Afmeting: 77 x 150 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige spiegel met kroon. Afmeting: 144 x 64 cm. In goede staat.
Emile Thysebaert. 1873 - 1963. Belgische School. Stadsmarkt met paarden en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
H. Baas of Buys. 19e Eeuw. Markttafereel, vrouw reinigt vis. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese geel geglazuurde terracotta vaas met floraal en hanen decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bloesemtak decor, rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek aardewerk. Eén maal Hummel cactus-potje met onderschaal. Circa 1935. Duitsland. Eén maal phoenix Koninklijk Gouda vaas, decor Royal. Circa 1935. Afmeting: 7 - 17,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Russisch ikoon. St. Nicolaas met twaalf scenes uit zijn leven. Gerestaureerd door Boris Chapouvalcon (14.500,=) Diverse stempels etc achterop. Afmeting: 41 x 33,5 x 3 cm. In goede staa...
18e Eeuwse eikenhouten Barok pastoorskast met origineel slot en sleutels. Mooie patina. Grote koplijst en bolpoten. Mooie patina. Afmeting: 192 x 195 x 75 cm. In goede staat.
Geelgouden creolen, 585/000, met diamant. Fantasie creool met scharnier, in V-vorm bezet met 6 singlecut geslepen diamanten. totaal ca 0,06 ct. breedte 10 mm. ø 15 mm. ca 5,8 gram. In zeer goede staat
Antieke Duitse wortelnoten handgepolitoerde penantcommode. Circa 1880. Afmeting: 78 x 90 x 54 cm. In zeer goede staat.
Lederen Chovi Les Eames zetel. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitria. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.
Fijne geelgouden ring, 585/000, met een ruitvormig plaatje aan de bovenzijde, 7x7mm. ø 54 ca 1,1 gram. In goede staat
Drie grote Japanse of Chinees porseleinen borden met draken decor. 19e Eeuw. Enkele lichte chips rand. Afmeting: ø 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Groot notenhouten schouwstuk met schilderij. 19e - 20e Eeuw. Gemaakt door Jansen en Zonen Amsterdam Hofleveranciers. Schilderwerk gerestaureerd door Teunissen Kunsthandel. Afmeting: 255 x 50 x 150 cm....
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap decor. Afmeting: ø 29,2 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden met draken decor en bodemmerken. 18e Eeuw. Alle met haarlijnen. Afmeting: ø 16 - 23 cm. In redelijke staat.
Ronde hanger wit, 333/000, met zirconia. 6 mm. In goede staat
Mes met zilveren heft, 833/000, versierd met een staande leeuw met schild. en acunthusbladeren. MT.: B.W.Eldick, Zutphen, 1917-1950. 25 cm. In goede staat
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang. Feuille met twee duiven en twee cherubijnkoppen en pronkslangen. Afmeting: 44 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok met achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 13 x 32 cm. In goede staat.
Set van geelgouden sieraden met diamant, 585/000, bestaande uit een hanger, een ring en oorknoppen met een witgouden halve maan bezet met een briljant geslepen diamant. totaal ca 0,16 ct. ø 56, lengte...