Groot bronzen Charlie Chaplin beeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Grote Art Deco-stijl bronzen eland op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 42 x 23 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal schaaltje met bodemmerk, grijs glazuur, bakfout. Eén maal Chinees bord met zwarte glazuur, draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x 13,5 cm ø / 4,5...
Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Roco H0, 68675, Diesellok serie 2400 (2426) van de NS. In originele doos en in goede staat.
Fleischmann H0 4423, Syntus treinstel "Lint"=, BR 648. In originele doos en in goede staat
Twee grote antieke Chinees porseleinen theepotten met medaillons en met florale decor. Eén tuit minimale chips. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.
Zilveren klemarmband, 925/000, uitlopend in breedte aan de bovenzijde, met aan de onderzijde het scharnier. 11-21 mm. ca 65,4 gram. In goede staat
Twee oude Delftse Fayence wandborden met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 28,4 cm. In goede staat.
Twee loks Roco (professional) H0: 1x E-lok 63823, Einst. 1116 912-5 en 1x E-lok 63828, ÖBB 1016 023-2, beide in originele verpakking en in goede staat.
Houten doos bekleed met zilver, 800/000. Kleine schatkist met opgelegd zilver voorzien van bewerking met krullen en wapen. 18x13x10cm. Paar kleine stukjes ontbreken, verder in goede staat
Zilveren ketel met kan, 833/000. Met drijfwerk versierde zilveren ketel met catouchen en krullen, voorzien van tuit in de vorm van een vogel, en een roomkan met gedreven decor geplaatst op 3 gekrulde ...
18e Eeuwse zilveren lepel met Haags Lofje. Mr. Nicolaas van Nuys TT 's-Gravenhage. Anno 1768. Lengte 22 cm. Circa 72 gram. In goede staat.
Sigarenkoker uit schildpad versierd met zilveren randen en een afbeelding van een boer met 2 paarden. MT.
: H.J. van Halteren, Schoonhoven. In goede staat.
Zeldzame grote messing (bibliothecarislamp) bureaulamp. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Antiek miniatuur damesportret. Dame met bloemen. Olieverf op pannel. Afmeting: 8,5 x 7 cm. In goede staat.
Antiek tinnen Jugendstil figuur. Circa 1915. Vrouw met mandoline. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen figuren. Eén maal meisje met bloemen, Thuringen/beschadigd. Eén maal jongen met instrument, Sitzendorf/ beschadigd. Eén maal jongen met bloemen, Frankenthal/beschadigd. Afmetin...
Zilveren collier, 925/000 gerhodineerd met slanghanger. Ankercollier waaraan een hanger zit in de vorm van een slang met ogen bezet met robijnen en verder bezet met wit topasen. Grootte hanger 3x2cm. ...
Bijzonder 835/000 zilveren gembercouvert met fraaie florale graveringen en parelmoer heften. Anno 1850 - 1851. Lengte 18,5 cm. Mr. J.A. Lintveld - Amsterdam. In goede staat.
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, Empire, met rechthoekige bak met een filetrand, voorzien van koperen binnenbak, geplaatst op een rechthoekige voet met 4 bolpoten, alle 4 gerepareerd, geplaatst op een o...
Zilveren ring, 925/000, met edelstenen. Ring met een bloemvorm met bewerkte contouren binnenin bezet met gefacetteerde edelstenen met peridot, amethist, blauw topaas en granaat. grootte kop 22x22mm. ø...
Antieke Duitse notenhouten speeldoos. Polyphon of symphonion. Circa 1900. Met dubbele kam en twee platen. Kam heel, alleen genummerd. Afmeting: 25 x 45 x 35 cm. In goede functionerende staat.
Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890. Haar pruik is van mohair. Originele kleding van katoenen piqué met wafelmotief. Ze heeft een geleed lijf. Lengte 83 cm.
Bronzen leeuwen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Album met diverse voor-oorlogse ansichtkaarten. België/Frankrijk. Aantal: 316 stuks. Afmeting: 35 x 37 x 5 cm. In goede staat.
Twee oude aparte Chinees porseleinen rijstwijn-kopjes met tuin decor, Chinese tekst en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met drie deksels en twee schotels. Gesigneerd en met tekst, figuur en landschap decor. Eén kopje chip. Afmeting: 9 - 12,5 cm ø. In goede staat.
Antiek Frans marmeren damesbuste met brons verguld kleed, hoofd wit Carrara marmer. Ongesigneerd. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
J. Lorjé. 1988. Berglandschap met bloemenveld. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke bronzen penningen. Bestaande uit: * Evangelische Kirche, Altpreusesen Union, Goldene Hochzeit. * Bronzen penning Griekse dame door Bertrand Andrieu (Fecit), 1895 Industrielle de Mul...
G. Vogt. Duitse School. Circa 1980. Wasvrouw aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke messing Louis Seize-stijl wandlampjes met antieke ovale spiegel. Circa 1920. Afmeting: 30 - 60 cm. In goede staat.
P.A. Schipperus. Kerkje. Aquarel of lithografie op papier. Afmeting: 17,5 x 23 cm. In goede staat.
Jos Hoevenaar. 1840 - 1926. Gevlochten mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 58 cm. In goede staat.
Friese zilveren roomlepel, 833/000, Art Deco, met ronde bak en een fraai gegraveerde haaksteel met een bewerkte rand. MT.: J.H.van der Meulen, Joure, jl.:J:1919. Ca 20 gram. In goede staat.
Twee antieke Japanse Imari porseleinen vaasjes met zeegezicht/berg decor. Circa 1900. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Indonesische Sirih-houders (pruimtabak). Eén maal gegraveerd, drie-delig, circa 1930 + één maal met vakverdeling, circa 1900 en restanten Sirih. Afmeting: 23 x 23 cm ø + 10 x 23 x 13,5 c...
Zilveren miniatuur kraankan met comfoor, 833/000, MT.: S.Zwanenburg, Sneek. In zeer goede staat. 4x4x7cm.
Drie beeldjes van Hummel gemaakt door Goebel. Bestaande uit: *Jongen met postkoets, nr. 226. *Jongen met biggetjes, nr. 66. *Jongen en meisje zwaaiend, nr. 72. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Ronde geelgouden streekbroche, 585/000, met Zeeuwse knop en kleine knopjes. 3 appliquejes ontbreken. ø 25 mm. ca 4,7 gram. In redelijk goede staat.
Antieke Chinese schotel voorzien van een 835/000 zilveren gecontourneerde beugel met Biedermeier graveringen. Mr. G. Grevink - Amsterdam. Circa 1850. Afmeting: ø 16,5 cm x 16,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke metalen Amerikaanse boksers op zwart marmeren basement. Door Arthur Waagen. 1869 - 1910. Afmeting: H 71 - 72 cm. In goede staat.
Lot van zes maal divers antiek ijzerwerk. 19e eeuw. Bestaande uit o.a.: Doofpot, haardstel, olielampen, strijkijzer. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met 35 diverse vakken met verschillende afbeeldingen. Onder andere: dieren en bloemen. Afmeting: 325 x 225 cm. In goede staat.
Drie handwerkkleden met floraal decor. Afmeting: 120 x 76 cm + 97 x 96 cm + 123 x 76 cm. In goede staat.
K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.
Vijf stuks 18e eeuwse gravures stadsgezichten Kopenhagen. Door Johan Jacob Bruun. 1715 - 1789. Gravures op papier. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.
C. Marijnissen? Hollands ijsgezicht met schaatser. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 10,5 cm. In goede staat.
Zilveren gebaksschep, 833/000, met een fraai gezaagd blad met graveerwerk en een bloemenmand bij aanzet van de greep. MT.: H.A.Schuss, Amsterdam 1826-1867. 28 cm. In goede staat
Hollandse eikenhouten 4-laden commode met gecontourneerd blad en origineel messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 81 x 85 x 50 cm. In goede staat.
Pendant. A. Sokolova. Vazen met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 17 x 12 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe één-deurs wandkast. Circa 1860. Afmeting: 69 x 55 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Spaanse salontafel met taps toelopende poten, met lade. Afmeting: 172 x 76 x 53 cm. In goede staat.
Giorga Guinegault? Franse School. Circa 1930. Stijl van Jean-Gabriel Domergue. Dame met hoedje. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 46,5 cm. In goede staat.
Geelgouden choker, 585/000, met een gevlochten schakel, in het midden voorzien van een rij met ruitvormige schakels, Het geheel is voorzien van een gematteerde bewerking. Breedte 4-9,5mm. Voorzien van...
Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model versierd met allegorische voorstelling en voorzien van een houten interieur. Amsterdam jl.:O:1949. 10x8x3cm. In goede staat
Jansink. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.
Gouden oorknoppen, 585/000, met diamant. Rozetoorknoppen met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.25 ct. ø 5,5mm. ca 1,5 gram. In goede staat
Twee grote antieke Duitse terracotta historisme wandschotels met portretten. Circa 1880. Gemerkt U en G, en nummers. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Noten op zachthout gefineerde kast met glasopbouw. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 210 x 100 x 50 cm (hxbxd). In goede staat.
Eiken secretaire met glasopzet. Geheel massief. Onder drie laden. Binnenwerk met zeven lades. Afmeting: 205 x 103 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.
John van 't Slot 1970. Abstract werk + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 79 x 60 cm. In goede staat.
Corneille '91. 1922 - 2010. Nr. 71/160. Man met palm. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 35 cm. In goede staat.
Twee polychrome antieke Brantjes Purmerend schoentjes. Schilder NB. Nr. 1044. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 925/000, versierd met floraal decor met cartouchen en getrembleerde bewerking, voorzien an grepen met putti. 25x12x9cm. ca 248 gram. Voorzien van gravure. MT.: A. De Haas, Snee...
Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Monogram J.B. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 18,5 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten commode met vergulde lijsten en wit marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 77 x 114 x 52 cm. In goede staat.
Zilveren aspergeschep, 833/000, met gezaagd decor en een steel met dubbele filetrand. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:S:1928. Lengte 21 cm. Totaal ca 142 gram. In zeer goede staat
Oude Chinese theetegel met bewerking. Tea-brick werd in China en Mongolië als betalingsmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma keramieken tafellampen met florale en vogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Zilveren soeplepel, 833/000, model puntfilet. MT.:Gerritsen en van Kempen, jl.:P:1925. 29 cm. ca 140 gram. In goede staat
Paar zilveren schoenen, klederdracht, met zware zilveren gespen, 833/000, versierd met . Circa 1860, gekeurd in Den Haag. In goede staat
Zilveren zakhorloge, 935/000, Zwitsers, rond model met romeinse cijfers en rosé kleurige wijzers. ø50 mm, voorzien van grove Engelse horlogeketting, 925/000, figaroschakel met Christoffel hanger, 800/...
Otto Götzinger. 1912- . Vrouw achter spinnewiel. Zeefdruk op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.
Vier antieke Imari porseleinen kop en schotels met goud en floraal decor. Circa 1800. Afmeting: 5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Leo Scheen. 20e Eeuw. Pin Up. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Gesigneerd. J. Jans. Circa 1900. Twee figuren bij piano. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.
Eiken flespoot tafeltje. Circa 1900. Holland. Neo Renaissance. Afmeting: 52 x 62 x 62 cm. In goede staat.
Oude/antieke Engelse of Spaanse stoel met spijlen en hoge rugleuning. 20e Eeuw. Afmeting: 127 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse bronzen pot met draken decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 27 cm ø. In goede staat.
Lot diverse oude spelden etc. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 4 cm. In doos. In goede staat.
Moderne spiegel met facetten. Octagonaal. Afmeting: 76 x 76 cm. In goede staat.
Diverse oude cement gegoten tuinornamenten. Afmeting: 15 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren ring en oorstekers, 835/000, met florale bewerking met bladeren en bezet met turkoois en rode stenen. ø 55, breedte ring 25 mm, oorstekers 10 mm. In redelijk goede staat. ca 12,6 gram
G.H. Kotschenreiter. 1854 - 1908. Slapende monnik met wijnglas en boek. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Willy Paes. 1942. 1912 Sittard. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 58 cm. In goede staat.
Parelcollier met gouden camee broche/sluiting, 585/000. Collier van 4 rijen zoetwater parels, ø 5mm, bevestigd aan een geelgouden tonnetje bij de sluiting, een ovale geelgouden broche met een schelpca...
Zilveren vesta, 833/000, in de vorm van een laars versierd met graveerwerk. MT.: Willem Kruijt, Schoonhoven, 1859-1896. 7x3cm. ca 17 gram. In goede staat
Zeer grote zilveren jat, Russisch, 84 zolotniks, (875/000), versierd met acanthusbladeren, ster en leeuw, bekroond met 2 staande leeuwen met de thora. lengte 50 cm. ca 124 gram. Moskou, na 1880. Enkel...
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met ribdecor langs de zijkanten en twee gegraveerde voorstellingen van schepen, omrand met krullenpatroon. Voorzienvan gravure aan de binnenzijde: J.P.R...
Antieke Engelse mahoniehouten met leder bureaustoel. Kopergenageld. Mooie patina. Afmeting: 93 x 62 x 60 cm. In goede staat.
Antiek koloniaal houtgestoken 19e eeuws Engels Davenport bureau met rijk gestoken snijwerk, floraal, vogels en koppen. Monogram in slot. Afmeting: 120 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 925/000, 5 licht. Kandelaar op vierkante voet met knerren rand, voorzien van een ronde kolom met ribbewerking. De kandelaar heeft 4 gekrulde armen met vierkante schotels met knerre...