Set van geelgouden sieraden met diamant, 585/000, bestaande uit een hanger, een ring en oorknoppen met een witgouden halve maan bezet met een briljant geslepen diamant. totaal ca 0,16 ct. ø 56, lengte...
Antieke Duitse notenhouten speeldoos. Polyphon of symphonion. Circa 1900. Met dubbele kam en twee platen. Kam heel, alleen genummerd. Afmeting: 25 x 45 x 35 cm. In goede functionerende staat.
Zilveren lepeldoos, 833/000, met geribde randen, geplaatst op 4 klauwpoten en aan de bovenzijde voorzien van een guilloche gravering en heeft een uitgewerkt hengsel. De binnenzijde is voorzien van roo...
Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap, tekst en olifantenkoppen. Afmeting: 21 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.
Goud op zilveren ring, 925/000, breed model versierd met gezaagde bloemen bezet met zirconia's. breedte 13 mm ø 56, ca 6 gram. In goede staat.
J. Lorjé. 1988. Berglandschap met bloemenveld. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren/haven decor + bodemmerk. Eén bord haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Vier maal Hollands polychrome Makkums Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie schaaltjes. Eén dekselvaasje, kapot. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee paar zilveren manchetknopen, 835/000, een paar rechthoekige manchetknopen met barnsteen en een paar gehamerde manchetknopen in driehoekige vorm bezet met een koraal. totaal ca 21,6 gram. 20-25mm....
18e Eeuwse zilveren lepel. Steelaanzet met dubbel lof en steeleinde Haags Lofje. Lengte circa 21 cm. Circa 55 gram. Mr. Johannes de Wal - Leeuwarden. Circa 1780. In goede staat.
Oude/antieke Chinese geel geglazuurde terracotta vaas met floraal en hanen decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bloesemtak decor, rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Lot met zilveren maggihouder en een pen en potlood.
Dameshorloge, Maurice Lacroix, met een ronde bicolour kast, ø 25 mm, met Romeinse cijfers en een bicolou schakelband met vlindersluiting. nr. 75416 In originele doos met extra schakels
Twee maal antiek aardewerk. Eén maal Hummel cactus-potje met onderschaal. Circa 1935. Duitsland. Eén maal phoenix Koninklijk Gouda vaas, decor Royal. Circa 1935. Afmeting: 7 - 17,5 cm. In goede staat.
G. Vogt. Duitse School. Circa 1980. Wasvrouw aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Fijne geelgouden ring, 585/000, met krul en een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct. ø52, ca 1,9 gram. In goede staat
Drie grote Japanse of Chinees porseleinen borden met draken decor. 19e Eeuw. Enkele lichte chips rand. Afmeting: ø 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke ijzeren kaarsensnuiter met knipmechaniek en 925/000 zilveren grepen, liggend op drie pootjes. Vermoedelijk Engels, 1816. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met landschap decor. Afmeting: ø 29,2 cm. In goede staat.
Collier van gitkralen, ø 16 mm, van een zilveren sluiting. 833/000. Lengte 42 cm.
Zeer grote Delfts blauwe sierschotel naar 18e eeuws voorbeeld. Met spreuk; 'er helpt geen medicijn het is minne pijn'. 20e Eeuw. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden met draken decor en bodemmerken. 18e Eeuw. Alle met haarlijnen. Afmeting: ø 16 - 23 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met Chinese florale decors. Lichte randschades. Afmeting: 5 - 35 cm ø. In goede staat.