Lot plated. Divers. Bestaande uit: Lange lepels, twee schalen, visbestek en taartschep. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.
Drie maal antiek houtwerk. Bestaande uit: 19e Eeuwse theestoof met ketel. Drankhouder voor honden, St. Bernhard. Grote houten flacon. Afmeting: 30 - 53 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke flessen. Onder andere: Grolsch, Vlekje, emaille, porselein, Maggi et cetera. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse geeboniseerde houtgestoken breistoel. Circa 1870. Afmeting: 99 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Vijf antieke etsen/steendrukken. 19e Eeuw. Onder andere: Twee maal P. Matthes, P.A. Schipperus, A.C. Kruseman, W. Steelink. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.