This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, June 28, 2019 from 18:00

Completed | Default auction

2x Antieke Japanse Imari vaasjes
Result: 30 EUR

Twee antieke Japanse Imari porseleinen vaasjes met zeegezicht/berg decor. Circa 1900. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.

4x Delfts Fayence
Result: 30 EUR

Vier maal Delfts polychrome Fayence. Bestaande uit drie vazen + één bord. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.

2x Delftse Fayence wandborden
Result: 30 EUR

Twee oude Delftse Fayence wandborden met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 28,4 cm. In goede staat.

Delftse Fayence schotel, 18e eeuw
Result: 30 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Randschade. Afmeting: ø 22,4 cm. In redelijke staat.

3x Antiek keramiek
Result: 30 EUR

Drie maal antiek Jugendstil keramiek met vernikkeling. Circa 1915. Bestaande uit: Tablet, dekseldoos, bloempotje. Afmeting: 13 - 54 cm. In goede staat.

3x Petrus Regout bordjes
Result: 30 EUR

Drie zeldzame Petrus Regout Maastrich bordjes met drakendecor. Dragon. Circa 1900. Afmeting: 16,8 cm ø. In goede staat.

Chinese gemberpot, 18e eeuw
Result: 30 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen grote gemberpot met zeegezicht. Deksel gelijmd. Afmeting: 19 x 17 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren tuitzeefje
Result: 25 EUR

Zilveren tuitzeefje, 833/000, rond model met gecontourneerde rand voorzien van graveerwerk. MT.: P.L.Uriot, Amsterdam. 1822-1865. ø 5 cm. ca 11 gram. In zeer goede staat

Swarovski ring met kristallen
Result: 25 EUR

Swarovski ring uit witmetaal met grote middensteen en aan weerskanten in de band 5 stenen. Model attract around. ø 52. In goede staat

2x Plated messing pauwen
Result: 25 EUR

Twee plated messing pauwen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.

Oud Engels meetinstrument
Result: 25 EUR

Oud Engels meetinstrument. Everelt Edgcumbe London. Met eiken kast. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 x 34 x 24 cm. In goede staat.

Antiek lederen hoofdbedekking (motor)
Result: 25 EUR

Antiek lederen hoofdbedekking (motor). Circa 1900 - 1940. Afmeting: 24 x 22 x 2 cm. In goede staat.

2x Oude Diecast spaarautomaten
Result: 25 EUR

Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Kanon + Pierot. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

2x Oude Diecast spaarautomaten
Result: 25 EUR

Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Honkbalspelers + koppige ezel. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek kopergedreven artikelen
Result: 25 EUR

Lot diverse oude/antieke kopergedreven artikelen. Onder andere: wandkastjes, borstelsets, plaquette Marken door J. Nicolet, tablet etc... Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.

3x Oude Indonesische sarongs
Result: 25 EUR

Drie oude katoenen Indonesische sarongs. 20e Eeuw. Afmeting: circa 150 x 130 cm. In goede staat.

Fries pijpenrek
Result: 25 EUR

Oud Fries kerfsnede pijpenrek met tekst 'hoop op zegen'. Afmeting: 20 x 42 x 6 cm. In goede staat.

Italiaanse albast lampenvoet
Result: 25 EUR

Zware Italiaanse albast lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Oude weegschaal + klok, 1920
Result: 25 EUR

Twee maal antiek. Circa 1920. Eén maal weegschaal met keramiek, merk Krups, beschadigd. Eén maal emaille keukenklok, gerestaureerd. Afmeting: 27 - 48 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke blikken trommels
Result: 25 EUR

Drie antieke blikken. (broodtrommels). Circa 1900. Eén met lithografie 'West Indische chocolade pastilles'. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

3x Aap-Noot-Mies
Result: 25 EUR

Drie maal Aap-Noot-Mies plus extra letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

2x Grote teddyberen, 30-er jaren
Result: 25 EUR

Twee grote 30-er jaren teddyberen met glazen ogen. Afmeting: 58 - 64 cm. In goede staat.

Eiken hangkastje, 1920
Result: 25 EUR

Eikenhouten hangvitrinekast. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 86 x 95 x 25 cm. In goede staat.

4-Delige Anna Groen set
Result: 25 EUR

Vier-delige Anna Groen Copier uraniumglas set. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 22 x 22 x 12 cm. In goede staat.