Antieke zwart geëmailleerde kachel. Original Haller. Circa 1900. Afmeting: 71 x 26 cm ø. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil kindercommode met origineel messing beslag. Circa 1915. Blad zit lost. Afmeting: 54 x 51 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Stainer viool. Krimpnaadje rechtsonder voorkant. Afmeting: 58 cm. In redelijk/goede staat.
Smeedijzeren tafellamp met glazen bol (niet origineel). 20e Eeuw. Afmeting H 41 cm. In goede staat.
Oude Duitse mahoniehouten stickbarometer. Goldtime. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Hollands antiek eikenhouten theekastje met facet geslepen glas en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 89 x 73 x 41 cm. In goede staat.
Antieke ijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Vier-delig. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote oude Willem II tabakspot met bakeliet deksel + Hero Royal Sphinx Maastricht keramieken asbak. Afmeting: 1 7 -18 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke carbid en petroleumlampen. Groot formaat. Afmeting: circa 17 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met lades en schrijflades achter deur. Circa 1890. Afmeting: 77 x 150 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige spiegel met kroon. Afmeting: 144 x 64 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zilveren lepel met Haags Lofje. Mr. Nicolaas van Nuys TT 's-Gravenhage. Anno 1768. Lengte 22 cm. Circa 72 gram. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Barok pastoorskast met origineel slot en sleutels. Mooie patina. Grote koplijst en bolpoten. Mooie patina. Afmeting: 192 x 195 x 75 cm. In goede staat.
Sigarenkoker uit schildpad versierd met zilveren randen en een afbeelding van een boer met 2 paarden. MT.
: H.J. van Halteren, Schoonhoven. In goede staat.
Zilveren collier, 925/000 gerhodineerd met slanghanger. Ankercollier waaraan een hanger zit in de vorm van een slang met ogen bezet met robijnen en verder bezet met wit topasen. Grootte hanger 3x2cm. ...
Antieke Duitse wortelnoten handgepolitoerde penantcommode. Circa 1880. Afmeting: 78 x 90 x 54 cm. In zeer goede staat.
Lederen Chovi Les Eames zetel. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitria. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.
Groot notenhouten schouwstuk met schilderij. 19e - 20e Eeuw. Gemaakt door Jansen en Zonen Amsterdam Hofleveranciers. Schilderwerk gerestaureerd door Teunissen Kunsthandel. Afmeting: 255 x 50 x 150 cm....
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang. Feuille met twee duiven en twee cherubijnkoppen en pronkslangen. Afmeting: 44 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok met achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 13 x 32 cm. In goede staat.
Bijzonder 835/000 zilveren gembercouvert met fraaie florale graveringen en parelmoer heften. Anno 1850 - 1851. Lengte 18,5 cm. Mr. J.A. Lintveld - Amsterdam. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten zuilenpendule met florale intarsia. Circa 1870. Wijzerplaat iets beschadigd, uurwerk vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: 42,5 cm.
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, Empire, met rechthoekige bak met een filetrand, voorzien van koperen binnenbak, geplaatst op een rechthoekige voet met 4 bolpoten, alle 4 gerepareerd, geplaatst op een o...
Zilveren ring, 925/000, met edelstenen. Ring met een bloemvorm met bewerkte contouren binnenin bezet met gefacetteerde edelstenen met peridot, amethist, blauw topaas en granaat. grootte kop 22x22mm. ø...