This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, June 28, 2019 from 18:00

Completed | Default auction

2x 19e Eeuwse Japanse cloisonne vazen
Starting price 50 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse cloisonne vaasjes met florale decor. Meiji. Afmeting: 12,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Engelse kolenkit
Result: 35 EUR

Antieke Engelse metalen kolenkit met wortelnoten effect, beschildering en messing. Circa 1880. Afmeting: 53 x 52 x 30 cm. In goede staat.

2x Antieke marmeren Art Deco coupes, 1920
Starting price 30 EUR

Twee antieke marmeren Art Deco coupes, blauw-grijs en oker. Circa 1920. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In goede staat.

8x Fantasie/sneeuwbollen + speeldoos
Result: 50 EUR

Acht fantasie/sneeuwbollen met speeldoos. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 9 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse cloisonne sierschotel
Result: 100 EUR

Antieke Japanse cloisonne sierschotel met florale en vogel decor. Met gecontourneerde omranding. Meiji. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.

2x Tafellampen
Starting price 50 EUR

Twee aardewerken tafellampen. Bronskleurige patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 46 cm ø. In goede staat.

Messing lamp, 1915
Starting price 80 EUR

Zeldzame messing Jugendstil lampenvoet. Arts & Crafts-stijl. Circa 1915. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Lot Oosters tin (5x)
Starting price 220 EUR

Vijf maal Oosters oud/antiek tin. Twee gesigneerde Japanse/Chinese kaarskandelaren, circa 1900. Drie theepotten, China/Japan. Twee maal bodemmerken. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Beeldje op houten basement
Starting price 30 EUR

Vroeg 19e eeuws terracotta figuur op houten geeboniseerde sokkel. Heilige met hond. Stukje staf afgebroken. Afmeting: H 28,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Engelse Holophane lampen
Starting price 175 EUR

Drie grote Engelse Holophane Europe Limited industriële lampen. Metaal met binnenin glas. 400 Watt. 20e Eeuw. Nieuw bekabeld. Afmeting: 90 x 37 cm ø. In goede staat.

4x Messing, divers
Starting price 60 EUR

Vier maal messing. Onder andere: Lampen, kandelaren. In Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 40 x 46 cm. / 34 x 36 cm ø. In goede staat.

Grote Japanse cloisonne vaas
Starting price 220 EUR

Grote antieke Japanse cloisonne vaas met draken, paradijsvogels en florale decors. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.

Decoratieve bronzen tafellamp
Result: 30 EUR

Decoratieve bronzen tafellamp. Astronomie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 35 cm ø. In goede staat.

Antiek tegelblad
Result: 75 EUR

IJzeren tafelblad met 28 Hollandse 19e eeuwse blauwe bloempot tegels. Afmeting: 93 x 53 cm. In goede staat.

2x Oude Japanse bloempotten met glasbloemen
Starting price 60 EUR

Twee oude Japanse cloisonne bloempotten met glas en natuurstenen bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

Lot met vier waaiers
Starting price 40 EUR

Lot van vier oude waaiers. Eén maal Frans. Drie maal China. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 35 cm. In goede staat.

Oud Chinees juwelenkistje
Result: 40 EUR

Oud houten Chinees juwelenkistje met emaille plaqettes. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 16 x 12 cm. In goede staat.

2x Oude lampen (naar Moreau)
Starting price 70 EUR

Twee oude kunststof lampen. Naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Tweede helft 20e eeuw. Vingers beschadigd. Afmeting: H 72 - 73 cm. In redelijke staat.

Originele Chinese muts
Starting price 35 EUR

Originele oude Chinese handgeborduurde traditionele muts. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.

Antieke lampenvoet, 1920
Starting price 70 EUR

Antieke handbeschilderde porseleinen lampenvoet met florale/vogel decor. Circa 1920. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Rijstlepel (hoorn)
Result: 35 EUR

Rijstlepel in cassette met zilveren bak en het heft uit hoorn. 24 cm. In zeer goede staat

Spaanse vijzel, 17e eeuw
Result: 50 EUR

17e Eeuwse Spaanse bronzen vijzel met ribben. Stamper, 18e eeuw. Afmeting: 7,3 x 11,8 cm ø. In goede staat.

Oude Japanse benen inro
Starting price 60 EUR

Oude Japanse benen inro met bamboe decor. Afmeting: 6,3 x 4 x 3 cm. In goede staat.

Antiek wandkleed met religieuze voorstelling, 1900
Starting price 100 EUR

Antiek wandkleed met religieuze voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 150 x 130 cm. In goede staat.

Petroleumlamp, 19e eeuw
Result: 70 EUR

19e Eeuwse Franse handgeschilderde porseleinen petroleumlamp met messing. Later geëlektrificeerd. Eén chip bij basement. Afmeting: 80 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Japanse bij, 1900
Starting price 70 EUR

Antieke Japanse koperen met ijzeren bij. Speld voor gevechtskledij. Jizai Okimono. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.

2 Antieke vaasjes, 1900
Result: 150 EUR

Twee antieke porseleinen met cloisonne en albast vaasjes. Met handbeschilderde putti decors en florale cloisonne. Gesigneerd A. Afmeting; 17,5 cm. In goede staat.

Oud gestoken masker
Starting price 30 EUR

Oud mahoniehouten gestoken masker. 20e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Stel antieke bronzen kandelaren
Result: 160 EUR

Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren met graveringen. Circa 1820. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Franse bureauset, 1900
Result: 40 EUR

Franse gesigneerde mahoniehouten bureauset. J.M. Pahlard - Paris. Met messing rand, twee kristallen inktpotten (chips), niet origineel. Plus Jugendstil schaar en brievenopener. Afmeting: 5 x 29 x 17 c...

Tibetaanse sieradenkist
Starting price 50 EUR

Tibetaans beschilderde sieradenkist met lades, klapdeksel, florale en draken decor. In goud geschilderd. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Koffiekan met Chinese voorstelling
Starting price 110 EUR

19e Eeuws beschilderd blikken kraantjeskan met chinoisserie decor. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Oosterse messing bloempot
Result: 250 EUR

Oosterse twee-delige messing bloempot op cobra-slangen basement. India? 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 40 x 44 cm. In goede staat.

Antieke Haller kachel, 1900
Result: 30 EUR

Antieke zwart geëmailleerde kachel. Original Haller. Circa 1900. Afmeting: 71 x 26 cm ø. In goede staat.

Antiek Chinees ivoren krekelei, 1900
Result: 150 EUR

Antiek Chinees ivoren krekel-ei met schroefdraad. Twee-delig. Opengewerkt. Circa 1900. Afmeting: 7 x 4,5 cm ø. In goede staat.

3x Oude/antieke etalage koppen
Result: 120 EUR

Drie oude/antieke etalage koppen. Divers. Circa 1930 en later. Diverse materialen. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.

Metalen miniatuur harnas
Starting price 60 EUR

Metalen miniatuur harnas met hellebaard. 21e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kist
Starting price 40 EUR

Antieke Chinese spaanhouten drie-delige kist met hengsel en ijzeren nagels. Afmeting: 39 x 42 x 28 cm. In goede staat.

Tafellamp
Result: 40 EUR

Compositie metalen tafellamp. Beschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

2 Marmeren inktpotten
Result: 30 EUR

Twee antieke marmeren inktpotten. Circa 1920 - 1930. Eén maal wit/grijs met kristallen inktpot, chips. Eén maal zwart marmer, goed. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Stoof met ketel
Starting price 40 EUR

Notenhouten theestoof met bandintarsia en antieke koperen ketel. Afmeting: 50 x 36 cm ø. In goede staat.

Grote design lamp
Result: 500 EUR

Grote witte design lamp. Gemerkt Martinelli Luce Design Gae Aulenti. Model 620, Pipistrello. Intalië 1965. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 47 x 47 cm. In goede staat.

Antieke Duitse viool, 1930
Result: 180 EUR

Antieke Duitse viool. Sächs Musikinstrumenten Manufactur Schuster Markneukirchen im Sachsen. 1930. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Antieke deurstopper, 1900
Result: 110 EUR

Zware antieke gietijzeren deurstopper in de vorm van een zwaan. Circa 1900. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Smeedijzeren tafellamp
Starting price 60 EUR

Smeedijzeren tafellamp met glazen bol (niet origineel). 20e Eeuw. Afmeting H 41 cm. In goede staat.

Christoph Palmer lamp
Starting price 350 EUR

Kapitale plafonniere van Christoph Palmer & Co. 60-er Jaren. Messing met glazen pegels. Afmeting: 20 x 40 cm ø. In goede staat.

Antieke Schwarzwald barometer, 1900
Starting price 25 EUR

Antieke notenhouten Schwarzwald barometer met ranken. Circa 1900. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Engelse stickbarometer
Starting price 80 EUR

Engelse mahoniehouten stickbarometer met kwik. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

2x Antiquarische Latijnse boeken
Starting price 50 EUR

Twee antiquarische Latijnse boeken. Eén maal Theologiae Moralis Decologalis pars II. Anthore Benjamin Elbel, gedateerd 1734. Eén maal Sacrosanctum Concilium Triden Tinum. D. Prosperi Farinacii. J.C. G...

Antieke cloisonné dekselpot, 1900
Result: 150 EUR

Antieke Chinees cloisonné dekselpot met vergulde Foo-hond en florale decor. Circa 1900. Afmeting: 27 x 21 cm ø. In goede staat.

2x Hoornen bootjes met figuren
Starting price 35 EUR

Twee Oosterse hoornen boten met benen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.

Chinese bronzen offerkom
Starting price 80 EUR

Vroege antieke Chinese bronzen offerkom. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

Dekseldoos van hoorn of bakeliet
Result: 80 EUR

Oude hoornen of bakelieten dekseldoos met messing bodem en bewerkt deksel. Voorstelling vrijlating gevangenen van Versailles. Afmeting: 2,7 x 7,6 cm ø. In goede staat.

Antieke haardplaat
Result: 130 EUR

Antieke Hollandse gietijzeren haardplaat. Annotatie 1644 Hollandia pro patria. Gerestaureerd. Afmeting: 94 x 72 cm. In goede staat.

3-Delige haard voorzet
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse gietijzeren met messing haardvoorzet. Drie-delig. Afmeting: In goede staat. Afmeting: L 24 - 77 cm.

Antieke haardset, 1900
Starting price 35 EUR

Antieke ijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Vier-delig. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Groot lot mineralen
Starting price 50 EUR

Groot lot diverse mineralen in twee dozen. Circa 40 x 50 x 60 cm. In goede staat.

Oud huisaltaar
Result: 30 EUR

Oud huisaltaar. Paus Piux X. Handmerk. Diorama. Afmeting: 5 x 32 x 24 cm. In goede staat.

Lot antieke carbidlampen
Result: 130 EUR

Lot diverse antieke carbid en petroleumlampen. Groot formaat. Afmeting: circa 17 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Tinnen Gero schaal + trechter
Result: 30 EUR

Antieke tinnen Gero-Holland Art Deco tafelschaal met monogram C.H.J. en steenbok. Chris van der Hoef. Met grote koperen trechter. Afmeting: 15 x 24 cm ø / 43 x 30 cm ø. In goede staat.

2x Antiek tin
Result: 30 EUR

Twee maal antiek tin. Eén maal dekselpot, 18e - 19e eeuw. Eén maal dekseldoos met guirlandes, 19e eeuw. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse bouilloire
Starting price 50 EUR

Antieke Hollandse tinnen bouilloire. J.W. van Buuren. Circa 1900. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Tinnen kraankan + comfoor
Starting price 60 EUR

Beschilderde tinnen kraantjeskan met florale en eenden decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Antieke Majolica hangpetroleumlamp
Result: 40 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Circa 1950. Afmeting: circa 60 x 40 cm ø. In goede staat.

Oude messing tafel olielamp
Result: 40 EUR

Oude messing tafellamp met klauwpoten. Hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 24 cm ø. In goede staat.

Antieke hangpetroleumlamp, 1900
Result: 190 EUR

Antieke hangpetroleumlamp met extra kaarskandelaren. Compositie metaal en messing reservoir. Circa 1900. Afmeting: circa 70 x 70 cm ø. In goede staat.

Antieke paraplubak, 1900
Result: 60 EUR

Antieke kopergeslagen paraplubak met Hollands molen decor en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 50 x 27 cm ø. In goede staat.

2x 19e Eeuwse stijgbeugels
Starting price 50 EUR

Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels. Eén gepoetst, één ongepoetst. Met ornamenten. Afmeting: 13 x 21 x 10 cm. In goede staat.

6-Delige koperen pannenset
Result: 30 EUR

Zes-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: circa ø 15 - ø 24 cm. In goede staat.

Antieke lampenvoet
Result: 40 EUR

Antieke compositie metalen lampenvoet. Jager met boog en vogel op rug. Op natuurstenen basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl tafellamp
Result: 60 EUR

Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 29 cm ø. In goede staat.

Japanse tafellamp, 19e eeuw
Starting price 80 EUR

Grote tafellamp gemaakt van een 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met messing monturen. Afmeting: 80 x 40 cm ø. In goede staat.

Messing Art Nouveau-stijl lamp
Starting price 40 EUR

Messing Art Nouveau-stijl tafellamp. 20e Eeuw. Afmeting: H circa 55 cm. In goede staat.

Antieke palissander reiskist, 1900
Result: 40 EUR

Antieke palissanderhouten reiskist. Circa 1900. Metalen slotplaatje en metalen lijsten missen. Afmeting: 15 x 37 x 27 cm. In redelijke staat.

Antieke granaathuls met voorstelling
Starting price 100 EUR

Groot kaliber, antiek bewerkte messing granaathuls. Met voorstelling van worstelende halfnaakte dames. Afmeting: 8,5 x 13,2 cm ø. In goede staat.

2x Antieke bronzen kandelaren
Result: 30 EUR

Twee antieke bronzen kandelaren met vogels. In 18e eeuwse stijl. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Bronzen penkandelaar
Starting price 130 EUR

18e - 19e Eeuwse Neo Gothische bronzen penkandelaar met leeuwen. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

2x Penkandelaren, 18e eeuw
Starting price 150 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen penkandelaren. Afmeting: H 43 cm. In goede originele staat.

2x Antieke Hollandse bronzen kandelaren, 17e - 18e eeuw
Starting price 90 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren. 17e -18e Eeuw. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.

Oude/antiek Tibetaanse rituele dolk
Result: 250 EUR

Oude/antieke Tibetaanse bronzen, deels vergulde, rituele dolk in houder. Afmeting: L 41 cm. In goede staat.

Antieke Chinese/Tibetaanse bronzen vaas, 1900
Starting price 90 EUR

Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen vaas met monnik. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Oude bronzen Tibetaanse tempelbel
Result: 65 EUR

Oude bronzen Tibetaanse tempelbel met gezichten. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Antieke marmeren Art Deco schaal, 1935
Starting price 150 EUR

Antieke zware groen-marmeren Art Deco schaal met bronzen armaturen, kikkers en ananas. Circa 1935. Chip deksel. Afmeting: 33 x 27 ø. In redelijk/goede staat.

Antieke bronzen fotolijst, 1880
Result: 50 EUR

Antieke bronzen historisme fotolijst met engelen en standaard. Circa 1880. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.

Antieke blikken beschilderde kaarskandelaar
Starting price 250 EUR

Antieke blikken beschilderde kaarskandelaar. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Franse tafellamp, 1900
Starting price 110 EUR

Grote Franse goudkleurige compositie metalen tafellamp met edelman. Circa 1900. Latere elektrificering. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné Geisha
Starting price 175 EUR

Grote Japanse cloisonne Geisha op houten console. 21e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Bavelaar (diorama)
Starting price 300 EUR

19e Eeuwse gesigneerde bavelaar (diorama). Door H. Berck 1865. Landschap met dorp, figuren en vee. Gemaakt van diverse organische materialen. Afmeting: 57 x 49 x 10 cm. In goede staat.

Antiek tafelstuk, 1915
Starting price 90 EUR

Antiek vernikkeld messing tafelstuk met Jugendstil dame. Circa 1915. Kristallen schaal geëtst. Afmeting: 31 x 26,5 cm ø. In goede staat.

2x Antieke schenkkannen
Starting price 150 EUR

Twee grote antieke historisme schenkkannen met cassis-kleurige glazen reservoirs. Deco stukken. Circa 1880. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Bronzen Hoorn des Overvloeds
Starting price 200 EUR

Grote zeldzame antieke historisme hoorn des overvloeds in het brons. Circa 1880. Met amor en duif en octagonaal marmeren basement. Breuk marmer. Afmeting: 61 x 34 x 35 cm. In goede staat.

Chinese gespsluiting met jade
Result: 1.100 EUR

Oude Chinese bronzen gespsluiting met jade. Afmeting: 16 x 4,5 x 1,5 cm. In goede staat.

Antieke piedestal met beeld, 1900
Result: 480 EUR

Antiek vergulde houten piedestal met latere betonnen discuswerper. Circa 1900. Afmeting: 162 x 38 x 30 cm. In goede staat.

Antiek tafelstuk, 1915
Starting price 130 EUR

Antiek compositie metalen tafelstuk. Jugendstil met geisha en parasol. Circa 1915. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaren, 19e eeuw
Starting price 500 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen twee-lichts kaarskandelaren met edelman en edelvrouw. Groen gepatineerd en brons. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Napoleon III bronzen tafelstuk, 1870
Result: 475 EUR

Napoleon III bronzen tafelstuk met Egyptische figuren, ananas en klauwpoten. Met kristallen binnenbak. Circa 1870. Afmeting: 33 x 23 cm ø. In goede staat.