19e Eeuwse Chinese of Japanse bronzen vaas met vuurspuwende draken, florale en vogel decor. Gaatje onderin, ten behoeve van lampenkabel. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke kopergeslagen historisme paraplubak met ranken en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 60 x 34 cm ø. In goede staat.
Antiek ijzeren Jugendstil kledingrek. Circa 1915. Afmeting: 104 x 63 x 40 cm. In goede staat.
Antieke gegraveerde Chinese natuurstenen lachende boeddha met tekens, paradijsvogel gravering. Met bodemstempel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing penkandelaren in Barok-stijl. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken gepolychromeerde apothekers gaper. Krimpnaden. Afmeting: 56 x 26 x 27 cm. In goede staat.
Grote oude Ettienne Aigner lederen dokterstas. 60er-70er Jaren. Afmeting: 45 x 28 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil geëlektrificeerde messing gaslamp met drie contragewichten. Circa 1915. Afmeting: 80 x 60 cm ø.een kapje gelijmd In redelijke staat.
Antieke Schwarzwalder houtgestoken notenhouten dekseldoos met hond op deksel. Sleutel weg. Afmeting: 16 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse tinnen klepkan met schelp-achtige duimrust. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Oude hoornen of bakelieten dekseldoos met messing bodem en bewerkt deksel. Voorstelling vrijlating gevangenen van Versailles. Afmeting: 2,7 x 7,6 cm ø. In goede staat.
Vijftien maal oud Afrikaans. Ondere andere: maskers, stokken, figuren, wandelstokken. Afmeting: 26 - 93 cm. In goede staat.
Antiek geëmailleerd bronzen Russisch reis ikoon. Triptychon. Afmeting: 8 x 19,5 cm. In goede staat.
Twee oude 50er - 60er jaren etalage bustes. Afmeting: 56 - 70 cm. In goede staat.
Oude Hollandse Friese kerfsnede schooltas met schrijftablet. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Groot lot divers antiek koperwerk. Twee dozen vol. Onder andere: Haardset, snotneuzen, aker, pannen etc. Afmeting: 20 - 60 cm.
Antiek vergulde lakstempel in originele cassette. Met florale guilandes. Afmeting: 12 x 6,5 x 5,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten theekist met porseleinen flacons + houder. Handbeschilderd. Eén flacon randschade. Kist intarsia, goed. Afmeting: 15 x 25 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke vier-delige messing haardset. Circa 1900. Afmeting: 67 x 28 x 22 cm. In goede staat.
IJzeren tafelblad met 28 Hollandse 19e eeuwse blauwe bloempot tegels. Afmeting: 93 x 53 cm. In goede staat.
Grote Art Nouveau-stijl beschilderde metalen lamp met marmeren basement. Beschadiging marmer onderrand. Vrouw draagt lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 104 x 32 cm ø. In redelijke staat.
Zeer groot lot oud/antiek divers koperwerk. Onder andere: Ketels, kolenkitten, kandelaren, vijzel, vazen, kanonnen etc. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Achter-glas Pepsi Cola reclame. 60-er Jaren. 'Drink Pepsi Cola een fris genot'. Penguel-Made in France. Afmeting: 18,5 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houten citer met houtsnijwerk op deksel. Historisme. Duitsland. Joseph Kriner Würzburg. Afmeting: 23 x 52 x 6 cm. In goede staat.