Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Figuren bij waslijn. Plus twee boeken. Houttekening op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
C. Kaay. Naïve School, 1967. Dorpsromantiek. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 46 cm. In goede staat.
H. Berlage. 1856 - 1934. Papegaai. Pastel op papier. Afmeting: 29 x 44 cm. In goede staat.
J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Havengezicht Rotterdam. Houtskooltekening op papier. Afmeting: 48 x 28 cm. In goede staat.
C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met citroenen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
P. Hagoort. Naïve School. West-Friese stoomtrein met vuurloze machines, Lutjebroek-Enkhuizen. Olieverf op paneel. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.
E. Knuttel. Circa 1930. Stilleven met aardewerk en groenten. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 38 cm. In goede staat.
Louis Corinth. 1858 - 1925. Duitse School. Handgesigneerd. Im Haus bei Thiele. Lithografie op papier. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.
G. Borchus? 19e Eeuw. Berggezicht Oostenrijk. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.
Twee maal Frederik Lund miniaturen. 1778 - 1823. Kopenhagen. Miniatuur portret officier met onderscheiding + vrouw van adelstand met kroon en sierraden. Louis Seize. Op ivoor. Afmeting: ø 6 cm. In goe...
Jacoba Stuiveling. 1917. Mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 53 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Romeins paar. Met houtgestoken Jugendstil lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 13 cm. In goede staat.
C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Elevator. Rotterdamse haven met diverse boten. Afmeting: 29 x 19 cm. In goede staat.
Pieter van Noort. 20e Eeuw. Huizen langs de Vecht in zomerzon. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 40 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Limited Edition. Nr. 16/199. Boek lezende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie. Mijnwerker met carbidlamp. Litho op papier. Afmeting: 70 x 63 cm. In goede staat.
C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmetig: 13 x 18 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. 21e Eeuw. Den Haag. Strandgezicht Katwijk met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Louis Basset. Franse School. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 40 cm. In goede staat.
Chris Soer. 1882 - 1962. Stadsgezicht Brugge met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Branding op pier. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm.In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Enschede. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.