This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, June 28, 2019 from 18:00

Completed | Default auction

Ongesigneerd, Spelende poezen
Result: 60 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

C. Marijnissen? Hollands ijsgezicht met schaatser
Result: 60 EUR

C. Marijnissen? Hollands ijsgezicht met schaatser. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 10,5 cm. In goede staat.

H. Antheunis, Vaas met bloemen
Result: 55 EUR

H. Antheunis. 1905 - 1975. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 42 cm. In goede staat.

Otto Wild, Landschap met coming sheep
Starting price 30 EUR

Otto Wild. 1898 - 1971. Duitse School. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

Jan Volker Duncklenberg, Vrouwelijk naakt
Starting price 70 EUR

Jan Volker Duncklenberg. 1961 Wuppertal. Vrouwelijk naakt. Tekening op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

G. Borchus?, Berggezicht Oostenrijk
Result: 60 EUR

G. Borchus? 19e Eeuw. Berggezicht Oostenrijk. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.

Isaac Israëls, Dame met krant in park
Result: 50 EUR

Isaac Israëls. Gelimiteerde reproductie. Nr. 64/250. Dame met krant in park. Reproductie op papier. Afmeting: 60 x 38 cm. In goede staat.

Naar A. Mauve, Duinlandschap
Result: 100 EUR

Naar A. Mauve. Circa 1900. Duinlandschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Stadsplattegrond Almelo
Starting price 50 EUR

Oude stadsplattegrond van Almelo. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 82 x 55 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Trol met vogel in hoed
Starting price 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. '95. Trol met vogel in hoed. Olieverf op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

A. Sokolov, Meer met steiger
Result: 55 EUR

A. Sokolov. Russische School. Meer met steiger. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 24 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Het alziend oog
Starting price 40 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000 Enschede. Het alziend oog, 1970. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Giorga Guinegault?, Dame met hoedje
Starting price 190 EUR

Giorga Guinegault? Franse School. Circa 1930. Stijl van Jean-Gabriel Domergue. Dame met hoedje. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 46,5 cm. In goede staat.

Jacoba Stuiveling, Mand met bloemen
Result: 160 EUR

Jacoba Stuiveling. 1917. Mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 53 cm. In goede staat.

F. Tiele, Bruggetje bij Giethoorn
Result: 30 EUR

F. Tiele. Circa 1920. Bruggetje bij Giethoorn. Ets op papier. Afmeting: 15 x 20,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Mediterraans stadsgezicht
Starting price 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Mediterraans stadsgezicht met figuren. Acryl op papier. Afmeting: 24 x 34 cm. In goede staat.

Monogram H.V.P., Stilleven met rozen
Starting price 50 EUR

Monogram H.V.P. Art Deco stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In goede staat.

Martin van Waning, Kerkgezicht met figuren
Starting price 20 EUR

Martin van Waning. 1889 - 1972. Kerkgezicht met figuren. Ets op papier. Afmeting: 27 x 32 cm. In goede staat.

Onduidelijk monogram, Boten in haven
Result: 70 EUR

Onduidelijk monogram. Circa 1900. Boten in haven. Afmeting: 33,5 x 38,5 cm. In redelijk/goede staat.

A.E. Otriuyenco, Stilleven met schelpen
Starting price 100 EUR

A.E. Otriuyenco. Russische School. Verso tekst. Stilleven met schelpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Limoges schilderij
Starting price 35 EUR

Oud limoges emaille schilderij. Naar Fauré. La Ferme du plateau. Afmeting: 15 x 18 cm. In goede staat.

Monogram H.W.E., Zandpad met berkenbomen
Result: 40 EUR

Monogram H.W.E. Zandpad met berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm.In goede staat.

Michel Podalka, Florale voorstelling
Starting price 100 EUR

Michel Podalka '76. Florale voorstelling.. Plakaatverf op papier. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

John van 't Slot, Abstract + boek
Result: 75 EUR

John van 't Slot 1970. Abstract werk + boek. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 79 x 60 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse gravures
Result: 90 EUR

Vier 18e eeuwse handingekleurde gravures. Onder andere door Georg Balthasar Probst etc. Eén maal Prospect des Rathhausses zu Osnabrück. Eén maal Gezicht op Vaticaan di Roma. Eén maal Le port du Havre ...

Monogram J.B., Wintergezicht met figuren
Result: 60 EUR

Monogram J.B. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 18,5 x 20 cm. In goede staat.

Sujatno Kompoel, Indonisische haven
Result: 120 EUR

Sujatno Kompoel. 1912 - 1987. Indonesische haven met boten, figuren en ossenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 42 cm. In goede staat.

F. de Greef, Naakte dame in natuur
Result: 100 EUR

F. de Greef. 1963. Naakte dame in natuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Vaas met bloemen
Result: 35 EUR

H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

R. Lichtenstein, Boek lezende vrouw
Result: 400 EUR

Roy Lichtenstein. Limited Edition. Nr. 16/199. Boek lezende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landarbeiders op rijstveld
Starting price 80 EUR

Ongesigneerd. Indonesische School. Verso signatuur Kompoel. Landarbeiders op rijstveld. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

A. Broeckman-Klinkhamer, Wilde bloemen
Result: 65 EUR

Adriënne Broeckman-Klinkhamer. 1876 - 1976. Wilde bloemen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

P. van Wijngaerdt, Landschap boerderij en boom
Result: 100 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Landschap boerderij en boom. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 35 x 30 cm. In goede staat.

J. de Bondt, Edelman te paard
Result: 100 EUR

J. de Bondt. Edelman te paard en voetsoldaat. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 44 cm. In goede staat.

C. Nierop, Stilleven met glas, fruit, koper en tin
Starting price 100 EUR

Cornelis Nierop. 1892 - 1972. Stilleven met glas, fruit, koper en tin. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

C. de Bruin, Landschap met boer en paardenkar
Result: 50 EUR

Cornelis de Bruin. 1870 - 1940. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 50 cm. In goede staat.

L.Scheen, Pin Up
Starting price 160 EUR

Leo Scheen. 20e Eeuw. Pin Up. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Bep Toscani, Abstract
Starting price 40 EUR

Bep Toscani. 2006. Nr. 2 van 15. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 46 x 62 cm. In goede staat.

C. Kaay, Dorpsromantiek
Result: 360 EUR

C. Kaay. Naïve School, 1967. Dorpsromantiek. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 46 cm. In goede staat.

Monogram en 1940, Stilleven perziken
Starting price 80 EUR

Monogram en 1940. Stilleven met perziken. Olieverf op linnen. Afmeting: 37,5 x 26,5 cm. In goede staat.

Cehokoc Ocpopin? Landarbeiders aan het hooien
Result: 50 EUR

Cehokoc Ocpopin? Russische School. Kyrillisch. Landarbeiders aan het hooien. Ets op papier. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.

E. Hoogewijs, Landschap met molen
Starting price 150 EUR

Emile Hoogewijs. Circa 1915. Landschap met molen. Belgische School. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.

T. Anconé, Herenportret
Result: 50 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Herenportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.

J.H. Vancouver, Stenen brug over rivier
Starting price 100 EUR

J.H. Vancouver. Circa 1900. Stenenbrug over rivier. Aquarel op papier. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

Böhm, Meisje met bloemen
Starting price 250 EUR

Kapitale 19e eeuwse vergulde lijst met 20e eeuwse schildering. Gesigneerd Böhm. Meisje met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.

K. Heijmans, Gezicht op haven van Antwerpen
Starting price 100 EUR

K. Heijmans. Belgische School. Gezicht op haven van Antwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 70 cm. In goede staat.

Wim Steijn, Babyportret
Starting price 100 EUR

Wim Steijn. 1914 - 1980. Babyportret. Elby 1938. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 37 cm. In redelijk/goede staat.

3x Naakt studies, (Rusland?)
Result: 150 EUR

Drie maal naakt studies. 20e Eeuw. Rusland?. Olieverf op papier. Afmeting: 53 x 70 cm / 62 x 85 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Spetter kip
Result: 300 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetter kip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Willy Paes, Vaas met rozen
Starting price 150 EUR

Willy Paes. 1942. 1912 Sittard. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 58 cm. In goede staat.

Adriën Barrère, Rechter en advocaten met kookmutsen
Result: 120 EUR

Adriën Barrère. 1877 - 1931. Rechters en advocaten met kookmutsen. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 87 cm. In goede staat.

E. Rabbers, Twee pinken in stal
Starting price 300 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee pinken* in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 26 cm. In goede staat. (*éénjarig kalf).

C. Breitenstein, Kustgezicht met zeilboot
Starting price 100 EUR

Carl Breitenstein. 1864 - 1921. Duitse School. Kustgezicht met zeilboot. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.

J.A.V. Breda, Tromphe L'oeil
Starting price 300 EUR

Bijzondere Tromphe L'oeil aquarel/gravure. Getekend door J.A.V. Breda 1797. Met teksten en landschappen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.

Meta Plückebaum, Twee hondjes
Starting price 150 EUR

Meta Plückebaum. 1876 - 1945. Duitse School. Twee hondjes. Titel: Wer kommt da?. Ets op papier. Afmeting: 27 x 36 cm. In redelijke staat.

J. ter Haar, Herderin met schapen
Starting price 100 EUR

J. ter Haar. Circa 1920. Herderin met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

David Artz, Etend kindje in kakstoel
Result: 900 EUR

David Artz. 1837 - 1890. Etend kindje in kakstoel. Olieverf op paneel. Afmeting: 21,5 x 16 cm. In goede staat.

J. Vergeer, Molens bij Kinderdijk
Starting price 150 EUR

J. Vergeer. Circa 1940. Molens bij Kinderdijk. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 136 cm. In goede staat.

A.R. Mauve, Rotsbranding
Starting price 150 EUR

Anton Rudolf Mauve. 1876 - 1962. Rotsbranding. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Lutterzand
Starting price 150 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groene staat Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

19e Eeuws kerkelijk ikoon
Result: 50 EUR

19e Eeuws Neogotisch kerkelijk ikoon. Schilderstuk met bladgoud in eiken lijst. Afmeting: 90 x 62 x 50 cm. In goede staat.

Charles Kvapil, Vaas met rozen
Starting price 400 EUR

Charles Kvapil. 1884 - 1957. België. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Landschap met wasvrouw
Result: 60 EUR

Petrus Paulus Schiedges. 1812 - 1876. Landschap met wasvrouw. Pastel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Vogel met slang
Starting price 150 EUR

Guillaume Corneille '93. 1922 - 2010. Vogel met slang. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 19 cm. In goede staat.

W. Verschuur jr., Studie paardenhoofd
Result: 50 EUR

Wouterus Verschuur jr. 1841 - 1936. Studie paardenhoofd. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 14 cm. In goede staat.

G. Corneille, Twee duiven
Result: 80 EUR

Guilliaume Corneille '98. 1922 - 2010. Nr. 194/200. Twee duiven. Lithografie op papier. Afmeting: 34 - 43 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, 19e eeuw
Result: 60 EUR

19e Eeuws Russisch ikoon met afneembaar messing front, daaronder mooie beschildering van een heilige met symbolen. Afmeting: 17,5 x 12,8 x 1,5 cm. In goede staat.

C. Cornelis, Stilleven met citoen, oesters, tin en glas
Result: 100 EUR

C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met oesters, citroen, tin en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

A. Partycki, Dame met draagtassen
Starting price 120 EUR

A. Partycki. 21e Eeuw. Dame met draagtassen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 10 cm. In goede staat.

Christian Stemmeler, Duits stadsgezicht
Starting price 150 EUR

Christian Stemmeler. 1928 - . Duitse School. Duits stadgezicht met vakwerkhuizen en vele figuren. Oieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands riviergezicht
Starting price 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 23 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Fantasie figuur
Starting price 300 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur. Acryl op papier. Afmeting: 18,5 x 27 cm. In goede staat.

J.J. Voskuil, Hollands zomers landschap
Starting price 200 EUR

J.J. Voskuil. 1897 - 1972. Hollands zomers landschap met korenschoven. Gouache op papier. Afmeting: 64 x 44 cm. In goede staat.

Andre Lambert, Frans havengezicht
Starting price 400 EUR

Andre Lambert. 20e Eeuw. Frans havengezicht met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 55 cm. In goede staat.

Wilhem Steelink, Boer bij schaapskudde
Starting price 600 EUR

Wilhelm Steelink. 1826 - 1913. Boer bij schaapskudde. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 31 cm. In goede staat.

G. Krol, Twentse boer en boerin op land
Starting price 200 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Enschede. Twentse boer en boerin met paardenkar op het land. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

C. Terlouw, Bosgezicht met beek
Starting price 150 EUR

C. Terlouw. (Kees). 1890 - 1948. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Mogelijk Melgers, Expressionistisch bosgezicht
Starting price 250 EUR

Mogelijk Melgers. H.J. Melgers. 1899 - 1973. Expressionistisch bosgezicht. Gouache op papier. Afmeting: 47 x 34 cm. In goede staat.

J. Hovener, Poezen in interieur
Result: 650 EUR

J. Hovener. Poezen in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 75 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese rolschilderijen
Starting price 200 EUR

Twee oude Chinese rolschilderijen met landschappen decors, tekens en teksten. Afmeting: 155 - 182 cm. In goede staat.

B.H. Bolink, Strandgezicht
Starting price 100 EUR

Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Strandgezicht met schelpenvisser en paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.

R. Dozeman, Haven van Enkhuizen
Starting price 120 EUR

Roel Dozeman. 1924 - . Meppeler School. Haven Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Anton Funke, Stilleven met rozen
Result: 450 EUR

Anton Funke. 1869 - 1955. Groot stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 85 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Boer met paardenkar in duinen
Starting price 850 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Boer met paardenkar in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 52 cm. In goede staat.

3x Antieke miniatuur schilderijen
Starting price 250 EUR

Drie antieke miniatuur schilderijen. * Countesse a Clarendon 1667. * Edelman. *Edelman (iets verpoetst). Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

J. Donna Fecit, Hollands landschap met vaart
Starting price 350 EUR

J. Donna Fecit, 19e Eeuw. Hollands landschap met vaart, molen, figuren en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Dorp op klip
Starting price 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Kyrillisch? Russische School? Dorp op klip en reddingssloep met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 23 cm. In goede staat.

J. Domnech, Stadsgezicht
Starting price 300 EUR

Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In goede staat.

N. Riegen, Engels kustgezicht
Starting price 800 EUR

Nicholaas Riegen. Engels kustgezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 32 cm. In goede staat.

Cor Noltee, Stadsgezicht met tram en figuren
Result: 575 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Stadsgezicht met tram en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Veere-Zeeland
Starting price 1.600 EUR

W.G.F. Jansen. Nagesigneerd. 1871 - 1949. Gezicht op Veere met boten. Gerestaureerd. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

J.H. Doeleman, Hollands wintergezicht met molens
Result: 300 EUR

J. H. Doeleman. 1848 - 1913. Hollands wintergezicht met molens en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 33 cm. In goede staat.

Herman C.A. Paradies, 't Groenendaal Rotterdam
Result: 1.200 EUR

Herman C.A. Paradies. Gezicht op het Groenendaal Rotterdam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

A.J. Groenewegen, Landschap met koeien en kippen
Result: 950 EUR

A.J. Groenwegen. 1874 - 1963. Landschap met koeien en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35,5 x 26 cm. In goede staat.

J. Brooks, Damesportret
Starting price 300 EUR

J. Brooks. Engelse School. Circa 1900. Damesportret met waaier op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 65 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiek St. Nicolaas ikoon
Starting price 1.500 EUR

Zeldzaam antiek Russisch ikoon. St. Nicolaas met twaalf scenes uit zijn leven. Gerestaureerd door Boris Chapouvalcon (14.500,=) Diverse stempels etc achterop. Afmeting: 41 x 33,5 x 3 cm. In goede staa...