Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63807, MRCE 185 547-7 en 1x Diesellok 62830, NOB DE2000-03, beide in originele verpakking en in goede staat.
W.O. I Duitse marine verrekijker. Dienstglas 10 x 50, 1550233 M. H/6400. Carl Zeiss Jena. Afmeting: 17 x 18 x 6,5 cm. In goede staat.
Twee antieke bestekkisten met bestek. Onder andere: Vismessen, messenslijpset, vleesvork + mes et cetera. Afmeting: 18 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil messing plafondlamp. Drie-lichts met originele facet geslepen glazen kappen. Circa 1915. Afmeting: 50 x 60 cm ø. In goede staat.
Vier maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: * Drie-delige messing bewerkte tabaksset, circa 1920. * Joodse menora, 20e eeuw. * Jugendstil messing beeldje met kandelaar op marmer. * Koperen theebus,...
Kristallen parfumfles in de vorm van een hoorn met slijpwerk met onedel deksel en hangeroog. Voorzien van binnenstopje. 7 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen koud beschilderde zwavelstokjeshouder in de vorm van een soort papegaai. Circa 1900. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
50er Jaren mahoniehouten naaibox. Afmeting: 48 x 52 x 23 cm. In goede staat.
Oude Duitse globe. Räths Physikalischer Erdglobus Leipzig. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x ø 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken Barok kaarskandelaar met klauwpoten. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen zwavelstokhouder in de vorm van een man met sigaar. Circa 1880. Afmeting: 11 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse gietijzeren kruideniersweegschaal met messing wijzerplaat. Salter Trade Spring Balance. Afmeting: 42 x 41 x 30 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese metalen theepotten met lithografieën. Afmeting: H 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke koperen akers en één steengoed kruik. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse benen kunstwerken met vogels. Circa 1900. Afmeting: 10 x 6 x 7 cm. In goede staat.
Decoratieve eikenhouten plantenbak met smeedijzer. Afmeting: 72 x 45 x 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese messing siervazen met draken en bodemmerk. Circa 1930. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Eikenhouten Amsterdamse School Art Deco spiegel + twee Amsterdamse School kleden. Circa 1930. Afmeting: 62 x 45 cm. / 130 x 80 cm. / 145 x 80 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Japanse of Chinese houten gepolychromeerde marionette figuur. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Lot diverse wanddecoraties. Houtgestoken en compositie. Onder andere: Consoles, putti's et cetera. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.
Oud Balinees houtgestoken opengewerkt paneel met danseres en hert. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 19 x 5 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren. 17e -18e Eeuw. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.
Vier maal antiek schildpad. Bestaande uit: Fotolijst, dekseldoos, portemonnee, visitekaartenhouder. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame ronde bakelieten platenspeler met lederen handvat. Hoedendoos grammofoon met versterker. Type 952A. 1933 - 1938. Afmeting: 20 x ø 26 cm. In goede staat.
Antieke hardhout gesneden Momento Mori schedel. Uiterst gedetailleerd met beweegbare kaak en tanden van been. Afmeting: 7 x 5,5 x 7,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws houtgestoken Korinthische capitel met latere ophangsysteem. Afmeting: 25 x 30 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuws palissanderhouten documentenkist met parelmoer inleg. Afmeting: 11 x 25 x 18 cm. In goede staat.
Zeven antieke Oosterse bronzen olielampjes. Divers. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen waterpot met salamander en bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 12,5 cm. In goede staat.
Grote marmeren baluster-vormige zuil of tafelpoot. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x ø 36 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws handbeschilderd dekselvat met florale/boerderij/boot decor. Annotatie 1753. Afmeting: 25 x ø 19 cm. In goede originele staat.
L. Lambert. 21e Eeuw. Vele spelende figuren op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30,5 x B 40,5 cm. In goede staat.
J. Damstra. Hollandse School. Landschap met windmolens en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.
Naar Duchattel. Circa 1900. Poldergezicht met sloot en windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 17,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
W. Horselenberg. 1881 - 1961. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 38 cm. In goede staat.
P.M. Hendriks. Landschap Giethoorn. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 62 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Portret Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerd J. Emmerik. 19e Eeuw. Havenmonding met Hollandse schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 71 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
van Huffel. Circa 1930. Boerderij met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.
Oud Limoges emaille schilderij. Door A. Bureau emailleur D'art. Landschap met bloesemboom en paard bij drenkbak en boerderij. Afmeting: 31 x 21 cm. In goede staat.
John Bevort. Opvliegende eenden bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 115 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e eeuw. Stilleven met citroen, tin en roemer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling, 1962. 1932 - 2013. Fruits de Mer. Naakte vrouwen in duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 56 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
A. v.d. Weele. 20e Eeuw. 19e Eeuwse Hollandse ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee pinken* in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 26 cm. In goede staat. (*éénjarig kalf).
Reint Withaar. Boerderij met boer en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Schipbreuk aan de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x 40,5 cm. In goede staat.
K. Bender. Tweede helft 20e eeuw. Hollands ijsgezicht in de stijl van de 19e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
J.C. Roelandse. 1888 - 1978. Havengezicht Amsterdam. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 14 cm. In goede staat.
Mogelijk Walesse Ting. Chinese stempel rechts boven. Twee vrouwen met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 44 cm. In goede staat.
Adri Bleys. 1877 - 1964. Volendamse visser in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Adri Bleys. 1877 - 1964. Volendamse visser schilt aardappelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Marius Bauer. 1867 - 1932. Portret Mata Hari. Uit de vroege periode dat hij met Isaac Israëls heeft gewerkt. Olieverf op karton. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In goede staat.
Zilveren snekhorloge, 925/000, voorzien van een bewerkte beschermkast voorzien van een gedreven voorstelling met figuren aan de achterzijde. Het horloge is voorzien van een wit emaille wijzerplaat met...
Kristallen lepelvaasje en een mandje met zilver, voorzien van diverse lepels en prikkers. Lepelvaasje met zilveren rand en gevuld met plated vorkjes en een rond kristallen mandje met zilveren beugel m...
Twee zilveren lepels, 800/000, Art Deco, een soepsleef en een groentelepen met strakke gevormde steel voorzien van monogram KB. MT.: Franz Bahner, Dusseldorf. 20-35cm. totaal ca 258 gram. In goede sta...
Zilveren schaal, 800/000, rond model met opstaande rand met een getorste bewerking. MT.: Bleyer jr. Chemnitz. ø18x9cm. ca 290 gram. In goede staat
Zilveren collier en armband, 925/000, een verlopend koordcollier, 4-7,5mm., met een bijpassende armband. 8 mm. Lengte 47 en 21 cm. totaal ca 28,2 gram. In goede staat
Lot zilver met een handspiegel met bewerkte rand, een kristallen inktpot met zilveren kraag en dop en een visitekaarthouder met Jugendstilbewerking. Diverse gehaltes. 17x7cm, ø6,5x9 en 9x6cm. In goede...
Lot zilveren bestek, 833/000, met een morellenlepel met filetrand, 2 vleesvorkjes met getorste steel, briefopener met vrouw met juk, stukje af, suikerlepel met rijksdaalder en 1/2 gulden, en een lotje...
Lot met double zakhorloges, 11 stuks met 6 horlogekettingen. Deels mechanisch en Quarts.
Lot barnstenen sieraden met een ketting, een zilveren hanger en een zilveren ring met barnsteen. Lengte 48cm, 6 cm en ø56. In goede staat
Set met twaalf zilveren lepels, 800/000, voorzien van een puntbak en een steel met getrembleerd hartfilet patroon, voorzien van monogram: JSC. En aan de achterzijde voorzien van gravure B 1898, ( oplo...
Fraai zilveren collier, armband en ring, 835/000, met lapis lazuli. Collier en armand versierd met rechthoekig geslepen lapis lazuli stenen, bij de armband verlopend in breedte, Voorzien van bakslot...
Lot zilver met een vaasje. servetband, vingerhoedbandje, mosterdlepel, 2 specerijenlepeltjes en 3 lepels, waarvan één plated, met bladpatroon. totaal ca 91 gram. In goede staat
Lot met diverse granaatsieraden, 2 chokers, een kruishanger, 3 armbanden en een slavenband. Alles in double
Lot met 3 zilveren ringen met barnsteen, 925/000, ø 52 en 2xø59. totaal ca 15,6 gram. In goede staat
Lot zilver met een zilveren beker, 835/000, tulp model met filetrand, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: W:1956, een tas met zilveren beugel met bloemendecor en ketting, 833/000, MT.: J.J. van d...
Geelgouden hanghorloge aan gourmetcollier, 585/000. Horloge met witte wijzerplaat en een bewerkte kast met bloembewerking en schild. ø 29 mm. Bevestigd aan een gourmetcollier, 52 cm. Veer vast van het...
Geelgouden ring, 585/000, met robijnen.Ring met een bewerkte kop versierd met bladbewerking en groepjes met robijntjes. ø kop van de ring 20 mm, ø 56, ca 5,9 gram. In zeer goede staat
Zilveren miniatuur comfoor met gekartelde rand en geplaatst op 3 poten. Voorzien van ebbenhouten greep. MT.: Arnoldus van Geffen, Amsterdam, ca 1730. 8,5x5x2,3cm. In zeer goede staat
Lot met diverse zilveren sieraden, o.a. hanger lapis lazuli, choker, ring en diverse byoux sieraden met kralen, parels en broches.
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met een strakke band bezet met briljant geslepen diamanten, 5x00.5, in een witgouden zetting. Breedte 3 mm. ø 54 ca 3,8 gram. In goede staat
Lot zilver met een bonbonschaaltje, 800/000, met bloemenrand en voorzien van een golvende beugel. een deksel, 925/000, met diverse deukjes, een vork, puntfilet en een couvert, lepel en vork, met gecon...
Drie zilveren lepels, 2 lepels, 925/000, MT.: H.Momm, Nijmegen, jl.: t:1878 en een lepel, 833/000, MT.: J.W.v.Sull, Geertruidenberg, jl.: K:1819. lengte 20,5 cm. Totaal ca 211 gram. In goede staat
Sierlijke houten doos, 22x29x9cm, gevuld met diverse byoux sieraden, kralen colliers, met schelpen, rozenkwarts, en enkele delen plated bestek.
Drie antieke bijbels, één bijbel, 1868, met een dubbele zilveren sluiting, 833/000, met goud op snee, jl.:u:1879, breuk in de kaft en twee bijbels met omslag met zilveren sluiting met graveerwerk, 188...
Doosje met diverse sieraden, voornamelijk double. O.a. hangers broches en colliers.
Lot met zilveren vorken met 6 taartvorken, 830/000, Wilkens, 2 vleeswarenvorkjes met filetrand en een taartvork Hollands Glad, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 2 taartvorken met floraal decor en é...
Lot zilver met een theezeef met lekbakje versierd met voorstellingen, MT.: J.Vos en Co, Haarlem, jl.: G:1916, een amuselepel met filetrand, MT.:Begeer, Voorschoten, jl.: gekroonde k:1945/1946, 3 theel...
Geelgouden zakhorloge, 585/000, International watch company, Schaffhausen. Rond mechanisch horloge, glas ontbreekt. met metalen stofdeksel. Voorzien van gravure aan de achterzijde: GERHD. JANNINK & ZO...
Gouden oorstekers, 585/000 met diamant en saffier. Oorstekers met witgouden ronde knoppen bezet met een rozet met in het midden een rond gefacetteerde blauw saffier met een rand met diamanten met 9 di...
Twee colliers en een paar oorhangers met goud, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen, ø 3mm, bevestigd een aan geelgouden antieke sluiting met ovaal geschulpt model met graveerwerk, 16x14mm, 34 cm...
Zilveren aspergeschep, 833/000, met half rond blad met gezaagd floraal decor. MT.: A.J. Driesen, Utrecht, jl.: j:1944. 10,5x17,5cm. ca 73 gram. In goede staat
Geelgouden slavenband, 585/000, bolmodel met dopsluiting. Breedte 7 mm. ca 12,6 gram. ø 61x54mm. In goede staat
Acht zilveren visvorken, 833/000, voorzien van een steel met lofje. MT.:P.Baardwijk, Schoonhoven, jl.: C:1937. 18 cm. ca 358 gram. In goede staat
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een vlinder met parelmoer en kleine diamantjes, singlecut. 30x25mm, ca 4 gram. In zeer goede staat
Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig model met zaagwerk met spijlen en parelrand. Geplaatst op een ovale rand met parelbewerking. MT.:J. van der Dussen, Schoonhoven, jl.: G:1916. 13x8x6cm. ca ...
Collier van ovale barnsteenkralen, verlopend in breedte 5x6-21x25mm. lengte 47 cm. ca 29 gram. In goede staat
Zes rijstkommen met Djokja decor, verzilverd. Geplaatst op een ronde voet. 12x5cm. In goede staat