Twee antieke Societe Ceramique kastkommen Maastricht. Decor Dragon. Circa 1900. Eén haarlijn + chip. Afmeting: 11 - 15 ø. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese lachende boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met vrouw en zijs. Circa 1900. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren parfumflacon. Flacon als opgerold bloemblad met draagketting + dop met ketting. Afmeting: flacon 7 cm. Gewicht: circa 15 gram. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Antieke goudkleurige Franse pendule met Sevres porseleinen klokkast. Gerestaureerd. Sevres gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse bronzen discuswerper op marmeren basement. Circa 1930 - 1940. Tekst: Rom Discuswerfer Myron. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Gustav Becker regulateur. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag, bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren, florale en tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco porseleinen reukverdrijver. Pierrot met dame. Circa 1930. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke plated bronzen figuren La Louette Frankrijk. Circa 1880. Jongen en meisje met konijn. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen gecontourneerd schaaltje (pattipan) met zotjes en bloemen decor. Afmeting: 13,2 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Afmeting: 140 cm. In zeer goede staat.
Kleine messing reiswekker met porseleinen plaquettes. Met datum + dagaanduiding. 21e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Franse kolomklok met boulle inleg en parelmoer. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1860. Minimale verlies inleg boulle. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.
Zeer grote 18e eeuwse houtgestoken Corpus Christi met originele polychromie. Eén onderbeen mist + voet beschadig. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.