Antieke Duitse porseleinen Heubach Köppelsdorf pop. Nr. 300.2. Met mohair haar, slaapogen en babylichaam. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten twee-delige boekenkast met breakfront. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 150 x 41 cm. In goede staat.
Drie-delige gietijzeren tuinset. Bestaande uit: Tafel met twee stoelen. Groen van kleur. Plus één extra witte aluminium tuintafel. Afmeting tafels: 60 x 63 cm ø. Afmeting stoelen: 81 x 40 x 40 cm. In ...
Oude Engelse mahoniehouten tilt top tafel met lijstwerk op blad, intarsia en gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 76 cm ø. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Amsterdamse School boekenkast. Circa 1930. Afmeting: 121 x 120 x 30 cm. In goede staat.
Vier zilveren sieraden met lapis lazuli, 925/000. Collier van kralen uit lapis lazuli, ø 6mm, in het midden voorzien van een ovaal bewerkte hanger met lapis lazuli en 3 ringen met lapis lazuli, ø 51/ø...
Steggerda. Circa 1930. Landschap met ven en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke miniatuur schilderijen. * Countesse a Clarendon 1667. * Edelman. *Edelman (iets verpoetst). Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen met landschappen decors, tekens en teksten. Afmeting: 155 - 182 cm. In goede staat.
Choker met granaat, granaatjes gezet in een zilveren montuur, bevestigd aan een venetiaans collier, 333/000. 58 cm. ca 6,3 gram. In goede staat
Kralentas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model met getrembleerde bewerking. Voorzien van ketting. 8x12cm. jl.:S:1902 In goede staat
Harrie Kuyten. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Beschadigd, slecht gerestaureerd. Afmeting: H 56 x B 46 cm. In matige staat.
Omgebouwde 18e eeuwse Hollandse dekenkist naar twee deuren en twee laden. Afmeting: 67 x 110 x 57 cm. In redelijke staat.
Art Deco kristalglazen stopkaraf met zilveren hals. Gehalte 800. Circa 1930. Stop van karaf beschadigd. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in bloemvorm voorzien van 3 gesneden bloedkoralen in de vorm van rozenknoppen. 32x33mm, ca 7,9 gram. In goede staat
Twee maal Shmuel Katz? 1926 - 2010. Joodse figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe eettafel. Circa 1860. Afmeting: H 76 x ø 115 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten schrijfcommode. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 100 x 125 x 60 cm. In goede staat.
H. van Straaten. 1908 - Hollands boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Drie maal oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaaltje met pauwen decor. Bolvaasje met floraal decor. Grote vaas met floraal decor. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Ring met grote bloedkoralen dubbele rozet, versierd met getorste randen. ø rozet 25 mm. l 56 ca 7,8 gram. In zeer goede staat
Drie delen oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met goud en figuren decor. 13-Delige petit Four-set met floraal/goud decor. Mocca kannetje, met floraal/goud decor. Afmeting: 9 - 21 cm. I...
Geelgouden oorhangers, 585/000, met stenen. Oorknoppen met daaraan een hanger met 3 chatons verlopend in grootte met zirconia's. lengte 16 mm. ca 2,2 gram. In goede staat