Franse kolomklok met boulle inleg en parelmoer. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1860. Minimale verlies inleg boulle. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
E. Kalkofen. Duitse School. Circa 1930. Riviergezicht met bootje en fuiken. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Hollands riviergezicht Sloterdijk. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 42 cm. In goede staat.
Fraai zilveren collier, armband en ring, 835/000, met lapis lazuli. Collier en armand versierd met rechthoekig geslepen lapis lazuli stenen, bij de armband verlopend in breedte, Voorzien van bakslot...
Collier van agaat en jadekralen, ø 8 mm, bevestigd aan een zilveren sluiting met jade, 835/000. lengte 80 cm. In goede staat
Oude Chinese lachende boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Zilveren chatelaine, 833/000, schuif, 2 signetten en een sleutel, bevestigd aan een Djokja zilveren rokhaak, 800/000. ca 83,9 gram. Lengte 30 cm. In goede staat
Vroeg 18e eeuwse notenhouten Zaanse klok met wekker. Door Jan Koogies Fecit Wormerveer. Slagwerk op dubbele bel, bronzen sierwerk. Ongerestaureerd. Zoldervondst. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 04160 B, (567) en 1x Diesellok 4154, DB 290 262-5, beide in originele verpakking en in goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Naar Nicolaas Maes. 20e Eeuw. Man bid voor het maal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Cale ? Circa 1940. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Duitse bronzen discuswerper op marmeren basement. Circa 1930 - 1940. Tekst: Rom Discuswerfer Myron. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen, met een rode kleur, bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, ovaal gecontourneerde vorm met bloedkoraal. ø 6 mm. lengte 50 cm. In goede staat
Vijf etsen van Johan Hemkes. 1894 - Wadden en duin gezichten. Etsen op papier. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Twee loks Trix H0: 1x Diesellok 22449, DR V16 101 en 1x E-lok 22744, Re 4/4 TEE, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43559, Asea 16 2215 en 1x E-lok 43559, ÖBB 1044 100-4, beide in andere verpakking en in goede staat.
Twee zilveren zakhorloges, een Engels zakhorloge en een Duits zakhorloge met witmetalen beschermkast. ø ca 5 cm.
Twee loks Roco H0: 1x 43541, Südostbahn Re 446 448-3en 1x E-lok 43787, NS Cargo 1637, beide in originele verpakking en in goede staat.
Zilveren tasbeugel, 833/000, stuivertjes beugel voorzien van binnenbeugel. Met rokhaak. voorzien van restauratie. 16x17cm. In redelijke staat.
John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.
Antiek bronzen met gietijzeren kanon met draken. Eind 19e eeuw. Afmeting: 24 x 45 x 17 cm. In goede staat.