Zeldzame, vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde bronzen lectura pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 27 x 21 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese staande klok met scheepjesmechaniek en prachtige wijzerplaat. Automaat, molenwieken draaien, maanstand, datum aanduiding, halfuurslag, drie gewichten. Eikenhouten klok...
Zeldzame 18e - 19e eeuwse mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek en seconden aanduiding. Schotel-vormige wijzerplaat. Afmeting: H 275 cm. In goede originele staat.
Franse vuurvergulde bronzen miniatuur pendule met horloge uurwerk (origineel). Circa 1820. Klokkendraagster, vrouwelijke nar. Goede vergulding. Afmeting: 19 x 15 x 7,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde bronzen versieringen + Wedgwood plaquettes. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Louis Seize marmeren lyra pendule met verguld brons. Eén ornament mist. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse albasten schommel-pendule (schaukler) Echappement Brevette. Circa 1870. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Weense tafelklok met handgeschilderd medaillon. Driedaags-uurwerk, halfuur-slag, spillegang. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 41 x 25 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse bronzen lyra pendule met bruin marmer. 21e Eeuw. Afmeting: 61 x 32 x 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Louis Seize staande klok met ijzeren uurwerk en wekkerfunctie. Twee-delig. Afmeting: H 270 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Louis Quinze staande klok met ijzeren uurwerk. Drie-delig. Anno 1770. Afmeting: H 240 cm. In goede staat.
Drie gewichten Duitse koekoeksklok met speeldoos. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten Engelse tafelklok met maanstand en brons. Midden 20e eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
18e Eeuws messing uurwerk van een Engelse staande klok. Gesigneerd Huggin Ashwelthorp. Afmeting: 28 x 27,5 x 15 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse albasten Empire klok. Halfuur-slag, veerslinger. Beschadigingen. Afmeting: 44 - 55 cm. In redelijke staat.
Vroeg 18e eeuwse Duitse staande klok. Anno 1725. Origineel beschilderde klokkast. Uurwerk niet nagekeken op functie. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten Lenzkirch snaarregulateur. Lenzkirch Aug. Nr. 303392. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1870. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Eiken Louis Seize Friese staartklok met dubbele kap. Met maanstand, datum aanduiding en wekker. Circa 1800. Afmeting: 160 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Met bloemenmeisje. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Oude Belgische ijkklok voor duiven klokken. Plasschaert Freres Wachtebeke Belgique. Met sleutels. Circa 1930. Afmeting: 17 x 17 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur parelmoer Vorderzappler klokje. Le Roy a Paris. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse kersenhouten tafelklok met verguld brons. Groot uurwerk, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antieke goudkleurige Franse pendule met Sevres porseleinen klokkast. Gerestaureerd. Sevres gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws verguld latoenkoperen miniatuur Vorderzappler met stolp. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen pendule in 18e eeuwse stijl. met plated cartouches. Achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag op bel. Afmeting; 60 x 38 x 20 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse wit-marmeren Neo Gothische Charles Dix pendule met vergulde slinger en wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén stukje van ornament af, maar erbij. Afmeti...
Kleine messing reiswekker met porseleinen plaquettes. Met datum + dagaanduiding. 21e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Duitse Schwarzwald klok met op metaal geschilderd schilderij landschap. Met halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Franse wit-marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde ornamenten. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans antiek Carrara marmeren klokkenstel met goudkleurig compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse keramieken bakkersklok met distel decor en compositie metalen versieringen. Acht-daags stil uurwerk. Afmeting: 38 x 27 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen klok. Been kind gerestaureerd. Voet vrouw gerestaureerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder messing Jugendstil klok. Circa 1915. Afmeting: 37 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Messing reiswekker met Reuge speelwerk. Gemerkt Mercedes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil vrijslinger met kroon. Circa 1915. Afmeting: 85 cm. In zeer goede staat.
Oude notenhouten zaagklok. 20e Eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, wekker en bruidskrans. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Cloisonne tafelklok met messing en porseleinen plaquettes en zuilen. 21e Eeuw. Batterij uurwerk met centrale secondenwijzer. Klok is van mooie kwaliteit. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwald Jugendstil klok met figuren voorstelling. Circa 1915. Afmeting: 39 x 16 x 11 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse zwart marmeren pendule met compositie metalen figuren. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 x 42 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke tafelklokjes. Circa 1900. Eén maal rood marmer met messing, gelijmd. Eén maal Bisquit porselein, Jugendstil, goed. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot horloge-makers onderdelen + uurwerken et cetera. In doos. Afmeting: 24 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans zwart marmeren klokkenstel. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok. Koud beschilderd. Circa 1900. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok. Koud beschilderd. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Mooie patina. Afmeting: 154 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Afmeting: 140 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Afmeting: 150 cm. In goede staat.
Antieke Franse wit marmeren pendule in Louis Seize-stijl. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met vrouw en zijs. Circa 1900. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Neo Gotische messing belvormige tafelklok met druivenranken, figuren. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, emaille cartouches, stil uurwerk. Afmeting: 20 x 14 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met vogels en hond. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 19e eeuwse staande klok. Huwelijk tussen Schwarzwald uurwerk en Biedermeier berkenhouten klokkast. Wormbeval. Afmeting: 240 x 50 x 26 cm. In matige toestand.
Antieke Franse bureauklok met barometer en thermometer. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Compositie metaal. Afmeting: 37 x 38 x 10 cm. In goede staat.
Gave antieke Duitse notenhouten regulateur met kroon. Circa 1890. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en datumaanduiding + harpslinger. Afmeting: 44 x 28 x 17 cm. In goede staat.
Oude messing Swiza lantaarnklok. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk met wekker. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.
Antiek messing vogelkooi klokje met vogeltje en bol met tijdaanduiding. D.P. No. 60694. Circa 1920. Functie niet getest. Veer goed. Afmeting: 13 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Kleine antieke eikenhouten Engelse staande klok met kwartierslag Westminster. Circa 1920. Afmeting: H 169 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Brise printoniere. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Twee sierstukken zijkanten marmer missen. Afmeting: 62 cm. In redelijk/g...
Duitse regulateur. In notenhout. Model Serpekin. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen klok met muzikanten. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: 29 x 30 x 11 cm. In redelijke staat.
Vergulde houten zonneklok met electrisch uurwerk (accu). 20e Eeuw. Afmeting: ø 44 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen bureauklok met jachthond. Circa 1900. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Eikenhouten staande klok met halfuur-slag op drie gongstaven. Gemerkt Brixon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 185 cm. In goede staat.
Duitse Kieninger staande klok met halfuur-slag op drie gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit vrijslinger met kroon en driekwart zuilen. Circa 1890. Afmeting: 93 cm. in goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Klein deukje wijzerplaat. Afmeting: 40 x 26 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse staande klok. Met eikenhout en mahonie klokkast. Eén-daags. Afmeting: H 226 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand en wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
Antieke Brevette Bulle Clock met wortelnoten klokkast en intarsia. Electrisch. Circa 1920. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stations comtoise met halfuur/slag, vouwslinger, repetitie en ankergang. Afmeting: 40 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Engels uurwerk met snek. Circa 1900. Howard Bro's Liverpool & London. Afmeting: ø 20 cm x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise staande klok met spillegang en grenen klokkast. Afmeting: 228 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans regulateur met kroon. Circa 1890. Afmeting: 75 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse pendule. Circa 1870. Compositie metaal. Nieuwe goudlak, stukje af. Vrouw met fakkel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald schilderijklok met landschap decor. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Gave Franse comtoise wandklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 30 x 16 cm. In goede staat.
Doos met diverse klokken en onderdelen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 49 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans eikenhouten staande klok. Circa 1920. Afmeting: H 198 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Friese Schippertjes klok met eikenhouten klokkast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwald wandklok met wekker en slagwerk op bel. Circa 1900. Afmeting: 35 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Oude schoolklok. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch, compleet met sleutel en slinger. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Twee antieke pendules. Circa 1930. Eén maal Amsterdamse School met Kienzle uurwerk, palissander, één wijzer mist. Eén maal eiken pendule met Pfeilkreuz-uurwerk. Afmeting: 31 - 49 cm. In redelijk/goede...
Oude Schwarzwalder-stijl wandklok. Handbeschilderd. Hollandse Friese voorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag. Afmeting: 39 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten regulateur met Friese beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Duitse onyx bureau wekkerklok. Gemerkt Goldbühl West Germany. 70er Jaren. Afmeting: 15 x 14 x 7 cm. In goede staat.
Eikenhouten jaren 50 tafelklok met Westminster uurwerk, kwartierslag. Gemerkt Bertina. Afmeting: 23 x 27 x 12 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse pendule met figuur. Compositie metaal. Beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Junghans regulateur. In bierverf. Circa 1890. Afmeting: 81 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse eikenhouten Jugendstil regulateur. Circa 1915. Deel houtwerk mist. Afmeting: 70 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek. Door Adam Ley Amsterdam. Met dagaanduiding, decentrale secondenaanduiding en datum. Mooie Barok beschildering. In goede...
Vroeg 18e eeuwse notenhouten Zaanse klok met wekker. Door Jan Koogies Fecit Wormerveer. Slagwerk op dubbele bel, bronzen sierwerk. Ongerestaureerd. Zoldervondst. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Gave originele 18e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met spillegang en snek. Halfuur-slag op bel. Met datum aanduiding. Gegraveerde florale achterplatine W.M. Walker London. Afmeting: 48 x 25 x 17 cm. ...
Originele 18e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met spillegang en snek. Gegraveerde achterplatine. Gesigneerd Burhall Sallop. Halfuur-slag op bel, originele ebonisatie. Afmeting: 45 x 25 x 18 cm. In go...