Grote antieke cloisonne tafelpetroleumlamp met brons. Circa 1900. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Zeer grote vergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaar met vier grote figuren. 19e Eeuw. Afmeting: H 136 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse eikenhouten snijwerken met druivenranken. Duitsland of Frankrijk. Afmeting: 58 x 70 cm. In goede staat.
Antieke klassistische houten piedestal. Circa 1900. Afmeting: H 120 x B 35 x D 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Korinthische zuil. Afmeting: H 175 x ø 15 cm. In goede staat.
Grote antieke houten piedestal. Circa 1920. Wit. Klassisisme. Afmeting: 99 x 50 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Noorse hangtelefoon met houten kast. Aktieselskabet Kristiania Norge. Circa 1930. Afmeting: 73 x 35 x 27 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen twee-lichts kaarskandelaren met edelman en edelvrouw. Groen gepatineerd en brons. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
M.C. Escher ontwerp. Damasten servet met zeepaardjes en vissen. Eindhoven van Dissel en Zonen 1955. Afmeting: 60 x 58 cm. In goede staat.
Twee antieke meerschuimen tabaksmondstukken met origineel lederen foedraal. Circa 1900. Eén maal drinkende dame. Eén maal hondje. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke Duitse Hoorn des overvloeds. Met bronzen versieringen. 'Den Vererlichen Corps Franconia Borussia zu Göttingen S48 83S'. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Antieke Hoorn des overvloeds met verguld brons. Historisme. Circa 1880. Putti op schildpad. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinese Peking cloisonne siervazen. Messing met florale decors. Afmeting: 26 x ø 15,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek ivoren Chinees schaakspel bestaande uit 32 schaakstukken en losse centerpiece danseres. Circa 1900. Wit ivoor en rood gekleurd ivoor. Met antieke glazen stolp. Afmeting: 9 - 23 cm. In ...
18e Eeuwse messing tabaksdoos met religieuze voorstelling en spreuken. Bijbelse tekst. Afmeting: 3 x 7 x 6,5 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde brons met marmeren cassoletten in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee grote Empire-stijl lampenvoeten. 21e Eeuw. Gemarmerd metaal en verguld brons. Zes-lichts. Basements missen. Afmeting: H 85 cm. Verder in goede staat.
Twee zware marmeren Louis Seize-stijl cassoletten met brons. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Hollandse tabakspijphouder met koperbeslag en spreuk + jaartal 1784. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met kinderen. Historisme. Circa 1880. Eén arm gerepareerd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vergulde bronzen kandelaren met putti. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse drie-delige kristalglazen kratervaas met vergulde bronzen ornamenten. Eén chip. Afmeting: 32 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke compositie metalen Jugendstil lamp. Circa 1915. Gesigneerd A. Gretay. Scheur 3 cm in basis. Twee-lichts met opengewerkte koperen kap. Afmeting: 98 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kapitale bronzen Empire-stijl kaarskandelaren met marmeren sokkels. Jongen en meisje. Zeven-lichts. Verguld brons en donkerbrons gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met fraai slot en vergrendeling. Binnenin een extra vak met slot. Afmeting: 40 x 82 x 42 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese lakwerk dekseldoos met gouden decor van draak in de wolken. Craquele. Afmeting: 6 x 53 x 28 cm. In goede staat.
Schitterende 19e eeuwse officierskist met bronzen leeuwen, sierlijsten, intarsia met kariatiden, putti's en officiers portret op deksel. Afmeting: 15 x 34 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde haardvoorzet. Eikenhout. Buiten seizoen decoratie voor openhaard. Hollandse tweemaster met figuren decor. Afmeting: 106 x 65 x 15 cm. In goede staat.
Grote antieke metalen Jugendstil bowlpot met glas. Messing plated. Circa 1915. Enkele chips. In redelijk/goede staat.