Drie 19e eeuwse porseleinen vazen met zijden bloemen en glas onder glazen stolpen. Eén stolp kapot. Afmeting: 32 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Japans ivoren figuur. Japanse oude man met kind en bloesemtak. Op houtgestoken console. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Oosterse coquillanoot met mandje, bewerkt en opengewerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Antiek Oosters ivoren figuur op hoornen basement. Halfnaakte danseressen. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Oosterse bronzen houders. Afmeting: 3 - 21 cm. In goede staat.
Oude Japanse uit been gesneden inro met poezen voorstelling en bamboe. Afmeting: 5 cm. In goede staat.
Groot antiek mahoniehouten scheepsstuurwiel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 102 cm. In goede staat.
Antiek zes-delig gietijzeren met messing haardstel. Circa 1900. Afmeting: 68 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen historisme vuurbokken. Neo Renaissance. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Zes maal miniatuur schilderijen. In houten lijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws messing processiekruis met houten steel. Anno 1837. Afmeting: 220 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Neogotische bronzen deurklopper met Maria. Afmeting: 39 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen historisme, Neorenaissance vijzel met stamper. Circa 1880. Afmeting: 19,5 x ø 24,5 cm. In goede staat.
Engels gehamerd tinnen theeservies op tablet. Civic Penter. Circa 1920. Afmeting: 6 - 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse tinnen historisme houder met twee deksels en hengsel met gravering en feniksen. Schuitvormig. Circa 1880. Afmeting: 14 x 26 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke vroeg 19e eeuwse tinnen kruiken met bodemstempels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.
Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.
Oude koperen hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x ø 37 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Dekseldoos, Friese koperkunst. Bewerkte snotneus. Makkum's tabakspotje. Doofpotje, Tiel-Holland. Afmeting: 5 - 28 cm. In goede staat.
Tien maal messing/brons. Bestaande uit: Oosterse bewerkte tafellamp, dekselschaal, Neogotisch kistje, zeven oosterse vaasjes. Afmeting: 6 - 57 cm. In goede staat.
Drie maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Messing brandewijnkom, A. Raulin Dinant. Drie-delige tabaksset, montage onprofessioneel veranderd. Grote Barok-stijl kaarskandelaar. Afmeting: 18 - 65 cm. In...
19e Eeuwse Engelse roodkoperen kraantjeskan met porselein. Eén chip. Afmeting: 36 x ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke vergulde messing hallamp met facet geslepen glas. Louis Seize-stijl. Circa 1910. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Italiaanse albasten tafellamp met verguld messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 x ø 24 cm. In goede staat.
Drie miniaturen. Twee maal handbeschilderde limoges plaquettes, dames. Eén maal reproductie in houten lijst. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Engelse wortelhouten dekseldoos met mozaïek op deksel. Turnbridge Ware. Circa 1900. Afmeting: 10 x 24 x 19 cm. In goede staat.
Antieke messing bewerkte dekseldoos met porseleinen damesportret. Handgeschilderd. Afmeting: 5 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Twee oude messing kaarskandelaren met putti. In Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse messing kaarskandelaren in Barok-stijl. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Vier antieke messing wandkandelaren. Twee in Barok-stijl. Twee maal historisme (verguld). Afmeting: 19 - 25 cm. In goede staat.
Tien maal divers oud/antiek brons. Onder andere: Heilig water bekers, Oosterse potten en één bronzen lavabo. Afmeting: 5 - 27 cm. In goede staat.
Antieke Tibetaanse bronzen handbel. Klepel vervangen later. Afmeting: 20,2 cm. In goede staat.
1st Class Only Holland Amerika lijn, SS Nieuw Amsterdam scheeps-asbak. Afmeting: 21 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese geëmailleerde vazen met Familie Rose decor. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen tafelstuk. Jugendstil met geisha en parasol. Circa 1915. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Doos vol antieke Chinese zijde gewaden, kleding, schoenen, kleden etc. Kleden tot circa 3 meter. Bijzonder lot handwerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 56 x 22 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde kaarskandelaren met Griekse vrouwen en bloemen. Ongereinigd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Oude/antieke houten Russische kovsch (drankhouder). Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse grote bronzen Empire drie-lichts kaarskandelaren. Deels verguld, deels donker gebruineerd. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse eikenhouten snijwerken met druivenranken. Duitsland of Frankrijk. Afmeting: 58 x 70 cm. In goede staat.
Grote marmeren baluster-vormige zuil of tafelpoot. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x ø 36 cm. In goede staat.
Twee antieke meerschuimen tabaksmondstukken met origineel lederen foedraal. Circa 1900. Eén maal drinkende dame. Eén maal hondje. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude Chinese Peking cloisonne siervazen. Messing met florale decors. Afmeting: 26 x ø 15,5 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde brons met marmeren cassoletten in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee zware marmeren Louis Seize-stijl cassoletten met brons. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met kinderen. Historisme. Circa 1880. Eén arm gerepareerd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Coco de Mére palmenvrucht uit de Seychellen (top doorgezaagd). Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.