Kapitale antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Circa 1800. Met aankoopfactuur 80er jaren villaverkoop Duitsland. Met floraal, goud, vlinders, hagedissen, salamanders en vogels decor. Afmeting...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met Chinese voorwerpen decor. Circa 1900. Gaatje voor stroomdraad. Afmeting: H 75 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke 15e eeuwse Chinees porseleinen Ming schotel. Professioneel gerestaureerd door Koerts Restauraties te Aalten. Decor met zotjes, symbolen en springende paarden. Afmeting: ø 40,3 cm. In ...
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met tuin/insecten decor. Met zilveren montuur. 833/000, met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een dop met bolvorm. Haarlijn. Afmeting: H 20 cm. I...
Monumentale 19e eeuwse rijke Imari porseleinen dekselvaas met ribbels, Foo-hond, florale/paradijsvogel en goud decor. Afmeting: 63 x ø 32 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Mandarijn-kommen met figuren decor. Afmeting: 3,5 x ø 17 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Duitse steengoed baardmankruik. Afmeting: 38 x ø 22 cm. In zeer goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Duitse steengoed baardmankruik. Afmeting: 44 x ø 25 cm. In zeer goede staat.
Duitse Stadt Meissen porseleinen servies. Circa 1930. Bestaande uit: 1x Theekan, melk/suiker set, 6x kop en schotels, 6x borden. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat. 1 kopje gelijmd.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decor en bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: 7,5 x ø 15,6 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal Imari met tuin decor, chip. Eén maal blauw met floraal decor, goed. Eén maal groot blauw met florale decor, goed. Afmeting: ø 21,5 - ø 28 cm. In re...
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bloemvaas decor. Twee borden haarlijn + chip. Twee borden gaaf. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen sierschotels met geisha's in tuin decor en Japanse tekens verso. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse Imari sierschotel met roofvogel en gouden florale decors. Afmeting: 11 - ø 52 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse diepe Chinese schotel met Lange Lijs, zotje decor en swastika's. Afmeting: 6,5 x ø 23,7 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse Chinees porseleinen theepot met figuren decor. Afmeting: 25 x ø 19 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trompetvaas met rondom figuren en florale decors + zes tekens bodemmerk. Haarscheur. Gerestaureerd. Afmeting: 36 x ø 22 cm. In redelijk staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met Lange Lijs en zotjes in landschappen. Zes-tekens. Afmeting: 7,5 x ø 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmutskom met Lange Lijs en zotje decor. Zes-tekens. Afmeting: 7,5 x ø 15,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin decor. Eén goed. Eén haarlijn + chip. Afmeting: ø 37 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren/pagode decor. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decor. Eén beschadigd. Twee met lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met vissers in baai decor. Afmeting: 20 x ø 8,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen schaal met bodemmerk. Met blauwe draak, goud en vlinder decor. Afmeting: 5,5 x ø 19 cm. Professioneel gerestaureerd. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinese Familie Rose vaas met floraal/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws handbeschilderd porseleinen theeservies met blindmerk. Frans fabrikaat. Hollandse beschildering in mangaan. Op deksel suikerpot Utrecht 1882 C.M.V. Fec. Achttien-delig. Enkele chip mogelijk....
Drie maal Duits Rosenthal porselein. Bestaande uit: Beer, Selb Plössberg + twee Studio Line figuren. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Grote Duitse Dresden porseleinen vijf-lichts kaarskandelaar met goud decor en opgewerkte bloemen. Beschadigingen aan bloemen. Afmeting: H 55 cm. In redelijk/goede staat.
Twee-delig Dresden gemerkt porseleinen tafelstuk met bloemen en engelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Grote Duitse Unterweissbach porseleinen siervaas met opgewerkte vogels, insecten, bloemen en goud decor. Drachen model. Eén chip. Afmeting: 43 x ø 40 cm. In goede staat.
Twee grote kobalt blauwe porseleinen dekselvazen. Handbeschilderd met wildvoorstellingen. Gemerkt Frie Onnaing. Circa 1920. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen klok. Gemerkt met een kroon en 1882. Met goud decor, vogels, bloemen opgewerkt. Batterij functie. Eén vogel gelijmd. Circa 1960 - 1980. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Duits terracotta West-Germany Goldscheider vrouwenhoofd. 50er Jaren. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee oude Bing & Grondahl porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal meisje met pop. Eén maal meisje in nachtkleed. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.
Oude Duitse porseleinen Rosentahl vaas. Circa 1980. Handgemalt W.M. Selb. Florale decor met goud. Afmeting: 31 x ø 18 cm. In goede staat.
Zeldzaam veertien-delig Jugendstil Villeroy & Boch visservies met diverse handbeschilderde vis/goud decors. Circa 1915. Afmeting: 23 - 60 cm. In goede staat.
Frankrijk? Antieke porseleinen terrine met onderschaal. Floraal, vogels en goud decor. Gemerkt. Afmeting: 27 x 43 x 29 cm. In goede staat.
19e Eeuws porseleinen theeservies met blindmerk W.G. + C2. Bestaande uit: Theekan, greep gelijmd. Melkkan + suikerpot. Schaal. Zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Twee maal haarlijn. Afmeting...
Groot Duits porseleinen eetservies. Gemerkt A.K. Decor Moosrose. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 9 grote borden, 9 ontbijtborden, 9 soepborden, 9 dessertschalen, 21 kop en schotels, 3 dekselterr...
Twee grote antieke Duitse Jugendstil keramieken vazen. Circa 1915. Gemerkt 'Norich Nürnberg J.V.S.'. Eén vaas beschadigd, andere chip. Afmeting: 47 x 19 x 19,5 cm. In redelijke staat.
Drie oude/antieke beschilderde porseleinen borden met florale en figuren decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Duits serviesgoed. Bestaande uit: 10 Kop en schotels. Gemerkt F of J. Waarschijnlijk Wallendorf? of Ilmenau. Eén schotel chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: circa 6 - 12 cm. In goe...
18e Eeuws Imari porseleinen trekpot met ribbels en florale decor. Dekseltop gelijmd. Afmeting: 11 x 13 x ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Tien delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 9x schotels + 1x tassa. Enkele chips. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale/goud decor. Lowestoft. Afmeting: ø 23,4 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas in Kang Xi stijl. Met floraal/voorwerpen decor. Geen bodemmerk. Afmeting: 30 x ø 11,3 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met peer decor en bodemmerk. Afmeting: 16 x ø 10,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Familie Rose keizer decor. Afmeting: 5 x ø 27,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen penselenpot met decor van rotsachtige baai. Afmeting: 13,5 x ø 11 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Hoge cup op voet met eenden decor. Gelijmd. Chinese kom met figuren decor + bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 10 x ø 15,5 cm / 7 x ø 13,8 cm. Beschadigd. In ...
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen figuur. Glazuurschade, knie en schoen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen penselenpot met bamboe en jonge eendjes decor. Afmeting: 13,5 x ø 10,2 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese jade boeddha op lotusbloem. Eerste helft 20e eeuw. Minimale beschadigingen en chips. Afmeting: 47 x 33 x 9 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen diepe sierschotel met figuren en landschap decor. Afmeting: 7,5 x ø 39,3 cm. In goede staat.
Vier-delig Chinees porseleinen kaststel met floraal decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 18 - 24 cm. Beschadigd. In matige staat.
Grote oude Chinese jade gesneden dubbele beker met grip en draak. Afmeting: 12,5 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen siervazen met florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
Twee mooie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met honingraat vlakken en acht-kantige hals. Met florale/vogel decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen pijpvazen met florale decor. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Zéér grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvaas met florale, figuren en landschap decor. Minimale beschadigingen kraag. Afmeting: 61 x ø 23 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met florale en vogel decor. Afmeting: 62 x ø 26 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Japans goud Imari porseleinen deel servies. Bestaande uit: 9x schotels, waarvan 1 beschadigd, 3x kopjes, waarvan 1 beschadigd, melk + suikerpot, tassa met haarlijn, theepot met rand...
18e - 19e Eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met bloemvaas decor. 1x Randrestauratie. Afmeting: 26,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decor. Bij één vaas rand gelijmd. Afmeting: 33 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zéér grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met zes-tekens bodemmerk. Met vogels in bloesem decor. Afmeting: ø 59 cm. In goede staat.
Twee maal groot Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal balustervaas met figuren/floraal en goud decor. Eén sierschotel. Afmeting: 46 x 24 cm. / ø 37 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws Imari porselein met florale decor. Bestaande uit: Grote kom + bloempot. Afmeting: 6 x ø 17 cm. / 13 x ø 17 cm. In goede staat.
Drie maal Japans goud Imari porselein. Bestaande uit: Twee bloempotten en één knobbelvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.
Antieke lampenkamp met porseleinen buste. Circa 1900. Afmeting: H 20 x ø 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Höchst porseleinen groep. Man mist onderbeen. Afmeting: 4,5 x 6 x 3 cm. In redelijke staat.
Vijf oude diverse porseleinen figuren. Onder andere: Vergulde dame en heer, gemerkt met kroon en F, 20e eeuw, goed. Danseres Thüringen Duitsland, verguld, hand gelijmd. Jongen met vogels, één vingerto...
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Man en vrouw met bloemen. Minimale chip mogelijk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Vier maal oud porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Groep op messing basement, gemerkt met anker, minimale chip bloem. Vrouw op canape, Madame Recamiër, Sitzendorf, hoofd gelijmd. Vrouw ach...
Vier grote oude porseleinen figuren. Bestaande uit: Vrouw met tete à tete, arm af, wel bij. Vrouw met duif en amfora, Kings Porcelaine, amfora beschadigd. Vrouw met windhond en goud. Vrouw met bloemen...
Grote porseleinen figurengroep. Schakende dames. Dresden Art Germany. 20e Eeuw. Beschadigingen aan filigrain jurk. Afmeting: 23 x 32 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van dertien Dresden porseleinen figuren. Duitsland. 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 7 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote porseleinen wandplaquette in Rococo-stijl. Met figuren en rozen opgewerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Grote antieke keramieken bloempot. Rococo-stijl. Circa 1900. Beschadigd. Afmeting: ø 50 x H 44 cm. In redelijke staat.
Zeer grote oude Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor en bodemmerk. Afmeting: 13 x 24,5 x 14 cm. In goede staat.
Drie oude keramieken vazen met verlopen blauwe glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: B en B, V en B, ongemerkt. Afmeting: 16 -30 cm. In goede staat.
Drie maal gemerkt keramiek met glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kalebasvormige vaas met bruin iriserend glazuur, gemerkt Bouffioulx R. Guirin. Bolvaas, blauw-grijs glazuur, Holland H.B. etc. Bruin-bl...
Zes maal keramiek met aardetinten glazuur, waarvan een paar gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek Majolica keramiek. Circa 1900 - 1930. Jugendstil - Art Deco. Onder andere: Sarrequenines, St. Element France. Beide schenkkannen licht beschadigd. Afmeting: 18 - 26 cm. In redelijk/go...
Verzameling van acht geglazuurde keramieken bolvaasjes. Diverse gemerkt, onder andere Texel. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Kapot. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In matige toestand.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren decor + stempels. Afmeting: 6 x ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees porselein. Eén maal 18e eeuws melkkannetje, haarlijnen + reparatie. Eén maal waterbak met groene craquele glazuur. Afmeting: 8,5 - ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met onderkant en bovenkant draken in wolken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34, 7 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met karakter tekens en Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met draken decor. Octagonaal. Chip deksel. Afmeting: 34 x ø 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale, bloesemtak, vogels en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 42 x ø 17,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese vaas met witte craquelé glazuur. Acht-kantig. Afmeting: 16,5 x 13 x 8,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rotsen, figuren en pagodes decor. Met bodemmerk en tekst. Mooie kwaliteit. Afmeting: 20,5 x ø 10 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen kruik met twee oren. Floraal + tekst. Afmeting: 30 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 17 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vogels, insecten en bloesem decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.