This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

3x Oosterse figuren
Starting price 60 EUR

Drie Oosterse figuren. 20e Eeuw. Eén maal boeddha hoorn? Eén maal bronzen olifant. Eén maal bronzen karbouw (waterbuffel). Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1920
Result: 60 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Jongen met doorn in voet. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.

2x Javaanse Djati bustes
Result: 70 EUR

Twee Javaanse Djati houten bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 - 31 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese/Tibetaanse boedhha's
Result: 60 EUR

Twee oude Chinese/Tibetaanse bronzen boeddha's op lotusbloem. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.

2 Zilveren koektrommels Bonebakker
Result: 900 EUR

Stel zilveren koektrommels, 833/000, een rechthoekige trommel en een ronde trommel voorzien van een scharnierend deksel, versierd met een knerrenrand aan de boven en onderzijde. Winkelmerk: Bonebakker...

1 Cent (51x), 1877 - 1944
Starting price 60 EUR

Lot met 1 Cent (51x), 1877 - 1944. In goede staat.

Bronzen figuur, 3 Zingende koorknapen
Result: 880 EUR

Bronzen figuur. Drie zingende koorknapen. Door Stühgen Deutschland Düsseldorf Broncebild Giesserei GmbH. Afmeting: 42 x 30 x 18 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Zeearend
Result: 160 EUR

Art Deco-stijl bronzen zeearend. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Quelliner. Afmeting: 34 x 15 x 10 cm. In goede staat.

Zilveren kaviaarschaal
Result: 1.150 EUR

Fraai zilveren tafelstuk, kaviaarschaal, 925/000, met een rechthoekig basement voorzien van een rand met lambrequindecor en geplaatst op 4 uitgewerkte klauwpoten. Op het basement zitten 2 zilveren hou...

14x 1 Gulden (1907-1944A)
Result: 170 EUR

Kavel met 14 munten van 1 Gulden; 1907, 1914 en 1922 t/m 1944A.

Collier met koraal en zilver
Starting price 80 EUR

Collier, gemerkt Passadiuti, met koraal en zilver vergulde bollen versierd met een gediamanteerde bewerking. ø 14-15mm. Met karabijnsluiting. 46 cm. In goede staat

Gouden ring met diamant, Cartier
Result: 320 EUR

Geelgouden ring, 750/000, Cartier, met diamant. Geelgouden ring, bolmodel met in het midden een briljant geslepen diamant in een gladomzetting, ca 0,12 ct. Breedte ring 6 mm. ø 49. ca 4 gram. regnr: 9...

12x Zilveren munten
Result: 190 EUR

Kavel met 12 zilveren munten 1936 Litouwen, diverse condities.

42x Zilveren munten
Result: 90 EUR

Kavel met 42 diverse zilveren munten waaronder Nederlands Indië 10 cent en 25 Cent. Diverse condities en jaartallen.

42x Zilveren munten
Result: 130 EUR

Kavel met 42 diverse zilveren munten wereldwijd waaronder: Spanje, India, Frankrijk, Italië. Diverse condities.

van Eyck, Duitse jager
Result: 65 EUR

van Eyck. Duitse School. Duitse jager. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

2x Art Deco bronzen presse papier
Result: 150 EUR

Twee bronzen Art Deco presse papier. Uil en teckel. Ontwerp van Johannes Bosma. 1879 - 1960. Gemerkt Jaag. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.

Gouden armband met robijn
Result: 1.100 EUR

Elegante geelgouden armband, 750/000, met robijnen. Brede gouden schakelarmband met gematteerde bewerking. Iedere schakel is voorzien van 2 klauwzetkasten bezet met rond gefacetteerde robijnen, ø 1,7 ...

Gouden Cartier dameshorloge, tank Amerciane
Starting price 8.000 EUR

Geelgouden Cartier dameshorloge, 750/000, model Tank Americaine, met geelgouden band voorzien van een dubbele vouwsluiting. De kast is voorzien van een champagne kleurige wijzerplaat met romeinse cijf...

Zilveren muziekdoos
Starting price 2.200 EUR

Fraai zilveren muziekdoosje, 835/000, Griesbaum, rechthoekig model versierd met rasterdecor en putti, voorzien van voorstellingen met putti aan de zijkanten. Geplaatst op gekrulde poten bevestigd met ...

2x Zilv. kandelaar + 4x servetring
Result: 60 EUR

Lot met twee zilveren kandelaars en vier servetbanden, 835/000, Twee kleine tafelkandelaars op een ronde voet, ø6x4,5cm en 2 vingerdoekringen en 2 servetbanden voorzien van monogramgravures.ø3-5cm. In...

Afrikaanse marmeren damesbuste
Starting price 75 EUR

Afrikaanse marmeren damesbuste. 20e Eeuw. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

18e-19e Eeuws houten figuur
Starting price 450 EUR

18e - 19e Eeuws notenhout gestoken figuur met restvergulding. Romein. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Oosters boeddha beeldje
Starting price 70 EUR

Oud ijzeren Oosters boeddha beeldje. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.