Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
17x Mangaan-kleurige 19e eeuwse wandtegels met bijbelse voorstellingen. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.
Drie 70-er jaren design plateel wandtegels. Eén gemerkt Schäffenacker. Eén gemerkt Soholm Denmark. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vergulde handbeschilderde porseleinen Empire vazen met landschappen/figuren decor. Afmeting: H 33 x ø 12,5 cm. Slijtage aan goud. Verder goed.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.
Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken decor. Eén maal Familie Rose decor, perziken, vleermuizen. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Lot Chinese porseleinen Familie Rose kop en schotels. Drie-delig. Bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Spaanse? porseleinen tafellamp met cherubijnkoppen. Onduidelijk gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x ø 25 cm. In goede staat.
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen decor. Vijf schotels en vier kopjes. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen Familie Rose waterpotje met bodemmerk en goudrand. Afmeting: 6 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Plazuid Gouda keramieken groen geglazuurd theeservies met twee kannen, zes kop en schotels, stoofje. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Zogenoemde papegaaienbeugel met graveerwerk, MT.: Evert van Geelen, Schoonhoven, jl.:k:1869. met rokhaak voorzien van musicerende figuren, MT.: onduidelijk...
Ovaal zilveren dienblad, 835/000, gecontourneerd model met getrembleerde bewerking. 37x27x2cm. ca 629 gram. In goede staat
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille figuren decor. 20e Eeuw. Eén blindmerk. Afmeting: ø 32 - 32 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 750/000, met diamanten. Hartvormige hanger met 16 princes geslepen diamanten, totaal ca 1,12 ct, gezet in een witgouden hartvorm. De rand en de ogen van de hanger zijn in het geelgo...
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Eén chip. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.
Lot met drie zilveren armbanden, een slavenband, platmodel, 925/000, met scharnier en veiligheid, breedte 11mm, een gezaagde klemband, 835/000, breedte 20 mm, en klemband met lederen inleg, 925/000, b...
Fijn gedecoreerde oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Zilveren presenteerschaal, 835/000, ronde schaal met opstaande rand. Voorzien van een hamerslagpatroon. MT.: ø27x1,5cm. ca 400 gram. In goede staat
Twee lage zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet met floraal graveerwerk.ø10x12cm. In goede staat
Antieke Amerikaanse Colt Navy. Cal. 44, New York. Black Powder. Nr. 8120. Met holster. Patent September 10 1850. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.
Engels geweer Martini Henri. Cal. 577. '52. Onschadelijk. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.
Zilveren plaquette, 925/000, Fidia gallery, Verona, rechthoekig model met een vissende vrouw; getekend: San Zeno E I Legati. 8x8cm. ca 150 gram. In goede staat
Grote Indonesische/Javaanse porseleinen schotel met geel/groene glazuur en bodemmerk. Madja Paeit. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.
Zes oude Chinees porseleinen Familie rose kommen met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x ø 19 cm. In goede staat.
Zeven oude teddyberen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
Kavel met 20 (metalen) schaalmodellen van legervoertuigen (voornamelijk tanks), veelal schaal 1:72. Allen nog in originele verpakking.
Zilveren plaquette, 925/000, fidia gallery Verona, met een voorstelling van de Ark van Noach. Getekend: ARCA DI NOE. 8,5x8,5cm. ca 140 gram.
Geelgouden armband, 750/000, B.Sylvain, Paris, met saffier en diamant. Armband met een fijne strakke band, 2,5mm, met in het midden een geelgouden rond element, ø 17 mm, deels gevuld met diamanten en ...
Zilveren beeldje pauw, BWG, op een stok bevestigd op een houten basement Grootte 23x10x7cm ca 229 gram. Deukje aan de onderzijde van de staartveren, verder in goede staat.
Zeldzaam schaakspel Napoleon tegen Rusland. Met keramieken handbeschilderde schaakstukken en wortelhouten schaakbord met bronzen grepen. Afmeting: 21 x 60 x 63 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Hollands plateel. Beschadigingen. Bestaande uit: Schenkkan, Gouda 331 M.B. Amfora vaas, circa 1915, chip bodemrand. Schaal, Plato Holland 883/30 203, gelijmd. Schenkkan, Schoonhoven H...
Twee zeldzame Sherlock Holmes schaakspelen met houten schaakborden en polystone beschilderde figuren. Afmeting: 14 x 50 x 50 cm / 17 x 55 x 55 cm. In goede staat.
Chinees schaakspel met aardewerk figuren en schaakbord welke voorzien is van leder. Afmeting: 15 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Cargo porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands Villeroy & Boch keramieken kaststel. Floraal decor. Circa 1930. Afmeting: 26 - 40 cm. In goede staat.
Australisch schaakspel met polystone beschilderde figuren/dieren + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 14 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule met Oosters decor. Chinese vrouw met Yixing theekan en Chinese boot met figuren op zee. Mooie vergulding. Achtdaags origineel uurwerk met halfuur-slag o...
Duitse eikenhouten L.F.S. pronk-vrijslinger met brons. Historisme. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 240 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken jachtklok met hertenkop, haas en snip. Met emaille cartouches. Circa 1880. Afmeting: 80 x 50 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans Gründerzeit tafelklok met messing. Halfuur-slag op gong. Wijzerplaat craquele. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met spillegang. Mogelijk maandloper. Compleet met bok, sleutel en vouwslinger. Afmeting: 42 x 25 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Zes oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Negen oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten bimbam regulateur. Slingerveer kapot. Circa 1920. Afmeting: 74 cm. Verder in zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen officiersklok met wekker, slagwerk op bel en touwtjesslinger. Afmeting: 19 x 8 x 12 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen lyra pendule met later uurwerk. Functie niet getest. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Zilveren opdienschotel, 835/000, bol model met opengewerkte rand, geplaatst op een ronde voet. ø 22x15 cm. ca 654 gram. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrine-opzetkast op hoge poten met klauwpoten. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 220 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Hoge grote twee-deurs teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 140 x 68 cm. In goede staat.
Rijk, Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met vele lades en geheim vak rechts. Achter gaat open met vergrendeling. Circa 1870. Origineel beslag. Afmeting: 142 x 80 x 130 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van twee veren. 47x11mm, ca 2,4 gram. In goede staat
Bijbel met geelgouden slot, het nieuwe testament, met bruin lederen omslag voorzien van een geelgouden slot met palmetvorm en graveerwerk. 7x12x3cm. In redelijke staat
Zilveren opdienlepel, 833/000, met een rechthoekige bak en een steel voorzien van een dubbele filetrand. MT.: A. Hessels Breda, jl.:D:1838. 28 cm. ca 160 gram. In goede staat
19e Eeuwse Louis Philippe notenhouten voltaire met goede velours bekleding. Met voetenbankje. Afmeting: 117 x 75 x 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.
Hoge teakhouten één-deurs vitrinekast met schappen en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 224 x 77 x 75 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Set gouden sieraden, 585/000, handgemaakt met diamant. Ring, oorstekers en een hanger met witgouden element in een L vorm met geelgouden balkjes en een 4 poot chaton bezet met een briljant geslepen di...
Twee tasjes met zilveren beugel, 833/000. Grote tas met gecontourneerde beugel met floraal decor en putti, voorzien van ketting, MT.: Fa.M. Bijkamp & Co, Steenwijk, jl.: x:1932, 16x22cm en een kleine ...
Lot met zilveren bestekdelen, 835/000 met 5 botermessen, vleesvork, cakevork en 2 lepeltjes. MT.: o.a. Gerritsen en Van Kempen, Zeist, en H.Hooijkaas Schoonhoven. jl.: 1877/ 1933. ca 183 gram. 11-21cm...
Mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1870. Oudere restauraties. Afmeting: 72 x 115 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten schrijfsecretaire met mooie patina en origineel bronzen beslag. Afmeting: 104 x 92 x 45 cm. In goede staat.
Antieke houten piedestal in marmer-look. Circa 1900. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.
Geelgouden jasseroncollier, 585/000, met een double veeroog en eindoog. ø 2,5mm. 45 cm. ca 10 gram. Wat slijtage. In redelijke staat
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met petit point stoffering. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 87 x B 43 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde spiegel. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 85 x B 106 cm. In goede staat.
Twee Oosterse teakhout gesneden bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Oosterse teakhouten salontafel met floraal snijwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen rooktafel. Circa 1930.met daarop 2 messing dekseldoosjes, Afmeting: 60 x ø 61 cm. In goede staat.
Louis Seize-stijl commode. Gefineerd. Circa 1900. Afmeting: 95 x 120 x 64 cm. In goede staat.
Vroege Duitse Biedermeier commode met drie lades. Mahoniehout met intarsia. Circa 1820. Afmeting: 85 x 74 x 47 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse dekenkist met origineel slot. Beslag en slede poten vervangen. Afmeting: 75 x 75 x 148 cm. In goede staat.
Lodereinflesje met goud, 585/000. Kristallen flesje met slijpselwerk op ronde voet met geelgouden kraag en dop, versierd met graveerwerk in meandervorm. De dop is voorzien van een geruit decor. 10 cm....
Zilveren strooier, 925/000, geplaatst op een ronde voet met 2 zilveren gekrulde grepen en een gezaagde strooidop met o.a. gegraveerd rasterpatroon. MT.: William Hutton London, jl.:l:1906. 12x8x24cm. c...
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 2 rijen rond geslepen bloedkoralen, ø 6mm, bevestigd aan een rond slot met bloedkoraal, ø 13 mm. 40 cm. ca 39,5 gram. In zeer goe...
Collier met granaten bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 2 rijen van ovaal gefacetteerde granaten, ø 5 mm, en ronde kralen, bevestigd aan een ronde gouden sluiting, ø 18 mm, m...
Zilveren brillenkoker, 833/000, rechthoekig model versierd met geraveerwerk met meander en gepointilleerd decor. MT.: Gerrit Greup, Schoonhoven, jl.: k:1869. 14,5x3x1,3cm. Voorzien van velouren bekled...
Zilveren asbak, 833/000, rond model met voorstelling met figuren, en biedermeier bewerking. MT.: Fa. Droog, Zegwaart & van de Herwaarde, Haarlem, jl.:M:1947.ø 16 cm. ca 114 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met smaragd. Ring met een slag met in het midden een peervormig gefaceteerde smaragd en aan weerskanten 3 zirconia's. Breedte ring 10 mm. ø 56 ca 3,3 gram. In goede staat
Witgouden rijring, 585/000, met diamanten. Fijne ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,10 ct. Met een holle band. ø 56 ca 1,5 gram. In goede staat
Antiek zakmes met zilveren heft, 833/000, gezaagd met bloemdecor en figuur. Aan één kant bij de aanzet gebroken. 9,5 cm. jl.: Q:1850. In redelijke staat.
Kralentas met zilveren beugel, 833/000, met parelrand en voorzien van floraal graveerwerk. 10 cm. Schoonhoven, in goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Rozetring met in het midden een witgouden rozet met 6 kleine diamantjes en daar omheen een rand met 5 ovaal gefacetteerde smaragden in geelgouden pote...
Geelgouden hanger, 750/000, met amethist. Royale hanger bezet met een grote smaragd geslepen amethist, 13,5x15mm.Grootte hanger 24x29mm. ca 10 gram. In zeer goede staat
Zilveren tasbeugel, 833/000, gecontourneerd model met voorstelling met muziek makende figuren. MT.: A.J.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.: K:1920. Met ketting. 16 cm. ca 119 gram. In goede staat
Zilveren rozenkransdoosje, 833/000, in de vorm van een ei, met scharnier en versierd met getrembleerde bewerking. Midden 19e eeuw. 6x4cm. Een enkel deukje verder in goede staat
Fraaie jade hanger, rond gecontourneerd model met snijwerk van o.a. Chinese tekens en vissen. ø 29 mm. Voorzien van hangeroog.
Parelcollier gemaakt uit vingerparels met daartussen geelgouden geslepen bolletjes en een koraal. Voorzien van een geelgouden bolsluiting, ø 8mm. breedte 20 mm. lengte 43 cm. In goede staat
Zilveren sigarettendoos, 800/000 rechthoekig model versierd met een ribdecor. 9x8cm. ca 84 gram. Voorzien van een vergulde binnenzijde. In goede staat
Antieke notenhouten gebogen commode op hoge poten. Met messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 75 x 34 x 52 cm. In goede staat.
Italiaanse ingelegde Barok-stijl commode met drie lades. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 64 x 32 cm. In goede staat.