This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

Lot Engels keramiek (8x)
Starting price 70 EUR

Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.

17x 19e Eeuwse wandtegels
Result: 180 EUR

17x Mangaan-kleurige 19e eeuwse wandtegels met bijbelse voorstellingen. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.

3x Design wandtegels
Starting price 60 EUR

Drie 70-er jaren design plateel wandtegels. Eén gemerkt Schäffenacker. Eén gemerkt Soholm Denmark. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse Empire vazen
Starting price 500 EUR

Twee grote 19e eeuwse vergulde handbeschilderde porseleinen Empire vazen met landschappen/figuren decor. Afmeting: H 33 x ø 12,5 cm. Slijtage aan goud. Verder goed.

18e Eeuwse Delftse Fayence sierschotel
Result: 350 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.

2x Antiek Delfts Fayence, 1930
Starting price 40 EUR

Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Rozenburg Den Haag vaas, Indisch 469
Starting price 400 EUR

Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.

2x Oud Chinees porselein
Result: 80 EUR

Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken decor. Eén maal Familie Rose decor, perziken, vleermuizen. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Result: 170 EUR

Lot Chinese porseleinen Familie Rose kop en schotels. Drie-delig. Bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Porseleinen tafellamp
Starting price 50 EUR

Spaanse? porseleinen tafellamp met cherubijnkoppen. Onduidelijk gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x ø 25 cm. In goede staat.

Lot 18e Eeuws Chinees porselein
Result: 275 EUR

Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen decor. Vijf schotels en vier kopjes. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.

Oud Chinees waterpotje
Starting price 1.400 EUR

Oud Chinees porseleinen Familie Rose waterpotje met bodemmerk en goudrand. Afmeting: 6 x ø 9,5 cm. In goede staat.

Plazuid Gouda theeservies
Starting price 20 EUR

Plazuid Gouda keramieken groen geglazuurd theeservies met twee kannen, zes kop en schotels, stoofje. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

Tas met zilveren beugel
Result: 80 EUR

Tas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Zogenoemde papegaaienbeugel met graveerwerk, MT.: Evert van Geelen, Schoonhoven, jl.:k:1869. met rokhaak voorzien van musicerende figuren, MT.: onduidelijk...

Zilveren dienblad
Result: 200 EUR

Ovaal zilveren dienblad, 835/000, gecontourneerd model met getrembleerde bewerking. 37x27x2cm. ca 629 gram. In goede staat

2x Oude Chinese borden
Result: 80 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille figuren decor. 20e Eeuw. Eén blindmerk. Afmeting: ø 32 - 32 cm. In goede staat.

Gouden hanger in hartvorm met diamant
Starting price 450 EUR

Geelgouden hanger, 750/000, met diamanten. Hartvormige hanger met 16 princes geslepen diamanten, totaal ca 1,12 ct, gezet in een witgouden hartvorm. De rand en de ogen van de hanger zijn in het geelgo...

18e Eeuwse Chinese vaas
Result: 250 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Eén chip. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.

3 Zilveren armbanden
Starting price 60 EUR

Lot met drie zilveren armbanden, een slavenband, platmodel, 925/000, met scharnier en veiligheid, breedte 11mm, een gezaagde klemband, 835/000, breedte 20 mm, en klemband met lederen inleg, 925/000, b...

Chinese Familie Rose dekselvaas
Result: 375 EUR

Fijn gedecoreerde oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Zilveren ronde presenteerschaal
Starting price 200 EUR

Zilveren presenteerschaal, 835/000, ronde schaal met opstaande rand. Voorzien van een hamerslagpatroon. MT.: ø27x1,5cm. ca 400 gram. In goede staat

2 Zilveren kandelaren
Result: 225 EUR

Twee lage zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet met floraal graveerwerk.ø10x12cm. In goede staat

Amerikaanse Colt .44 New York in holster
Result: 1.400 EUR

Antieke Amerikaanse Colt Navy. Cal. 44, New York. Black Powder. Nr. 8120. Met holster. Patent September 10 1850. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.

Engels geweer
Result: 475 EUR

Engels geweer Martini Henri. Cal. 577. '52. Onschadelijk. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.

Plaquette Fidia Gallery Italy
Starting price 180 EUR

Zilveren plaquette, 925/000, Fidia gallery, Verona, rechthoekig model met een vissende vrouw; getekend: San Zeno E I Legati. 8x8cm. ca 150 gram. In goede staat

Grote schotel, Madja Paeit
Result: 50 EUR

Grote Indonesische/Javaanse porseleinen schotel met geel/groene glazuur en bodemmerk. Madja Paeit. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.

6x Oude Chinese kommen
Result: 60 EUR

Zes oude Chinees porseleinen Familie rose kommen met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x ø 19 cm. In goede staat.

7x Oude teddyberen
Result: 50 EUR

Zeven oude teddyberen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 48 cm. In redelijk/goede staat.

20 Schaalmodellen tanks
Result: 90 EUR

Kavel met 20 (metalen) schaalmodellen van legervoertuigen (voornamelijk tanks), veelal schaal 1:72. Allen nog in originele verpakking.

Zilveren plaquette Arca di Noe
Result: 180 EUR

Zilveren plaquette, 925/000, fidia gallery Verona, met een voorstelling van de Ark van Noach. Getekend: ARCA DI NOE. 8,5x8,5cm. ca 140 gram.

Gouden armband met diamant en saffier
Starting price 650 EUR

Geelgouden armband, 750/000, B.Sylvain, Paris, met saffier en diamant. Armband met een fijne strakke band, 2,5mm, met in het midden een geelgouden rond element, ø 17 mm, deels gevuld met diamanten en ...

Zilveren beeldje pauw
Starting price 175 EUR

Zilveren beeldje pauw, BWG, op een stok bevestigd op een houten basement Grootte 23x10x7cm ca 229 gram. Deukje aan de onderzijde van de staartveren, verder in goede staat.

Zeldzaam schaakspel 'Napoleon tegen Rusland'
Result: 1.000 EUR

Zeldzaam schaakspel Napoleon tegen Rusland. Met keramieken handbeschilderde schaakstukken en wortelhouten schaakbord met bronzen grepen. Afmeting: 21 x 60 x 63 cm. In goede staat.

4x Antiek Hollands plateel
Starting price 55 EUR

Vier maal antiek Hollands plateel. Beschadigingen. Bestaande uit: Schenkkan, Gouda 331 M.B. Amfora vaas, circa 1915, chip bodemrand. Schaal, Plato Holland 883/30 203, gelijmd. Schenkkan, Schoonhoven H...

2x Sherlock Holmes schaakspelen
Result: 375 EUR

Twee zeldzame Sherlock Holmes schaakspelen met houten schaakborden en polystone beschilderde figuren. Afmeting: 14 x 50 x 50 cm / 17 x 55 x 55 cm. In goede staat.

Chinees schaakspel
Result: 55 EUR

Chinees schaakspel met aardewerk figuren en schaakbord welke voorzien is van leder. Afmeting: 15 x 43 x 43 cm. In goede staat.

2x Chinese borden
Result: 50 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Cargo porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

5-Delig V & B kaststel, 1930
Starting price 60 EUR

Vijf-delig Hollands Villeroy & Boch keramieken kaststel. Floraal decor. Circa 1930. Afmeting: 26 - 40 cm. In goede staat.

Australisch schaakspel
Starting price 120 EUR

Australisch schaakspel met polystone beschilderde figuren/dieren + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 14 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Vuurvergulde Franse pendule
Result: 1.400 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule met Oosters decor. Chinese vrouw met Yixing theekan en Chinese boot met figuren op zee. Mooie vergulding. Achtdaags origineel uurwerk met halfuur-slag o...

Duitse L.F.S. pronk-vrijslinger, 1880
Result: 1.000 EUR

Duitse eikenhouten L.F.S. pronk-vrijslinger met brons. Historisme. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 240 cm. In goede staat.

Franse jachtklok, 1880
Result: 250 EUR

Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken jachtklok met hertenkop, haas en snip. Met emaille cartouches. Circa 1880. Afmeting: 80 x 50 x 21 cm. In goede staat.

Antieke Duitse tafelklok
Result: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans Gründerzeit tafelklok met messing. Halfuur-slag op gong. Wijzerplaat craquele. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Antiek Franse comtoise
Result: 150 EUR

Antieke Franse comtoise met spillegang. Mogelijk maandloper. Compleet met bok, sleutel en vouwslinger. Afmeting: 42 x 25 x 15 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Friese staartklok
Result: 160 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

6x Oude wekkers
Starting price 30 EUR

Zes oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

9x Oude wekkers
Result: 30 EUR

Negen oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie bimbam regulateur, 1920
Result: 35 EUR

Mahoniehouten bimbam regulateur. Slingerveer kapot. Circa 1920. Afmeting: 74 cm. Verder in zeer goede staat.

Vuurvergulde officiersklok
Result: 600 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen officiersklok met wekker, slagwerk op bel en touwtjesslinger. Afmeting: 19 x 8 x 12 cm. In goede staat.

Vergulde lyra pendule
Result: 550 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen lyra pendule met later uurwerk. Functie niet getest. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Zilveren opdienschaal met open bovenrand
Starting price 375 EUR

Zilveren opdienschotel, 835/000, bol model met opengewerkte rand, geplaatst op een ronde voet. ø 22x15 cm. ca 654 gram. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Starting price 500 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrine-opzetkast op hoge poten met klauwpoten. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 220 x 150 x 45 cm. In goede staat.

2-Deurs vitrine
Starting price 350 EUR

Hoge grote twee-deurs teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 140 x 68 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire, 1870
Result: 600 EUR

Rijk, Duits wortelnoten Louis Philippe schrijfbureau met vele lades en geheim vak rechts. Achter gaat open met vergrendeling. Circa 1870. Origineel beslag. Afmeting: 142 x 80 x 130 cm. In goede staat.

Gouden veerbroche
Result: 45 EUR

Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van twee veren. 47x11mm, ca 2,4 gram. In goede staat

Bijbel met gouden slot
Result: 50 EUR

Bijbel met geelgouden slot, het nieuwe testament, met bruin lederen omslag voorzien van een geelgouden slot met palmetvorm en graveerwerk. 7x12x3cm. In redelijke staat

Zilveren opdienlepel, 1838
Result: 110 EUR

Zilveren opdienlepel, 833/000, met een rechthoekige bak en een steel voorzien van een dubbele filetrand. MT.: A. Hessels Breda, jl.:D:1838. 28 cm. ca 160 gram. In goede staat

Antieke voltaire + voetenbank
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse Louis Philippe notenhouten voltaire met goede velours bekleding. Met voetenbankje. Afmeting: 117 x 75 x 75 cm. In goede staat.

19e Eeuwse armleunstoel
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.
Result: 250 EUR

Hoge teakhouten één-deurs vitrinekast met schappen en facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 224 x 77 x 75 cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast
Starting price 200 EUR

Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.

Set gouden sieraden met diamant, Perrier
Starting price 400 EUR

Set gouden sieraden, 585/000, handgemaakt met diamant. Ring, oorstekers en een hanger met witgouden element in een L vorm met geelgouden balkjes en een 4 poot chaton bezet met een briljant geslepen di...

2 Tasjes met zilveren beugel
Result: 80 EUR

Twee tasjes met zilveren beugel, 833/000. Grote tas met gecontourneerde beugel met floraal decor en putti, voorzien van ketting, MT.: Fa.M. Bijkamp & Co, Steenwijk, jl.: x:1932, 16x22cm en een kleine ...

Lot zilveren bestekdelen
Starting price 80 EUR

Lot met zilveren bestekdelen, 835/000 met 5 botermessen, vleesvork, cakevork en 2 lepeltjes. MT.: o.a. Gerritsen en Van Kempen, Zeist, en H.Hooijkaas Schoonhoven. jl.: 1877/ 1933. ca 183 gram. 11-21cm...

Mahonie tafel, 1870
Result: 100 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1870. Oudere restauraties. Afmeting: 72 x 115 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Engelse schrijfsecretaire
Result: 250 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten schrijfsecretaire met mooie patina en origineel bronzen beslag. Afmeting: 104 x 92 x 45 cm. In goede staat.

Antieke piedestal, 1900
Result: 125 EUR

Antieke houten piedestal in marmer-look. Circa 1900. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.

Gouden jasseroncollier
Result: 180 EUR

Geelgouden jasseroncollier, 585/000, met een double veeroog en eindoog. ø 2,5mm. 45 cm. ca 10 gram. Wat slijtage. In redelijke staat

Engelse armleunstoel
Result: 80 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met petit point stoffering. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.

19e Eeuwse spiegel
Starting price 100 EUR

19e Eeuwse vergulde Rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 87 x B 43 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1820
Result: 180 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde spiegel. Empire. Circa 1820. Afmeting: H 85 x B 106 cm. In goede staat.

2x Oosterse bijzettafels
Result: 150 EUR

Twee Oosterse teakhout gesneden bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Oosterse salontafel
Result: 105 EUR

Oosterse teakhouten salontafel met floraal snijwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Antieke rooktafel, 1930
Result: 90 EUR

Antieke kopergeslagen rooktafel. Circa 1930.met daarop 2 messing dekseldoosjes, Afmeting: 60 x ø 61 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl commode, 1900
Result: 50 EUR

Louis Seize-stijl commode. Gefineerd. Circa 1900. Afmeting: 95 x 120 x 64 cm. In goede staat.

Duitse Biedermeier commode, 1820
Result: 500 EUR

Vroege Duitse Biedermeier commode met drie lades. Mahoniehout met intarsia. Circa 1820. Afmeting: 85 x 74 x 47 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Duitse dekenkist
Result: 220 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse dekenkist met origineel slot. Beslag en slede poten vervangen. Afmeting: 75 x 75 x 148 cm. In goede staat.

Loderein fles met gouden dop
Result: 100 EUR

Lodereinflesje met goud, 585/000. Kristallen flesje met slijpselwerk op ronde voet met geelgouden kraag en dop, versierd met graveerwerk in meandervorm. De dop is voorzien van een geruit decor. 10 cm....

Zilveren suikerstrooier
Result: 200 EUR

Zilveren strooier, 925/000, geplaatst op een ronde voet met 2 zilveren gekrulde grepen en een gezaagde strooidop met o.a. gegraveerd rasterpatroon. MT.: William Hutton London, jl.:l:1906. 12x8x24cm. c...

Collier van bloedkoralen met gouden slot
Starting price 250 EUR

Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 2 rijen rond geslepen bloedkoralen, ø 6mm, bevestigd aan een rond slot met bloedkoraal, ø 13 mm. 40 cm. ca 39,5 gram. In zeer goe...

Granaat collier
Starting price 150 EUR

Collier met granaten bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 2 rijen van ovaal gefacetteerde granaten, ø 5 mm, en ronde kralen, bevestigd aan een ronde gouden sluiting, ø 18 mm, m...

Zilveren brillenkoker, 1869
Result: 180 EUR

Zilveren brillenkoker, 833/000, rechthoekig model versierd met geraveerwerk met meander en gepointilleerd decor. MT.: Gerrit Greup, Schoonhoven, jl.: k:1869. 14,5x3x1,3cm. Voorzien van velouren bekled...

Zilveren asbak
Starting price 40 EUR

Zilveren asbak, 833/000, rond model met voorstelling met figuren, en biedermeier bewerking. MT.: Fa. Droog, Zegwaart & van de Herwaarde, Haarlem, jl.:M:1947.ø 16 cm. ca 114 gram. In goede staat

Gouden ring met smaragd
Starting price 240 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met smaragd. Ring met een slag met in het midden een peervormig gefaceteerde smaragd en aan weerskanten 3 zirconia's. Breedte ring 10 mm. ø 56 ca 3,3 gram. In goede staat

Witgouden rijring
Result: 110 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met diamanten. Fijne ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,10 ct. Met een holle band. ø 56 ca 1,5 gram. In goede staat

Zilveren zakmes
Starting price 60 EUR

Antiek zakmes met zilveren heft, 833/000, gezaagd met bloemdecor en figuur. Aan één kant bij de aanzet gebroken. 9,5 cm. jl.: Q:1850. In redelijke staat.

Zilveren beugeltas
Result: 30 EUR

Kralentas met zilveren beugel, 833/000, met parelrand en voorzien van floraal graveerwerk. 10 cm. Schoonhoven, in goede staat

Gouden rozetring met smaragd
Starting price 130 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Rozetring met in het midden een witgouden rozet met 6 kleine diamantjes en daar omheen een rand met 5 ovaal gefacetteerde smaragden in geelgouden pote...

Gouden hanger met amethist
Starting price 500 EUR

Geelgouden hanger, 750/000, met amethist. Royale hanger bezet met een grote smaragd geslepen amethist, 13,5x15mm.Grootte hanger 24x29mm. ca 10 gram. In zeer goede staat

Zilveren tasbeugel
Starting price 65 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, gecontourneerd model met voorstelling met muziek makende figuren. MT.: A.J.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.: K:1920. Met ketting. 16 cm. ca 119 gram. In goede staat

Zilveren rozenkransdoosje
Result: 150 EUR

Zilveren rozenkransdoosje, 833/000, in de vorm van een ei, met scharnier en versierd met getrembleerde bewerking. Midden 19e eeuw. 6x4cm. Een enkel deukje verder in goede staat

Jade hanger
Starting price 100 EUR

Fraaie jade hanger, rond gecontourneerd model met snijwerk van o.a. Chinese tekens en vissen. ø 29 mm. Voorzien van hangeroog.

Parel collier
Starting price 140 EUR

Parelcollier gemaakt uit vingerparels met daartussen geelgouden geslepen bolletjes en een koraal. Voorzien van een geelgouden bolsluiting, ø 8mm. breedte 20 mm. lengte 43 cm. In goede staat

Zilveren sigatettenkoker
Result: 35 EUR

Zilveren sigarettendoos, 800/000 rechthoekig model versierd met een ribdecor. 9x8cm. ca 84 gram. Voorzien van een vergulde binnenzijde. In goede staat

Antieke commode, 1900
Result: 60 EUR

Antieke notenhouten gebogen commode op hoge poten. Met messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 75 x 34 x 52 cm. In goede staat.

Italiaanse commode met intarsia
Result: 40 EUR

Italiaanse ingelegde Barok-stijl commode met drie lades. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 64 x 32 cm. In goede staat.