Cassette met verzameling defecte zakhorloges + onderdelen. Afmeting: 29 x 22 x 6 cm. In redelijke staat.
Dirk Jansen. 1878 - 1952. Jongen met geiten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 135 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Vissen onder water. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse gravure. Evangelische kerk Caroli Magni Bremen. Gravure op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.
Antieke geslepen kristallen odeurkaraf. Tien-vlaks met geslepen ster op bodem + geslepen spitse stop. Met 925/000 zilveren montuur. Gemerkt en genummerd 16259 Londen. Anno 1898. Afmeting: 8 x 15 cm. I...
Bruin lederen fauteuil met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 85 x 112 cm. In goede staat.
Plated lepeldoos, rechthoekig model met lijnbewerking, gevuld met 11 zilveren taartvorkjes model puntfilet, zilvergewicht ca 146 gram, MT.: P. van Oostrom, Schoonhoven, 1856-1924. 12 cm. En 1 bijpasse...
Brede zilveren armband, 800/000, panteramodel, mat/poly, met kleine bolletjes langs de randen. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 15,5 mm. Lengte 19 cm. ca 42 gram. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Drie-lichts messing Empire-stijl tafellamp met in hoogte verstelbare lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 30 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Oosterse bronzen houders. Afmeting: 3 - 21 cm. In goede staat.
Simon Kramer. 1940 - 2015. Gezicht op boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met vrouw en gematteerde glazen kappen. Eén restauratie professioneel. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Bruno Jüttner. Duitse School. 1880 - 1965. Vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 91 cm. In goede staat.
Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. 1829 - 1909. Aap is honden aan het luizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse Empire mahoniehouten uittrektafel met kolompoot. Afmeting: 81 x 128 ø cm. In goede staat.
Twee zilveren borstels, 833/000, rechthoekig en ovaal model met voorstelling, jl.:G:1916, en een ovaal zilveren doosje, 800/000, met Djokja bewerking. 12-17cm en 6x4,5cm.
Vijf 835/000 zilveren lepels. Stelen Haags Lofje. Initialen FW achterkant. Mr. J.M. van Kempen en Zn. - Voorschoten. Anno 1880. Afmeting: L 18 cm. Gewicht: circa 210 gram. In zeer goede staat.
Twee maal antiek porselein. Eén maal erotische asbak met vrouw (bewegende benen), goed. Eén maal rookverdrijver schoorsteenveger, gelijmd. Afmeting: 14- 19 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Brede ring met over elkaar lopende banden, waarvan er één bezet met 2 rijen met 25 diamantjes. breedte 7 mm. ø 55 ca 6,2 gram. In goede staat
Engels mahoniehouten damesbureau met florale intarsia. Louis Seize-stijl. Circa 1920. Afmeting: 79 x 47 x 128 cm. In goede staat.
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.