Bruin lederen fauteuil met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 85 x 112 cm. In goede staat.
Lot Chinese porseleinen Familie Rose kop en schotels. Drie-delig. Bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Plated lepeldoos, rechthoekig model met lijnbewerking, gevuld met 11 zilveren taartvorkjes model puntfilet, zilvergewicht ca 146 gram, MT.: P. van Oostrom, Schoonhoven, 1856-1924. 12 cm. En 1 bijpasse...
Brede zilveren armband, 800/000, panteramodel, mat/poly, met kleine bolletjes langs de randen. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 15,5 mm. Lengte 19 cm. ca 42 gram. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse Empire mahoniehouten uittrektafel met kolompoot. Afmeting: 81 x 128 ø cm. In goede staat.
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met malachiet. Collier met lunaschakel, breedte 1,5mm, voorzien van grote ovale hanger met geschulpte rand met graveerwerk en opgesoldeerde versiering, bezet met...
Twee zilveren borstels, 833/000, rechthoekig en ovaal model met voorstelling, jl.:G:1916, en een ovaal zilveren doosje, 800/000, met Djokja bewerking. 12-17cm en 6x4,5cm.
Engels mahoniehouten damesbureau met florale intarsia. Louis Seize-stijl. Circa 1920. Afmeting: 79 x 47 x 128 cm. In goede staat.
Vijf 835/000 zilveren lepels. Stelen Haags Lofje. Initialen FW achterkant. Mr. J.M. van Kempen en Zn. - Voorschoten. Anno 1880. Afmeting: L 18 cm. Gewicht: circa 210 gram. In zeer goede staat.
19e Eeuws Hollands eikenhouten gestoken bordenrek met leeuwenkoppen. Afmeting: 42 x 182 x 10 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Brede ring met over elkaar lopende banden, waarvan er één bezet met 2 rijen met 25 diamantjes. breedte 7 mm. ø 55 ca 6,2 gram. In goede staat
Twee gietijzeren Art Deco boekensteunen. Olifanten. Circa 1930. Later overgeschilderd. Afmeting: 18 x 13 x 12 cm. In goede staat.
Ring, 333/000, met brede band bezet met 3 carree geslepen groene stenen, deels afgesleten. Breedte 12 mm. ø 55 ca 4,0 gram. In redelijke staat
Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken decor. Eén maal Familie Rose decor, perziken, vleermuizen. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Lot antieke naai-necessaires. Onder andere: Been, hoorn en parelmoer. Aantal: 7. Afmeting: 2 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met vrouw met paraplu en hond en een kruiwagen. 4,5x2x4cm en 8x3x4cm. totaal ca 36 gram. In goede staat
Antiek mahoniehouten tafel met twee lades en intarsia piramide fineer op blad. Circa 1890. Afmeting: 72 x 61 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Oosterse hangvitrinekast met front van bladgoud. Afmeting: 73 x 70 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse zwart gepolitoerde bonheur met tollen en kroon. Stukjes kroon los er bij. Circa 1870. Afmeting: 213 x 115 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren plaquette, 800/000, vierkant model, met wijze heren. 4,5x4,5cm. ca 46 gram. In goede staat
Fraaie zilveren soezenmand, 833/000, Art Deco, gezaagd met strakke bloemen en diagonaal lijnenspel. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. De rand van de mand is voorzien van een parelbewerking....
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.