Geelgouden ring, 585/000 en hanger, 333/000, met granaat. Ring met een ovaal gefacetteerde granaat met daarnaast aan weerskanten 3 rond geslepen granaten. Breedte 9 mm. ø 56. En een ovale hanger met i...
Prachtig vier-delig antiek notenhouten historisme Renaissance-stijl schrijfbureau met fratsen, snekken en snijwerk. Met uitschuifbaar blad. Circa 1880. Afmeting: 118 x 87 x 150 cm. In zeer goede staat...
Twee delen antiek glaswerk, met lakstempel voorzien van geslepen greep met zilveren stempel met monogram HB, 7,5 cm, en een schaal uit ijskristal op 3 krulpoten, voorzien van zilveren beugel met grave...
Lot zilver met 6 lepels en 6 vorken, 925/000, model Hollands Glad, MT.: Onduidelijk, Utrecht jl.: t:1878. Eén vork is afwijkend MT.: G.H. Bouscholte, 's Gravenhage jl.:G:1816. 21,5 cm. ca 930 gram. In...
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kan, beschadigd. Twee vaasjes, geel/blauw. Jade schaaltje, haarscheuren. Vier kopjes, divers. Familie Rose kom, gaaf. Rest haarsche...
Bronzen penning door Carcova: "XXV Aniversario de Su Fundacion 1887 Mayo 1912, Banco Popular Argentino", ø69mm en ca. 122gr.
Groot 19e eeuws Engels mahoniehouten kabinet met zijkasten. Uitneembaar in vijf delen. Afmeting: 230 x 250 x 70 cm. In goede staat.
Cassette met verzameling defecte zakhorloges + onderdelen. Afmeting: 29 x 22 x 6 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Empire secretaire met origineel verguld messing beslag en kariatiden. Afmeting: 150 x 98 x 45 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twintig stuks Duits antiek. Divers steengoed, keramiek, grijs/blauwe glazuur. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke sierschotels. Eén maal Villeroy & Boch, circa 1880, minimale chip. Eén maal Delfts met chinoisserie decor, 18e eeuw, chips en haarscheuren. Afmeting: ø 31 - 33 cm. In redelijke staa...
Antiek Weens keramieken figuur. Forel. Keramos Wien. Circa 1930. Afmeting: 21 x 17 x 8 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Bestaande uit: Messing inhaleer apparaat, circa 1920. Zes (835) zilveren gebaksvorkjes in cassette. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Oosterse metalen hanglamp met gekleurd glas. Afmeting: 72 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Afmeting: 45 x ø 37 cm. In goede staat.
Antieke geslepen kristallen odeurkaraf. Tien-vlaks met geslepen ster op bodem + geslepen spitse stop. Met 925/000 zilveren montuur. Gemerkt en genummerd 16259 Londen. Anno 1898. Afmeting: 8 x 15 cm. I...
Fijn gedecoreerde oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Plated lepeldoos, rechthoekig model met lijnbewerking, gevuld met 11 zilveren taartvorkjes model puntfilet, zilvergewicht ca 146 gram, MT.: P. van Oostrom, Schoonhoven, 1856-1924. 12 cm. En 1 bijpasse...
Brede zilveren armband, 800/000, panteramodel, mat/poly, met kleine bolletjes langs de randen. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 15,5 mm. Lengte 19 cm. ca 42 gram. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Eén chip. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse schildpad boulle klok met brons. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Gustav Becker regulateur. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag, bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille figuren decor. 20e Eeuw. Eén blindmerk. Afmeting: ø 32 - 32 cm. In goede staat.