Grote oude Makkumer Fayence Tonca tabakspot. Circa 1930. Afmeting: circa 33 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met floraal decor. 'De Klaauw'. Lichte randschade. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Collier en armband van bloedkoraal. Armband met 3 rijen bloedkoraal, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting, 585/000, met bloedkoraal met veiligheidsketting, 18,5 cm en een collier van bloedkoraa...
Zilveren armband en ring, 925/000, slagmodel met bewerking. David Andersen, Norway. Breedte 11-20mm. ø54. 68x55mm. totaal ca 42 gram. armband iets uit model, verder in goede staat
Twee antieke notenhouten lampenvoeten. Circa 1920. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Duitse Goebel keramieken vaas met messing, Decor naar Claude Monet, Artis Obis. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Twee-gewichten regulateur met donkere kast, gedeeltelijk geeboniseerd (versiering). Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers. Grahma remming. Afmeting: 32 x 117 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig Frans pendule stel. Tweede helft 19e eeuw. Pendule met vrouwfiguur 'Au champ par a de Ranieri'. Met rood marmeren basement en vergulde applicaties. Wijzerplaat met Arabische cijfers en zwar...
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken kuifkast met Korinthische zuilen. Uitneembaar. Afmeting: 173 x 80 x 198 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met een broche met parel en blauwe steen, een grote hanger met filigrain en een paarse steen, vierkante rozetring met blauwe steen, fantasiering met groene stenen en markesiet, d...
Collier van carneoolkralen, ø 12mm, en granaatkralen, ø 7mm, bevestigd aan een zilveren gefacetteerde sluiting met graveerwerk. ø 12 mm. lengte 60 cm. In goede staat
Vier geëmailleerde reclameborden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Landes Brandschaden, Land Feurer Sozietät Sachsen, Allianz Radebeul Dresden, Ösa Versicherungen. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staa...
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met een ronde zetkast voorzien van een gefacetteerde granaat. ø oorknop 10 mm. ca 3,4 gram. In goede staat
Twee houtgestoken consoles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 - 41 cm. In goede staat.
Lot antiek verguld messing kastbeslag. 19e Eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.
Cornelis Koppenol. 1865 - 1946. Schaapsherder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 27 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met oorbel. 2.150 edition, 18b, 3-85 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 62 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Mirage edition inc. Dames buste. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.
Lot sieraden met een parelcollier met zoetwaterparels, zilveren ring met similie, een munt en 4 paar oorclips.
Hollandse eikenhouten chiffonniere met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 160 x 100 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse palissanderhouten Willem III vitrine-opzetkast op kruispoot. Mogelijk Horrix. Circa 1876. Afmeting: 166 x 91 x 43 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken tafel met figuren. Blad later. Afmeting: 70 x 54 cm ø. In goede staat.
Zeer groot Hollands mahoniehouten scheepsstuurwiel. Dubbelman Slikkerveer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 156 cm. In goede staat.