This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

43. Januariveiling 2020

Auction on Friday, January 10, 2020 from 17:00

Completed | Default auction

3-Delig Frans pendule stel
Starting price 160 EUR

Drie-delig Frans pendule stel. Tweede helft 19e eeuw. Pendule met vrouwfiguur 'Au champ par a de Ranieri'. Met rood marmeren basement en vergulde applicaties. Wijzerplaat met Arabische cijfers en zwar...

Parelcollier met goud
Starting price 180 EUR

Collier van parels met een gouden bolsluiting, 585/000. Collier van zoetwaterparels, ø 12 mm met 8 vingerparels, lengte42mm, voorzien van gouden bolsluiting, ø 12 mm. Lengte 42 cm. In goede staat

Parelcollier (paars)
Starting price 100 EUR

Collier met getinte zoetwaterparels en 9 witte vingerparels, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 10 mm. 42 cm. breedte 8-29mm. In goede staat

Gouden armband met gouden penningen
Result: 350 EUR

Bijzondere geelgouden armband met 9 penningen, 585/000. van de levensloop van Beatrix, Juliana en Bernard, verloving Beatrix en Claus, geboorte Willem Alexander. ø 14mm. lengte 19 cm ( 9 en 1 penning ...

Gouden ring met robijn
Starting price 175 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met robijn en zirconia. Ring met rechthoekige kop met 3 banden met carree geslepen robijnen en 2 randen met zirconia's. Kop zit is los gemonteerd op de ring. 10x22mm. ø 53. c...

A. Fürstmann, Bergmeer met huis
Result: 120 EUR

A. Fürstmann. Duitse School. Circa 1880. Bergmeer met huis en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.

J.M. Bach, Dorpsgezicht met figuur
Starting price 100 EUR

J.M. Bach. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuur en kippen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Hollandse kuifkast
Starting price 1.600 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken kuifkast met Korinthische zuilen. Uitneembaar. Afmeting: 173 x 80 x 198 cm. In goede staat.

Duitse School, Berglandschap met waterval
Result: 50 EUR

Duitse School. Circa 1930. Verso onduidelijk tekst. Berglandschap met waterval. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 95 cm. In redelijk/goede staat.

W. Hatebeuk, Stadsgezicht
Result: 40 EUR

W. Hatebeuk. Stadsgezicht. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met rode bessen
Result: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met rode bessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Hollandse chiffonnier, 1820
Result: 150 EUR

Hollandse eikenhouten chiffonniere met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 160 x 100 x 53 cm. In goede staat.

Willem III vitrinekast
Result: 200 EUR

Hollandse palissanderhouten Willem III vitrine-opzetkast op kruispoot. Mogelijk Horrix. Circa 1876. Afmeting: 166 x 91 x 43 cm. In goede staat.

19e Eeuws antiek gestoken tafel
Starting price 160 EUR

Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken tafel met figuren. Blad later. Afmeting: 70 x 54 cm ø. In goede staat.

Antieke Franse eiken jachtkast
Result: 200 EUR

Antieke eikenhouten gestoken Franse jachtkast met draken, roofvogels, getorste zuilen en jachtvoorstellingen. Circa 1880. Afmeting: 140 x 60 x 265 cm. In goede staat.

Mahonie etagere kast, 1870
Starting price 120 EUR

Hollandse mahoniehouten etagiere kast met floraal snijwerk en spiegels. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 200 x 50 x 124 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuwse zilveren lepels
Result: 270 EUR

Vijf 18e eeuwse 925/000 zilveren lepels met initialen C.T. achterkant steel. Met Haags Lofje. Anno 1792. Mr. mogelijk Hendrik de Wint I 's Gravenhage. Lengte: 21 cm. Gewicht: circa 300 gram. In goede ...

Zilveren brandewijnkom
Starting price 250 EUR

Zilveren brandewijnkom, 833/000, met lobben en hamerslag, geplaatst op een ovale voet. Voorzien van grepen met drakenkoppen. MT.: P.Heerens & zn, Schoonhoven, jl.: c: 1962. 19x11x9cm. ca 140 gram. In ...

4x Rococo-stijl stoelen
Result: 100 EUR

Vier antieke notenhouten Rococo-stijl stoelen met goede velours stoffering. Circa 1900. Afmeting: 92 x 40 x 50 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant, Le Chic
Result: 250 EUR

Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een witgouden deel en een geelgouden gespleten deel, waar tussen een briljant geslepen diamant gezet is, 0,25 ct. Merk Le Chic. ø53 ca 2,9 gram. In goede st...

2 Zilveren armbanden
Result: 60 EUR

Twee zilveren armbanden 800/000, gemaakt uit rechthoekige schakels met een floraal decor. Eén armband is voorzien van schuifsluiting. Breedte 13,5 mm lengte 19 cm. MT.: G.Dahlgren & Co, Malmo, jl.: B9...

Witgouden ring met diamant en smaragd
Starting price 500 EUR

Grote witgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant, Ring met rechthoekige kop, 13x20mm, in het midden bezet met 3 rond gefacetteerde smaragden, ø 3 mm, wat bekrast, bevestigd in een 4 chaton, opst...

17e Eeuwse Zeeuwse kast
Result: 750 EUR

17e Eeuwse Zeeuwse Renaissance kast. Eiken met palissander. Met 17e eeuwse sloten. Vier-deurs met dikke kussens en originele bolpoten. Afmeting: 170 x 150 x 62 cm. In goede staat.

Hoekvitrine+kapstok
Result: 80 EUR

19e Eeuwse eikenhouten hoekvitrinekast met Hindelopen beschilderde kapstok. Afmeting: 70 x 57 x 32 cm. / 30 x 110 x 10 cm. In goede staat.