Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/bloempotten decor. Drie maal haarscheuren. Eén met chip. Afmeting: 22 - 23 cm. In matig/redelijke staat.
Lot antiek Japans eierschaal serviesgoed. Gesigneerd. Met figuren decor. Circa 1900. Bestaande uit: 7x kopjes, 5x schotels, 5x deksels. Enkele beschadigingen. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede st...
Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken decor. Eén maal Familie Rose decor, perziken, vleermuizen. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Grote Duitse keramieken herdershond. Circa 1930 - 1940. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 20 x 36 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese houtgesneden bamboe penselenpotten met teksten en landschappen decor. 19e Eeuw. Eén krimpnaad. Afmeting: H 21 x ø 7 cm. In goede staat.
Chinese Yixing trekpot met vlechtwerk decor. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Oude/antieke grote Chinese groene jade drakenvaas met houtgestoken console. Afmeting: 21 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen op sokkels met Amsterdams Bont decor. Eén met haarlijn en één gelijmd. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijke staat.
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille figuren decor. 20e Eeuw. Eén blindmerk. Afmeting: ø 32 - 32 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen rolwagen vaas met bamboe decor. 20e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. ø 17 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schenkkan met goud/tuin decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decor. Drie met haarlijn/beschadigingen. Eén goed. Afmeting: ø 17 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal oud/antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: 2x Republiek knobbelvazen. 1x Familie Rose, vogels/bloesemboom decor, chip. 1x Kantonese penselenvaas met bodemmerk. 1x Familie Rose gemb...
Zeven maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Zes schotels + één kopje. Divers. Bodemmerken. Kopje chip. Twee schotels beschadigd, één schotel chip. Afmeting: 9 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Tien delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Drie kopjes, alle drie hebben chips. Zeven schotels, twee maal haarscheur, één maal chip. Onder andere Kang Xi. Afmeting: 8 - 12 c...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal decor. Chip. Afmeting: 9 x ø 29 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decors. Eén gaaf. Twee met chips. Eén met haarscheur. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Negen antieke Chinees porseleinen borden. Zes maal Familie Noir, bodemmerk, floraal, 19e eeuw, Japan? Drie maal blauw/wit, bodemmerk, floraal, 18e eeuw. Eén chip. Afmeting: ø 18 - 19 cm. In goede staa...
18e - 19e Eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met bloemvaas decor. 1x Randrestauratie. Afmeting: 26,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud/antiek Chinees terracotta lachend varken met medaillon etc. Chip oor. Afmeting: 26 x 30 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee metaalgegoten beelden op marmeren basement. Eind 19e eeuw. Eén maal valkenier te paard. Eén maal hoornblazer te paard. Patina licht afgesleten. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 3 sieraden met turkoois, een zilveren ring, rozetmodel, ø 17 mm, met in het midden een roos uit zilver en daaromheen een rand met turkooisstenen, een staafbroche uit metaal met 4 turkooissten...
Lot antiek verguld messing kastbeslag. 19e Eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Cassette met verzameling defecte zakhorloges + onderdelen. Afmeting: 29 x 22 x 6 cm. In redelijke staat.