Drie maal oud/antiek Chinees jade. Bestaande uit: twee armbanden en één amulet. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.
Zes maal oud/antiek Chinees jade. Amuletten et cetera. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Groot Imari bord, circa 1800, goed. Diepe Imari schotel, haarlijn. Familie Rose bord, gelijmd. Afmeting: ø 21,5 - 24 cm. In matig/goede staat.
Drie oude Chinese vazen. Eén maal met rood glazuur en bodemmerk, goed. Eén maal republiek figuren decor, met bodemmerk, hals gelijmd. Eén maal Kantonese vaas, paradijsvogel decor, met bodemmerk, goed....
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen decor. Vijf schotels en vier kopjes. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en theeglazuur. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen Familie Rose waterpotje met bodemmerk en goudrand. Afmeting: 6 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein met bodemmerk. Eén maal melkglazuur met ribbels. Eén maal blauwe craquele glazuur. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen capucijner kom met Familie Rose floraal decor. Afmeting: 7 x ø 14,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bodemmerk en thee-kleurig glazuur. Binnenin bloem. Afmeting: 5 x ø 8,3 cm. In goede staat.
Plazuid Gouda keramieken groen geglazuurd theeservies met twee kannen, zes kop en schotels, stoofje. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kannetje met Amsterdams' Bont decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke grote Chinese groene jade drakenvaas met houtgestoken console. Afmeting: 21 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse grote Chinese Kanton Familie Rose vazen met figuren. Eén chip. Afmeting: 27 x ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal diverse oude Chinese jade voorwerpen. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen neksteun met slapende zotjes. Afmeting: 15 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Tien maal diverse Chinese kop en schotels. Drie delen gaaf, verder haarlijnen/chip. Afmeting: 7,5 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Twee maal Familie Rose borden, Republiek blindmerk. Eén maal gemberpot. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 - 31 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose drakenvaas met goud-ondergrond en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 51 x 22 cm ø . In goede staat.
Drie delen antiek Perzisch aardewerk. Bestaande uit: Twee vaasjes, waarvan één met randschade. Eén zalfdoosje. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Kom, met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Kom, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In g...
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille figuren decor. 20e Eeuw. Eén blindmerk. Afmeting: ø 32 - 32 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met goudvissen decor en zes tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 29,5 x 31,5 cm ø. In goede staat.
Lot aardewerk/porselein. Bestaande uit: Drie antieke Majolica schotels met floraal decor. Genummerd. Circa 1900. Eén dekseldoos met figuren, tweede helft 20e eeuw. Eén lampenvoet. Duitsland. Circa 193...
Prachtige grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met rondom figuren in coulissen decor. Zes-tekens bodemmerk + collectie zegels. Afmeting: 19 x ø 21,5 cm. In goede staat.
Divers oud Chinees porselein naar oud voorbeeld Qung Lung en Kang Xi stijl. Afmeting: 4 - 31 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese/Japanse kommen. Eén maal 19e eeuw, Imari, floraal/goud decor. Eén maal Kantonees, 19e eeuw, figuren decor. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen trekpotjes. Divers. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Acht oude Chinese snuffbottles. Divers. Onder andere: Porselein, emaille, glas en natuursteen. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen kom met Familie Rose decor, kinderen en kippen rondom. Met bodemmerk + tekst. Afmeting: 7 x ø 15 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Verte vaas met steur decor en tekens. Balustervormig. Afmeting: 34 x 17,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen chicken cup met zeer gedetailleerde beschildering, tekst en bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 7,4 cm ø. In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse octagonale kop en schotel, schotel gelijmd. Drie 19e eeuwse Chinese miniatuur vaasjes, chips. Afmeting: 3,5 - 10 cm. In redelijke staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Twee 18e eeuwse Kang Xi kopjes met peterselie decor + bodemmerk. Eén chip. Eén vaasje, 19e eeuw. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen rolwagen vaas met bamboe decor. 20e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. ø 17 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen quan yin met bodemmerk. 20e Eeuw. Mist topje van vinger. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
12x Oud Chinees keramiek met groene glazuur. Bestaande uit: 11x gemberpot + 1x lelieblad kom met kikker. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Grote Indonesische/Javaanse porseleinen schotel met geel/groene glazuur en bodemmerk. Madja Paeit. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Kapot. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In matige toestand.
Twee antieke Duitse Jugendstil Majolica wandtegels met zwanen decor. Circa 1915. Minimale chip. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Japanse Kutani porseleinen caché pot met figuren en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x ø 28 cm. In goede staat.
Lot porselein/aarderwerk. Bestaande uit: Twee Engelse porseleinen honden, waarvan één staart gelijmd is. Acht Chinese terracotta figuren met glazuur. Afmeting: 5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Delftse porseleinen figuren. Jongen en meisje met manden. Eén hengsel beschadigd. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas op sokkel. Figuren voorstelling, bodemmerk + tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Vijfenveertig stuks diverse antieke porseleinen borden. Onder andere: Japan, Satsuma, Meissen. 19e - 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: ø 18 - 23 cm. In goede staat.
Dertig stuks 19e eeuwse Japanse handbeschilderde porseleinen borden met divers vogels in landschappen decor. Bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.
Oude Capodimonte keramieken handbeschilderde piedestal. Voet gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In redelijke staat.
Achte delen 19e eeuws Chinees porselein. Familie Rose, decor Samson en Lowestoft. Bestaande uit: 3x Vazen, Samson, één beschadigd. 5x Lowestoft schotels, allemaal beschadigd. Afmeting: 13 - 15,5 cm. ...
Vijf maal oud/antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: 2x Republiek knobbelvazen. 1x Familie Rose, vogels/bloesemboom decor, chip. 1x Kantonese penselenvaas met bodemmerk. 1x Familie Rose gemb...
Twee oude/antieke Chinese kommen. Eén maal 18e eeuws, floraal met bodemmerk, haarlijn + chips. Eén maal 19e eeuws, paradijs in landschap decor, goed. Afmeting: 13 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig Hollands Villeroy & Boch keramieken kaststel. Floraal decor. Circa 1930. Afmeting: 26 - 40 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén balustervormige vaas met figuren decor. Eén grote viskom met floraal decor, craquele glazuur en binnenin vis decor. Afmeting: 35 x 32 ø cm. / 30 x 36,5 ø ...
Vier Duitse porseleinen figuren. Bestaande uit: Lamp, gemerkt met N en kroon. Dubbele figuren, muziek, Alka Dresden, jurk beschadigd. Danseres, Alka Dresden, goed. Dubbele figuur, Alka Dresden. Afmeti...
Grote gesigneerde 19e eeuwse Satsuma porseleinen cache pot met messing monturen, draken en krijgers decor. Afmeting: 34 x ø 44 cm. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Floraal/vogel decor. Plus vier soeplepels. Twee kommen goed, vijf kommen chips of haarlijn, vier lepels chips. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijke staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kan, beschadigd. Twee vaasjes, geel/blauw. Jade schaaltje, haarscheuren. Vier kopjes, divers. Familie Rose kom, gaaf. Rest haarsche...
Drie delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi vaasje, 18e eeuw, bodemmerk. Zoutschaaltje, zes tekens bodemmerk. Kantonese vaas. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.